#9 Radamel Falcao (ARŞİV) - Sayfa 212 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
olay Brugge ile Diagne arasinda. Bizimle alakasi yok.Kiralama bedeli ödendi Bitti gitti. Brugge Kadro disi birakirsa kendi derdi. Oyuncu ile Brugge anlasamiyorsa biz ne yapalim. Mantikli düsünelim biraz

Brugge ile anlasirsan o baska. Ama simdi Catne'yi geri cagirirsan Brugge paramin yarisini geri ver deme hakkina sahip olur. Kadro disi birakmak ayri, sozlesmeyi feshetmek ayri olay.

Brugge ile anlasirsan o baska. Ama simdi Catne'yi geri cagirirsan Brugge paramin yarisini geri ver deme hakkina sahip olur. Kadro disi birakmak ayri, sozlesmeyi feshetmek ayri olay.

sözlesmeye bagli bir durum. Biz mesela kiralik sözlesmeye oyuncu oynamali gibi bir madde koyduysak Eger ki oyuncu Kamp kadrosuna bile alinmadi olaganüstü fesh hakki dogabiliyor. Çogu kiralik sözlesmelerde bulunuyor böyle bir madde.

Futbol Arena'nin yazdigina gore Saracchi'nin durumu iyiymis, Falcao'nun MR'i bugun cekilecekmis.
Aksam ikisiyle alakali aciklama yaparlar muhtemelen.
Evren Turhan adele cekmesi gibi gorunuyor, dinlenerek vs gecer diye tahmin ediyorum minvalinde bir sey yazmisti.
Sislik, odem vs varsa MR cekilecegi icin beklemis olabilirler benim tahminim.

Açıklama gelmediğine göre sorun büyük olabilir, gerçekten artık +30 futbolcu transferinden soğudum bu isim Falcao olsa bile sorunlarıyla birlikte geliyor

Umarım ciddi bir sakatlık değildir tam işler yoluna girmeye başladı derken yeniden forvetsiz kalmayalım ...

MR bu gün çekilecek yani açıklama için Mr sonucunu bekleniyor akşama doğru açıklama olur olursa. Yıtık falan olacağını düşünmüyorum zorlanma falan vardır bence. Yani maç sonu açıklamalarına göre ve tavırlarına göre bana bu olasılık daha yüksek geldi.

R.Kosecki

@roman_kosecki_

·
1 sa

Mactan sonra konuştuğum kisiye " adelelerde bolgesel çekme olduğu için ikiside kenara geldi şuan durumları iyi MR'a sokacağız önemli bir şey olduğunu zannetmiyorum" demiş Yener Hoca. Şuan türeyen bilgilere kulak asmayın.

Şöylede bir şey var bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt