#9 Radamel Falcao (ARŞİV) - Sayfa 256 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Antipatik adamsin ilk zamanlar Belhandayi seviyorsun diye bisey demiyordum sonucta bizim futbolcumuz ama Belhandayi sevip diğer futbolculara laf atman hatta Belhandadan 1000 kat iyi olan adamlara laf atman sinir bozucu bi durum
Yav okudun mu neye yorum yaptigimi? Yazdigimdan ne anladin gelmis bidi bidi yapiyosun git bak diger konulara ne yazmisim diye kendimi kimseye kabul ettirmek zorunda degilim benim yorumum benim görüşlerimi yansitiyor sinir bozucu isem engelle baska ne diyeyim kafayi benle mi bozdun iki mesajindan biri benim

Vedat Muriqi
24 Mac - 13 Gol - 5 Assist
Oynadigi Dakkika : 2.083

FALCAO
13 Mac - 9 Gol - 1 Assist
Oynadigi Dakkika : 853

ve bunu unutmamak gerekir, Falcao Sakat geldi ve 9 Hafta Sahadan Uzak kaldu bu Sezon.

Simdi diyorlarki ya Abi ama Adam 5 Mio € aliyor.
Alacak tabi, Galatasaray Sampiyonluga oynayan takım ve Fenerbahcenik durumu belli, Adamlari hayali artik Europa League.
Tabi simdide kendini Besiktas / Basaksehir be Trabzonspora karsi göstermesi gerekir ve gösterecektir eminim.

Robin van Persie zamaninda 4.9 Mio € aliyordu, KAP yok.
Edit :
@Musap Aydinli
Leak cikmis 6 Mio aliyor diyor Renktas :)
Zaten ondan yazdim ya KAP Yok ;)
Bosu bosuna bunlar bukadar borc yapmadi.
Yillik Ücretlerde hep YALAN söylüyorlar!
Adam 59 Macda 25 Gol atdi.
Ilk Sezon 31 Mac - 16 Gol .

Leak : Football Leaks'in iddiasında Fenerbahçe'nin Robin van Persie'ye imza parası olarak 3.12 milyon euro ödediği de belirtildi. Ayrıca, Fenerbahçe Kulübü'nün Hollandalı oyuncuya 2 son model Audi (Kulübün ayarlayacağı şoförle birlikte) ile 8 kişilik loca tahsis ettiğine de yer verildi. Hollanda basınına yansıyan iddiada Robin van Persie'ye yıllık 60 bin euro kira yardımı da yapıldığı belirtildi.

Galatasarayin 9 Maci kaldi yani Gecme ihtimali bile var az maclar!

Ve Fenerbahce Robin Van Persieile bile Sampiyon olmadi.

Falcao daha cok sey katacak takima, bekleyip görecegiz :)

Son düzenleme:
Vedat Muriqi
24 Mac - 13 Gol - 5 Assist
Oynadigi Dakkika : 2.083

FALCAO
13 Mac - 9 Gol - 1 Assist
Oynadigi Dakkika : 853

ve bunu unutmamak gerekir, Falcao Sakat geldi ve 9 Hafta Sahadan Uzak kaldu bu Sezon.

Simdi diyorlarki ya Abi ama Adam 5 Mio € aliyor.
Alacak tabi, Galatasaray Sampiyonluga oynayan takım ve Fenerbahcenik durumu belli, Adamlari hayali artik Europa League.
Tabi simdide kendini Besiktas / Basaksehir be Trabzonspora karsi göstermesi gerekir ve gösterecektir eminim.

Robin van Persie zamaninda 4.9 Mio € aliyordu, KAP yok.
Adam 59 Macda 25 Gol atdi.
Ilk Sezon 31 Mac - 16 Gol .

Galatasarayin 9 Maci kaldi yani Gecme ihtimali bile var az maclar!

Ve Fenerbahce Robin Van Persieile bile Sampiyon olmadi.

