#9 Haris Seferović - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Okan Buruk ve ekibi 37 yaşındaki Gomis i forvet oynatıp kaç maç kazandı adamın resmi maçlarda 9-10 tane golü var. Barış Alper i yeri geldi forvet kullandı yine verim aldı. Aile hayatı sallanan Arjantine gidip geldiği sakatlığı derken doğru düzgün takımla çalışamayan Icardi ile çıkıp büyük maçların hepsini süpürdü ama Seferovic inatla takıma katılmama konusunda geriye doğru gitti sürekli

Umarım transfer döneminde ilk olarak PvA ve Seferovic ikisinden kurtulduğumuzu görürüz, açık ara kadromuzda en işe yaramaz yabancı oyuncular

Okan Buruk ve ekibi 37 yaşındaki Gomis i forvet oynatıp kaç maç kazandı adamın resmi maçlarda 9-10 tane golü var. Barış Alper i yeri geldi forvet kullandı yine verim aldı. Aile hayatı sallanan Arjantine gidip geldiği sakatlığı derken doğru düzgün takımla çalışamayan Icardi ile çıkıp büyük maçların hepsini süpürdü ama Seferovic inatla takıma katılmama konusunda geriye doğru gitti sürekli

Umarım transfer döneminde ilk olarak PvA ve Seferovic ikisinden kurtulduğumuzu görürüz, açık ara kadromuzda en işe yaramaz yabancı oyuncular
Adamin vücudu ve kafasi futbolu coktan birakmis ama bir sürü talibi oldugu söyleniyor. Zorluk cikarmadan gitmesi herkesin yararina olur.

Gelmeden önce yazdım bitiriciliği çok sıkıntı dedim. Bunu Jesus salağı Barça maçında kaçırdığı golde kendini yerlere attığı için demedim.

Sefer'i geçmişten beri takip eden biri olarak diyorum. Marcao'nun hatasında bize attığı golde şok geçirmiştim. 40 defa vursa o top bir daha oraya gitmezdi. Türkiye maçında bize attığı gol yine öyle...

Neyse uzun lafın kısası bize bu adamdan 1. forvet olmaz. Umarım bonservisini almak zorunda kalmayız. Malum 25 maç oynatınca satın alma maddesi devreye giriyor. Bonservisi sorun değil de 2. forvete 2.5 milyon € maaş bağlamak koyar be...
Birileri deli gibi savunurken biz ilk kurşunu sıkmıştık.

Gerçi onlara kalsa İcardi'ye gerek yoktu çünkü Sefer bu ligin buguydu :asd:

Futbol seferi bırakmış malesef, İsviçre Mitroglou'su bu adam.

Hala sefer yerine altyapıdan forvet tercih edrrim, yedekte oturur son 15 20 dk girer pişer biraz, salalım gitsin seferi

Sadece bizim takım değil, Okan Buruk'un kariyerinde verim alamadığı tek forvet olabilir Seferovic.

Bu adam beni biraz heyecanlandırdı. Çok beğendiğim ve sevdiğim tarz bir forvet. Umarım uzun yıllar kulübe hizmet eder.

Ligimiz için önemli sayılabilecek özelliklere sahip.
+
En büyük hayal kırıklığım. Şimdi kendinden 4-5 yaş üstündeki futbolcuların fizik durumlarına ve odaklanmalarına bak, bir de Seferovic'e. Yahu emekli tahtasına yazılabilecek denilen Gomis seni elinde salladı. Bu gidişle en fazla 2-3 sene daha profesyonel oynar. Yazık olmuş.

Emre Akbaba, Taylan, Emre Kılınç'lı hazırlık maçlarındaki kadroda yıldız gibiydi takıma transferler geldikçe eldekileri çıkarınca sönük kaldı.

Üst Alt