#9 Haris Seferović - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
@SuleymanRodop
Galatasaray'ın Seferoviç'le ayrılığı yakın, ödeme detayları konuşuluyor, anlaşma sağlanacaktır.

eger yerine biri gelecekse problem yok kimse gelmeyecekse 3. santrafor olarak kalmali

Geçmişe bakınca neler yazılmış belki bende yazdım bir hazırlık maçında iyi oynamıştı ama hem hep gomisi hafife alıyorsunuz demiştim o konuda haklı çıktım bize icardi den sonra kanat forvet lazım inşallah alınır seferovic de oynayacağı mutlu olacağı bir takıma gider

Tam liglik herifti cidden, Muric'in daha akıllı olanıydı iyi dönemlerinde ama özgüveb sorunu kariyerine de yansımış bir sene 20 gol diğer sene 5 gol atabiliyordu.

Yine de etrafını oynatmasını beklerdik ama o da olmadı. Sanki Ümraniye maçında kaçırdığı gol çökertti herifi, o ana dek olumlu izlenimler veriyordu.

Celta Vigo'da bol şans dilerim kendisine.

Tam liglik herifti cidden, Muric'in daha akıllı olanıydı iyi dönemlerinde ama özgüveb sorunu kariyerine de yansımış bir sene 20 gol diğer sene 5 gol atabiliyordu.

Yine de etrafını oynatmasını beklerdik ama o da olmadı. Sanki Ümraniye maçında kaçırdığı gol çökertti herifi, o ana dek olumlu izlenimler veriyordu.

Celta Vigo'da bol şans dilerim kendisine.

şükür'den beri böyle eski tip pivot santraforlar pek tutmuyo bizde. tek oyuncu üstüne biraz küçük takım oyunu istiyo bu profil. o yüzden muriç fener'de tuttu, lazio'da tutmadı, şimdi mallorca'da yine kendi çapında estiriyor. herif kafaca da sıkıntılı ama fb-bjk'de filan olsa bizde olduğundan daha iyi iş yapardı muhtemelen. en büyük sıkıntısı mobiliteyi tamamen kaybetmesi olmuş, herif korkunç hantaldı gerçekten. ben fransa ligi zart zurt izlemediğimden ve özel hayatından icardi'yi de bu tip zannediyodum ama maşallah diyelim yarı gücüyle bile bütün rakip yarı sahayı dolaşıyor adam her dakika. bizim hareketli değilse bu tarz pivot santrafor işinden uzak durmamız lazım heralde. gerçi bunun hareketlisini de kovmaya çalışırken bile 20'den pazarlıyorlar zaten.

Üst Alt