#9 Hakan Şükür - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dilara mıydı neydi canlı yayında göğsünde ağşlamıştı kadın da bunu pışpışlamıştı izledik canlı yayında böyle yaparsan ne olacak zaten cahil

Arda ne zaman acun denen herifle çok içli dişli oldu bitti bence. Öyle tahmin ediyorum ki futbolu bıraktığında spor bakanı olur. Arda'nın son yıllarda her tarafa mavi boncuk dağıtması sürpriz değil yani

Bu adam bizde degil fb de ayni surede ve basarida oynasa ve ayni olaylari yapsa burada savunuldugu donelerle savunulur muydu

Lehinde yazanlarin bunu kendilerine sormalarini istiyorum
Lehinde yazanların çoğu çıplak gözle maçını izlememiştir de ondan...Adamın futboluna yansıyordu dünya görüşsüzlüğü...

Böyle gol mü olur???

De Wilde'nin çıktığı zemine bakın maçtan önce hakan şükür trt spikerleriyle zemini gezmiş 18 içinde 6 pasın tümsek olduğunu göstermişti...Adam gelip tümseğin önünden zıplıyor De Wilde tümsekten böylece yere sağlam basamayıp ellerini kullanma avantajını yitiriyor...Böyle bir hain sinsi yeryüzüne geldi mi? gelebilir mi?

Lehinde yazanların çoğu çıplak gözle maçını izlememiştir de ondan...Adamın futboluna yansıyordu dünya görüşsüzlüğü...

Böyle gol mü olur???

De Wilde'nin çıktığı zemine bakın maçtan önce hakan şükür trt spikerleriyle zemini gezmiş 18 içinde 6 pasın tümsek olduğunu göstermişti...Adam gelip tümseğin önünden zıplıyor De Wilde tümsekten böylece yere sağlam basamayıp ellerini kullanma avantajını yitiriyor...Böyle bir hain sinsi yeryüzüne geldi mi? gelebilir mi?

Sergio Ramos hakkındaki düşüncelerin nedir

Bu adam eski esiyle ilgili kotu bir sinav vermisti , o donemde konusanlari susturuyorduk , ama hata etmisiz

Depremde yitip giden kizi soyluyorum. O olay da ciddi su kaldirir olaydi aslinda
Gidip öldüğünden emin olmuştu...Stv'de gece buna program yaptırıyorlardı...Karısını kötülüyordu her akşam eve çiçekle geliyordum pelitten pasta alıyordum diye...Böyle futbolcu mu olur...Mehmet Şeyho'dan spor müdürü olursa olur...Ne denli bir psikopat olduğunu 1990 sonrası doğanlar bilemez...

Ardanin da bundan asagi kalir yani yok . Sadece ugurun dedigi gibi yasi yetmedigi icin o kadar parcaya bolunemedi oradan kurtardi

Futbolculuguna gelince , bir macta uc kere gol pozisyonuna girerken ayagina top carpip kontrol edemeyen lukakuya da , kaleye sut atmadan turnuva bitiren giroud dan da , mandzukic ten de kat be kat forvetti

daily-morning-awesomeness-40-photos-253.gif

Sergio Ramos hakkındaki düşüncelerin nedir
Sergio Ramos çirkef sadece bu adam zemindeki tümsekliği hesap eden bir adamdı...Hayır bazen denk geliyorum da hakan şükürün bologna maçında attığı golü övüyor gençler :)

Yahu o maçta gol pozisyonu bulamıyorduk bir daha pozisyon gelmez diye adam fizik kanunlarına aykırı hareket edip havada asılı kaldı :) Ortayı geç yaptılar topu bloklamasın diye italyanlar bu avarel de orta ayaktan çıktı zannedip erken yükseldi baktı ki top ortalanmamış havada asılı kaldı ki topu bekleyebilsin bunun içim 1.88 boyunu kafasını ve dizlerini karnına içeri çekerek düşme süresini uzattı bu arada top ulaştı bu da kafayı attı...Niye biliyor bir daha pozisyon gelmeyecek attı attı atamadı geçmiş olsun...

Yoo bizim sağbek ismail futboldaki baş fetöcü çıktı...Ona da söylerim galatasaraylı diye ayırt edecek halimiz yok...Ayrıca uğur tütünekere de iftira attılar ama adam geldi araması varken isviçreden fc wil takımından istifa etti savcılığa ifadesini verdi sonra da elini kolunu sallayarak gitti...Niye zira uğur tütüneker memleket evladıdır ve gidecek başka bir vatanı yok gerekirse gelir burada hapis yatar...Ama hakan şükür terbiyesizi vatana ihaneti sürdürüp karısının başını açıyor ve hala kaçıyorsa da hain diyeceğiz tabii ki...Kenan Paşanın dediği gibi asmayacağız da besleyecek miyiz?

Öncelikle benim burada kastettiğim futbolcular değildi aklıma bile gelmedi uğuruymuş arfiyimiş kimleri kastettiğim çok açık isim de verdim zaten... son cümlene gelelim reyis şu an beslemiyor muyuz zaten ????????

Sergio Ramos çirkef sadece bu adam zemindeki tümsekliği hesap eden bir adamdı...Hayır bazen denk geliyorum da hakan şükürün bologna maçında attığı golü övüyor gençler :)

Yahu o maçta gol pozisyonu bulamıyorduk bir daha pozisyon gelmez diye adam fizik kanunlarına aykırı hareket edip havada asılı kaldı :) Ortayı geç yaptılar topu bloklamasın diye italyanlar bu avarel de orta ayaktan çıktı zannedip erken yükseldi baktı ki top ortalanmamış havada asılı kaldı ki topu bekleyebilsin bunun içim 1.88 boyunu kafasını ve dizlerini karnına içeri çekerek düşme süresini uzattı bu arada top ulaştı bu da kafayı attı...Niye biliyor bir daha pozisyon gelmeyecek attı attı atamadı geçmiş olsun...

Ramos on kat daha çirkeftir.

Futbolculukta bunlar var, seninki biraz her yaptığını olumsuz yöne çekmek oluyor. Penaltı noktasını aşındıran topçular geçti bu ülkeden. Daha neler neler var.

Ardanin da bundan asagi kalir yani yok . Sadece ugurun dedigi gibi yasi yetmedigi icin o kadar parcaya bolunemedi oradan kurtardi

Futbolculuguna gelince , bir macta uc kere gol pozisyonuna girerken ayagina top carpip kontrol edemeyen lukakuya da , kaleye sut atmadan turnuva bitiren giroud dan da , mandzukic ten de kat be kat forvetti
Ya bunun sadece attığı golleri veriyorlar az mı yırttık kendimizi ali samiyende...Saçma sapan goller kaçırır eli belinde gezerdi...

Ramos on kat daha çirkeftir.

Futbolculukta bunlar var, seninki biraz her yaptığını olumsuz yöne çekmek oluyor. Penaltı noktasını aşındıran topçular geçti bu ülkeden. Daha neler neler var.
Onlar dediğim gibi çirkeflik bunun ki literatür dışı baya sinsilik kimse tümsek hesabı yapmaz...Adam secret kitabını 10 sene önceden yazmıştı o top bana gelecek diyordu geliyordu...paylaştık videoları pratesleri...

Ardanın tek bir galatasaraylı arkadaşı var mı? Bence esas soru bu...

Ben kendisinin içten bir galatasarayli olduğuna inanmıyorum tıpkı emre çolak gibi . Mesela Semih Kaya galatasaraylidir köyü futbolcudur o başka ama Arda emre çolak falan bunlar samimiyetsizlik abidesi . Hakan sukure gelince eskileri hatirlamam çünkü yaşım yetmiyor 90lara ama milletvekili olduğu dönemi hatırlıyorum . Kendisi ile ilgili aklımda kalan söz " büyüklerimiz nasıl uygun görürse " oldu. Hakan Şükür bu işte kendi düşünemez yorum yapamaz hep büyükleri yapmıştır zaten onun yerine.

Ben kendisinin içten bir galatasarayli olduğuna inanmıyorum tıpkı emre çolak gibi . Mesela Semih Kaya galatasaraylidir köyü futbolcudur o başka ama Arda emre çolak falan bunlar samimiyetsizlik abidesi . Hakan sukure gelince eskileri hatirlamam çünkü yaşım yetmiyor 90lara ama milletvekili olduğu dönemi hatırlıyorum . Kendisi ile ilgili aklımda kalan söz " büyüklerimiz nasıl uygun görürse " oldu. Hakan Şükür bu işte kendi düşünemez yorum yapamaz hep büyükleri yapmıştır zaten onun yerine.
İyi ki yaşın yetmemiş yoksa karakterinde onarılamaz yaralar açardı...

şu zamanındaki abilik mevzularını getiren de oydu. takıma yabancı geldiği an dışlanırdı karakteri zayıfsa, ya da biat etmesi gerekirdi. sene 2018 oldu hala izleri var bu yapının.

türkiyenin gelmiş geçmiş en büyük golcüsü.
Üstat en fazla gol atan golcüsü en büyük golcüsü metin oktay...en yeteneklisi de maalesef tanju çolak...Kimleri yemedi ki? Adrian Knup, Adrian İlie, Kubilay Türkyılmaz, Mehmet Gönülaçar, Mustafa Kocabey...Adam bizi satıp intere gittiğinde bile forvet yedi...Bakınız Mario Jardel

şu zamanındaki abilik mevzularını getiren de oydu. takıma yabancı geldiği an dışlanırdı karakteri zayıfsa, ya da biat etmesi gerekirdi. sene 2018 oldu hala izleri var bu yapının.
Aynen mesela ilyas vardı başka camiide namaz kılıyor diye çocuğu bitirmişti...Sonra milli takımda tayfun korkutu namaz kılmıyor diye gönderip yerine mustafa izzeti :) getirmişti tesbihe gerek yok parmaklarınla çekeceksin diye espri yapıyordu...

Yıldıray Baştürk korede namaz kılarken bunlarla aynı safta durmuyormuş üstüne alpayı salmıştı...Açtırmayın ağzımızı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt