#9 Radamel Falcao (ARŞİV) - Sayfa 258 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aldığında 33 yaşındaydı yok 40 yaşında hey Allahım.

Bonservis veremiyorsun bonservissiz dünya yıldızı geldi, reklamını yaptın, adam da karakterli çıktı sakatlanmasa rahat 15-20 golü vardı şimdi.

20 yaşında çocuk gelse bu kez de koskoca Galatasarayın forveti bu mu diyecektiniz anlamıyorum cidden.
Haksız da değilim hani. Çok iyi forvet ama ilk dönem parlayıp sonra sönüp ardından selçuk inan gibi gün sayalım ki gitsin modunda olalım istemiyorum .drogba gibi. Kendisi istese yaşı vücudu aynı durumda kalmaz.
Bahsettiğim farklı bir durum.
Sorloth mesela güzel örnek. Hem genç hem ucuz. Dünyada böyle tonla adam vardır.
Yaşla alakalı takintim yok hamsi gibi takım buluyor biz de buluruz .
Illa dünya yıldızı bence lüzumsuz.

Haksız da değilim hani. Çok iyi forvet ama ilk dönem parlayıp sonra sönüp ardından selçuk inan gibi gün sayalım ki gitsin modunda olalım istemiyorum .drogba gibi. Kendisi istese yaşı vücudu aynı durumda kalmaz.
Bahsettiğim farklı bir durum.
Sorloth mesela güzel örnek. Hem genç hem ucuz. Dünyada böyle tonla adam vardır.
Yaşla alakalı takintim yok hamsi gibi takım buluyor biz de buluruz .
Illa dünya yıldızı bence lüzumsuz.
Bence de böyle transferler yapacak lüksümüz yok artık fiyat/performans olarak kârlı çıkma ihtimali çok düşük oluyor. Ama Falcao'da bonservis olmaması biraz dengeliyor durumu. 1-2 yıl oynatıp Amerika'ya ya da Araplara satacağımızı bilsem daha rahat olurum da muhtemelen beceremeyiz onu o yüzden 3 yıllık anlaşma fazla oldu..

ESvwVsUWkAA2oEZ

?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt