#9 Radamel Falcao (ARŞİV) - Sayfa 305 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
golmis idi 6 ay sonra paramis oldu
yol aldı, falkoa ile kıyas yapmayalım falkoa adem kadar yarar vermedi daha.

zaten takımın en fazla kazananlarındandı.
taraftar bağrına basmışken o kadar paragöz olmaması gerekiyordu.

en kısa zamanda bu kebabçıyı da mls veya arab foundationa şutlamalıyız.
Adem'i boşverelim Şampiyonlar Ligi'nde golümüzü attı.Şimdi Baktım Sercan Falcao'dan daha az oynamasına rağmen 1 gol daha az katkı yapmış.Falcao ile yola çıkılmaz bonservis bile almadan göndermek gerekir..

Tudor denen adam Rodrigues yerine Tolga'yı oynatıyodu.Donk'u falan kadro dışı bırakmıştı.Tudor kıyaslanırsa Bartali ile kıyaslanır..

dogru, Tudor iyi antrenor. Caki gibiydi takimi. Fakat td'lik icin insan iliskileri konusunda zayif galiba. Birde kendine guveni yok. Buyuk maclarda risk almayim diye oyunu berbat ediyordu. Halbuki normal oyununu oynasa takiminin fizik gucune dayanabilecek takim yoktu superlig de. FT'de iyi ekmegini yedi o takimin.

serdar aziz ve Eren derdiyok u sık sakatlanıyor diye piç edip yollayan Terim hocamız ULTRA sakat falcao yu yolla da göster prensiplerini.
falcao serdardan 3.5 kat fazla maaş alıyor bu arada. Maldivler adası kadar büyük villasında yiyor içiyor mayoz bölünme yapıyor bol bol.

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yuh be kardeşim yuh. Falcao’yu hepimiz istedik! Istemeyen bir kişi vardı oda Fatih Terim idi!

‘Geçmişe değil, geleceğe yatırım yapmalıyız’ diyen sen miydin? Fatih TERIM’den başkası değildi.

Bu sözleşmeyi hazırlayan da Fatih Terim değil! O yüzden bu konu üzerinde hocayı suçlayamazsın. Falcao’yu yollamak hocanın işi değil, olmamalı. Yönetim aldı, yönetim halledecek. Terim uyardı, her zaman ki gibi dinlemediler. Kendi bildiklerini yaptılar.

Diagne konusunda da hoca hatalı değil. 150 tane isim koydu hoca yönetimin önüne. Beceriksizler alamadı, son gün Diagne opsiyonu sunuldu hocaya, hoca ‘olur’ yanıtını verdi.

Muslera gibi yürekli oyuncular lazım bize. Muslera kırık ayakla çalışıyorken senin bu kadar gamsız ve vurdumduymaz olman bu taraftarı çileden çıkarıyor. Sana kaplan lakabını bulup sevmek lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt