#9 Eren Derdiyok - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Her şeyi anlarım 2 milyon alacak oyuncu değilsindir eyvallah ama mücadele neden etmiyorsun ? Her pozisyon yerde ayıp valahi. Elden çıkartabiliyorsak hemen hiç beklemeden.

Bi Donk kadar top indiremedin Bunun yerine Donk forvette oynasaydi hava toplarinda daha etkili olurduk 1 tane hava topu kazanamadi Donk girdi Adam top indirmeye basladi Eren iyice olmus

Ortada top yapan oyuncu yok Belhanda-Feguli leş ötesi gol lazım doldur boşalta geçilen dakikalar zaten duran toplarda iyi değiliz ydekte oturan skor üretebilecek tek oyuncumuz mantik belli ileriye atılan uzun topların Eren tarafından indirilmesi pozisyon yaratması Selçuk girer ouvv Eren girer ouvvv yahu kadroda kim var sıkıntılı kadromuz her haliyle seçenek çok az.

Forumdaki genel eleştirilerin aksine bence hamle doğru ama son iki maçta pek etkili olamadı hamleleri hep sonuç odakli düşünmemek lazım bu tarz çift forvetle skor aldık Terim'in onceki dönemlerinde.

Top şişirilecekse de buna gerek yok. Maicon veya Donk ileri çıksın daha iyi. Yükselipte arkadaşının ayağına zınk diye top indirdiğini hiç görmedim.

2, 3e isveçte bi takıma itelesek hiç fena olmaz. bunun yerine gidip afrikadan 3,5 oyuncu getirsek hem daha iyi olur hem birisi tutarsa iyi paralara satarız.

sinanın pozisyonda pas falan istiyorsun ulan sanki ortaya çevirse atabilecen

gollere sevinmesi dışında hiçbir özelliği yok resmen, biz de çıkıp oynayalım arkadaş o zaman

bu adamı öven birisi net olarak futboldan anlamıyordur sabaha kadar konuşsa ikna edemez beni

bu herifi savunan gitsin beyzbolla ilgilensin

abartmıyorum herifin yaptıgı tek 1 tane olumlu şey yok sahada

girdigi her mac oyun kurgumuzu hiç etti resmen

son yıllarda yedigimiz en güzel kazık kesinlikle bu çöptür ,dahada yazarımda geri kalanlar küfür olur,degmez.

Hala talibi varsa sezon sonu gönderilmeli. Oyun planımıza hiçbir şekilde uymuyor. Can havliyle doldur boşalt'a döndüğümüzde de faulsüz hava topuna çıktığı yok neredeyse. Gomis'in etrafında ekmek yiyebilecek forvetlere ihtiyacımız var. Eren bu profilde değil.

Üst Alt