Falcao daha cok sey katacak takima, bekleyip görecegiz :)
rvp 6 aliyordu. leaklerden cikmisti

son anlarda falcaonun vurduğu 1 top vardı sarrachinin tekme attığı pozisyonun hemen öncesinde orda falcaonun vurduğu top defans oyuncusunun eline geldi mi gelmedi mi diye araştırırken denk geldim ben de
o pozisyonu da hiç tekrarını ve farklı açılarını göstermediler
bizim aleyhimize olan boş şeyleri bile 10 kere gösteriyolar
O pozisyonu hatırladım şimdi ama sürekli saraccinin pozisyonunu tekrarlayıp durdular

Vedata isina bilirsin tutan yok

Komik bile degilsin adam tum sezon yatti, son.macta da son dk gol kacirdi yillik aldigi paranin haddi hesabi yok, 10 asist yapip 10da 1i para almayan omer 1 mac kotu oynayinca atliyorsunuz hemen, falcao gbiler 1 gol atsa ooo kral. Bu sene sampiyon olursak muslera donk omer sayesinde falcao gibiler degil

Komik bile degilsin adam tum sezon yatti, son.macta da son dk gol kacirdi yillik aldigi paranin haddi hesabi yok, 10 asist yapip 10da 1i para almayan omer 1 mac kotu oynayinca atliyorsunuz hemen, falcao gbiler 1 gol atsa ooo kral. Bu sene sampiyon olursak muslera donk omer sayesinde falcao gibiler degil
tüm sezon yatti demeye bile utanmadan yaziyorsun. he aslanim he yigidim bilerek sakatlandi isteyerek tendonunu kopma noktasina getirdi (hatta futboldan bile bikmisti yirtilmasini istedi, istedi ki kariyeri noktalansin). Hatta Saracchi ve Ahmet ile görüsüp ayni macta adalelerini attirdilar. son 9 macta en iyilerinden hatta en iyisi Falcao olmasina ragmen kör yazmanda ayri bir ironi

tüm sezon yatti demeye bile utanmadan yaziyorsun. he aslanim he yigidim bilerek sakatlandi isteyerek tendonunu kopma noktasina getirdi (hatta futboldan bile bikmisti yirtilmasini istedi, istedi ki kariyeri noktalansin). Hatta Saracchi ve Ahmet ile görüsüp ayni macta adalelerini attirdilar. son 9 macta en iyilerinden hatta en iyisi Falcao olmasina ragmen kör yazmanda ayri bir ironi

renktas seni sinirli gördüm.

Falcao babasının hayrına oynayacak değil. Ne almasını bekliyorlar, Belhanda gibi bir adam 4 milyon euro alıyor. Tarık Çamdal bile dünya para alıyordu.
Eskilerin ''Su-i misal, misal olmaz'' sözünü hatırlatmaktan bıktım usandım. Tarık' ın kaç milyon götürdüğünü, Belhanda'nın 4 almasını filan baz alacaksak, dükkanı kapatalım gitsin; ciddi söylüyorum. Böyle fahiş hatalarla batma durumuna geldi zaten koca kulüp, ne diye zannediyorsunuz?..

Falcao, hayran olduğum bir futbolcu (İdi). Ancak mevcut şartlar itibariyle 34-35 yaşındaki hiçbir futbolcuya yıllık 5-7 milyon gibi rakamlar ödememeli bu kulüp. Şu ana kadarki katkısı elbette yetersiz; son maçlarda biraz kıpırdandı o kadar. Gelecek iki sezon için konuşmak gerekirse, üzerine kadro planlaması yapmak için çok da güvenilmemeli. Popüler bir futbolcu, talibi çıkarsa yollar ayrılmalı. Bu sezon olası şampiyonluğa ciddi katkı sağlasa bile böyle düşünmeye devam edeceğim muhtemelen...

''Ayranı yok içmeye,.......''

Falcao babasının hayrına oynayacak değil. Ne almasını bekliyorlar, Belhanda gibi bir adam 4 milyon euro alıyor. Tarık Çamdal bile dünya para alıyordu.

Geçmişte hatalar yapılması böyle transferlerin yapılması gerektiği olduğu anlamina gelmiyor

Falcao yanlış bir transfer. Iyi oyuncu ama yanlış transfer. Şampiyonluk kazandırsa da yanlış çünkü uzun vadede çok masraflı ancak oyun katkisinda devamlı performans göstereceği kesin değil. Şu zihniyetten vazgeçmek lazım.

Pozisyon almasiyila, bitiriciliyle, pas atmasiyla, takim arkadaslarina alan acmasiyla yillarca aradigimiz golcu.
Falcao > Jardel & Gomis

Falcao > Jardel & Gomis
tenor.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt