#9 Radamel Falcao (ARŞİV) - Sayfa 303 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Radamel Falcao Ankaragücü maçı kafilesinde yer almadı.
Radamel Falcao, Galatasaray'da 41 resmi maçın 19'unu kaçırdı.
ui-SkC.gif

Şu adamın milyon eurolar alması kanıma dokunuyor artık.
O kadar boş topçu varken buna mı taktın diyebilirsiniz. Evet buna taktım. Geçen sene sabahlara kadar bekledik adamı. Ne beklediğimize değdi. Ne de şu kritik dönemde fedakarlık yapabildi.
Kapı açık buyursun nereye giderse gitsin artık

Azıcık onurun varsa sezon sonu kulübe teşekkür edip sözleşmenden vazgeçersin. Bu taraftar seni ve aileni her zaman destekledi, arkanda durdu. Olmuyor, beklentiyi karşılayamıyorum diyebilirsin, bunda utanacak bir şey yok.

Efsane golcüsün ve her zaman böyle hatırlanacaksın. Ama ne olur bizi zor durumda bırakma önümüzde ki sezon tigre.

Özverili, çalışkan, takımını sahiplenen bir yapısı olduğu söylenmişti ama görünen o ki bunların hiçbiri Falcao'da mevcut değil

Formanı alacaktım. Karar veremedim forma şekli şemali yüzünden. Sonra da unuttum gitti.

İyi ki almamışım. 11 Drogba yazdırırım daha temiz olur.

Sırf gelişindeki o muazzam taraftar karşılaması hatırına 40 resmi maçın 30'unda oynarsın arkadaş bu nasıl bir gamsızlık :crushed: Kendisine verilen değere layık olmadığını kanıtladı. Gelecek sene takımda olmamalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt