#9 Hakan Şükür - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burada hainlik var ama bulentte var . Toy zamanlarinda bir punduna getirip fb ye gitmesini saglamak icin sekilde sekle girdi bulent

Bu arada bulent cok asker selami su bu bir adamdi , bunla alakali hic yorum yapti mi acaba ?
Yok örgütler de ondan...Hakan şükür sakaryadan bursaya gelir gelmez teksas grubuyla ilişkiye girip yılmaz vuralı kovdurtmuş adam??? Hayırdır yaşın daha 20 olmamış ne bu örgütçülük???

Bunlara emir gelir kapanırlar emir gelir açılırlar...Bunları müslüman mı zannediyorunuz???

Buyuk unlu uyumunun olmadigi yerde kucuk unlu uyumu aranmaz derlerdi dilbilgisinde

Adamin ust kimligi vatan haini iken futboldaki becerisi neye fayda ?

Bu adam fetocu oldugu icin vatan haini degil . Tonla siyasi var bu adamdan daha fetocu olan gecmiste

Kacip gidip ulkesinde oyle veya boyle mucadeleye girmedigi icin haindir . O zaman onca asker , gazeteci , rektor neden hapislere girip ciktilar ? Hepsi cikinca reisci mi oldular ? Hayir .

Biat etme eyvallah ama kacma . Ayrica turbansiz es alip , dini siyasete alet ettiklerini ispatlarcasina once akparti feto ayagina kapattirdi , amerikaya dondu kadin yine acildi

Boyle sey mi olur yahu ? Artik hersey normallestirilmeye baslandi , son intizar olayinda da verilen destekten igrendim

Kadin kadina sevisiyorlar millet destek veriyor , baslarim boyle ise , sonra bir bakiyorsun hacca gitmis ayni kisi filan

Bu adam da boyle , akpartici mi tayyipci mi , fetocu mu , vatansever mi hain mi , ne oldugu belli degil .

Türkiye'de futbolcu olup da düzgün karakterde olan kim var?

Emre Belözoğlu mu düzgün karakter ya da sürekli pohpohlanan Arda mı?

Çoğu konuşmayı dahi bilmiyor, zeka seviyeleri genelde oldukça düşük.

Ustat kaypakca git el etek op demiyoruz . Bak terimi tarz olarak sevmem ama referandum surecinde terso yapti , muhalif takildi , degerinden bir sey mi kaybetti . Herkes hala fatih hoca fatih hoca diyor

Sana da kaptan golcu kral derlerdi , siyasete bulasip sonra bu tatava islere girismeseydin

Yoksa cogu garip garip karakterler oyuncularin elbette ama bu baska bir model

Simdi enes kanter bunun ust versiyonu . Kenan sofu da ... ama bu ikisinin karisimi

Biraz dinci , biraz takiyyeci , biraz fetocu biraz tayyipci , biraz futbolcu biraz basketbolcu .

Asiri incelenesi bir karakter hakkaten

İyi futbolcuydu lakin bu cemaatçi tayfadan olduğunu bildiğim için hiçbir zaman efsanem olmadı. Maaşlı elemanımızdı, parasını verdik oynattık. Bitti gitti.

Futbolcu olarak da haindi...Bülent, Rahmi ve bu sakaryada basketbola gidiyorlardı...Bizim boyumuz baskete göre kısa ama üçümüzünde boyu futbol için çok uzun deyip rahmiyi beşiktaşa, bülenti fenere kendini de galatarasaya yerleştirmiş adamın futbolculuğundan ne olur...üstelik böylesi sinsi ve feraset sahibi planları daha 16 yaşındayken yapıyordu...
Kusura bakma ama alakasız ve saçma 1 post. Herşeye birşey yazmak zorunda değilsin renktaş.

Buyuk unlu uyumunun olmadigi yerde kucuk unlu uyumu aranmaz derlerdi dilbilgisinde

Adamin ust kimligi vatan haini iken futboldaki becerisi neye fayda ?

Bu adam fetocu oldugu icin vatan haini degil . Tonla siyasi var bu adamdan daha fetocu olan gecmiste

Kacip gidip ulkesinde oyle veya boyle mucadeleye girmedigi icin haindir . O zaman onca asker , gazeteci , rektor neden hapislere girip ciktilar ? Hepsi cikinca reisci mi oldular ? Hayir .

Biat etme eyvallah ama kacma . Ayrica turbansiz es alip , dini siyasete alet ettiklerini ispatlarcasina once akparti feto ayagina kapattirdi , amerikaya dondu kadin yine acildi

Boyle sey mi olur yahu ? Artik hersey normallestirilmeye baslandi , son intizar olayinda da verilen destekten igrendim

Kadin kadina sevisiyorlar millet destek veriyor , baslarim boyle ise , sonra bir bakiyorsun hacca gitmis ayni kisi filan

Bu adam da boyle , akpartici mi tayyipci mi , fetocu mu , vatansever mi hain mi , ne oldugu belli degil .

hani tonla siyasi hangisi ceza aldı bu olaylar yüzünden... ? Düne kadar kanlı bıçaklı olduğun arınçın oğlunu vekil yaparak mı ceza verdin ? Geçin bu boş savsataları.. Geçmişte fetöcü bak canım sen ohhh ne güzel öğretmiş reyis çıkış yolunu... bu hain herif burada durup g.t yalasaydı ve işin içinden bir şekil sıyrılsaydı iyi mi olacaktı kaçmadığı için ? Şu yazdıklarına çocuklar güler zorla siyaset yaptırma lütfen

O zaman cikacak , ben kactim cunku bu siyasi iktidar ve lideri kendisinden farkli dusuneni tahammulsuzcr bitirmeye calisiyor , bu yapiya yem olmayi istemedigim icin boyle yaptim , ne siyasete ne adalete guvenim kaldi turkiyede diyecekti

O zaman da hain derlerdi kactigi icin ama bir durusu olurdu

Bu adamin en buyuk sorunu neye yanladigini karistiracak kadar cok parcaya bolunmesi

butun bu mevzulardan once yaptigi faaliyetler henuz cemaatci adi altinda iken herife cemaatci laf ettigimizde forumda turlu duellolara giriyorduk

hakan'ın kazma olmadığını kimse iddaa etmiyorki bu arada. bu lafım uğur'a.

Ustat kaypakca git el etek op demiyoruz . Bak terimi tarz olarak sevmem ama referandum surecinde terso yapti , muhalif takildi , degerinden bir sey mi kaybetti . Herkes hala fatih hoca fatih hoca diyor

Sana da kaptan golcu kral derlerdi , siyasete bulasip sonra bu tatava islere girismeseydin

Yoksa cogu garip garip karakterler oyuncularin elbette ama bu baska bir model

Simdi enes kanter bunun ust versiyonu . Kenan sofu da ... ama bu ikisinin karisimi

Biraz dinci , biraz takiyyeci , biraz fetocu biraz tayyipci , biraz futbolcu biraz basketbolcu .

Asiri incelenesi bir karakter hakkaten

Önceki mesajda dediklerine katılıyorum, yargılansa aklanabilirdi, bu riske girmedi zaten elinde parası var diye.

Söylediklerimi onun dışında söyledim, genelde mantıklı karar alacak kişiler çıkmıyor futbolcuların arasında, kariyer seçimleri bile buna örnek.

hani tonla siyasi hangisi ceza aldı bu olaylar yüzünden... ? Düne kadar kanlı bıçaklı olduğun arınçın oğlunu vekil yaparak mı ceza verdin ? Geçin bu boş savsataları.. Geçmişte fetöcü bak canım sen ohhh ne güzel öğretmiş reyis çıkış yolunu... bu hain herif burada durup g.t yalasaydı ve işin içinden bir şekil sıyrılsaydı iyi mi olacaktı kaçmadığı için ? Şu yazdıklarına çocuklar güler zorla siyaset yaptırma lütfen
Yoo bizim sağbek ismail futboldaki baş fetöcü çıktı...Ona da söylerim galatasaraylı diye ayırt edecek halimiz yok...Ayrıca uğur tütünekere de iftira attılar ama adam geldi araması varken isviçreden fc wil takımından istifa etti savcılığa ifadesini verdi sonra da elini kolunu sallayarak gitti...Niye zira uğur tütüneker memleket evladıdır ve gidecek başka bir vatanı yok gerekirse gelir burada hapis yatar...Ama hakan şükür terbiyesizi vatana ihaneti sürdürüp karısının başını açıyor ve hala kaçıyorsa da hain diyeceğiz tabii ki...Kenan Paşanın dediği gibi asmayacağız da besleyecek miyiz?

Türkiye'de futbolcu olup da düzgün karakterde olan kim var?

Emre Belözoğlu mu düzgün karakter ya da sürekli pohpohlanan Arda mı?

Çoğu konuşmayı dahi bilmiyor, zeka seviyeleri genelde oldukça düşük.

Kendilerini kanaat önderi zannediyor çoğu ama kültür seviyeleri bunu kaldirmayinca ardanin durumuna dusuyorlar. Tabiki ben ardaya kızmam NTVSpor Arda barcaya transfer olduğunda sicmaya gitse haber yapıyordu adamın da doğal olarak normal

hakan'ın kazma olmadığını kimse iddaa etmiyorki bu arada. bu lafım uğur'a.

Önceki mesajda dediklerine katılıyorum, yargılansa aklanabilirdi, bu riske girmedi zaten elinde parası var diye.

Söylediklerimi onun dışında söyledim, genelde mantıklı karar alacak kişiler çıkmıyor futbolcuların arasında, kariyer seçimleri bile buna örnek.
Adam olsa yargılanırdı Uğur Tütüneker gibi adam yurtdışından gelip teslim olan tek kişi gurur duy gerçek efsanenle GSC ahalisi...Arif ise bayraklı paylaşım yapıp yunanistana kaçtı...

Kendilerini kanaat önderi zannediyor çoğu ama kültür seviyeleri bunu kaldirmayinca ardanin durumuna dusuyorlar. Tabiki ben ardaya kızmam NTVSpor Arda barcaya transfer olduğunda sicmaya gitse haber yapıyordu adamın da doğal olarak normal
Dilara mıydı neydi canlı yayında göğsünde ağşlamıştı kadın da bunu pışpışlamıştı izledik canlı yayında böyle yaparsan ne olacak zaten cahil

O zaman cikacak , ben kactim cunku bu siyasi iktidar ve lideri kendisinden farkli dusuneni tahammulsuzcr bitirmeye calisiyor , bu yapiya yem olmayi istemedigim icin boyle yaptim , ne siyasete ne adalete guvenim kaldi turkiyede diyecekti

O zaman da hain derlerdi kactigi icin ama bir durusu olurdu

Bu adamin en buyuk sorunu neye yanladigini karistiracak kadar cok parcaya bolunmesi
Dediğim gibi kız istemeye tansu çiller ile giderse kafası bulanır...Ayrıca Uğur Tütüneker'den teknik olarak ne farkı var?

Bu adam bizde degil fb de ayni surede ve basarida oynasa ve ayni olaylari yapsa burada savunuldugu donelerle savunulur muydu

Lehinde yazanlarin bunu kendilerine sormalarini istiyorum

Bu adam eski esiyle ilgili kotu bir sinav vermisti , o donemde konusanlari susturuyorduk , ama hata etmisiz

Depremde yitip giden kizi soyluyorum. O olay da ciddi su kaldirir olaydi aslinda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt