#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 153 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Birseyi anlamadan hemen atlama balik gibi
Taraftarlar rahat birakmiyor adami

Bunlar profesyonel hayatta var. Taraftar tabi rahat bırakmaz 10 milyon euro bonservis ödenen adamdan bişeyler beklerim ben doğal olarak. Babasının çiftliği değil.

Sen iyi bir firmada müdürsün patron sana ayda 10 bin TL maaş gömüyor her gün başında durur ne yapıyor bu diye. Baskıyı kaldıramayan adamdan hiç bişey olmaz.

Bunlar profesyonel hayatta var. Taraftar tabi rahat bırakmaz 10 milyon euro bonservis ödenen adamdan bişeyler beklerim ben doğal olarak. Babasının çiftliği değil.

Sen iyi bir firmada müdürsün patron sana ayda 10 bin TL maaş gömüyor her gün başında durur ne yapıyor bu diye. Baskıyı kaldıramayan adamdan hiç bişey olmaz.
Firmada calisan profesyoneller yillar boyu egitim görüyorki ters durumlarla karsilastimi cizgisini bozmamasi icin...
Bu adam birden parayi bulup söhret oldu, büyük ihtimalde dogru düzgün egitim görmemistir...
Simdi bu iki profili nasil ayni tutabiliyorsun sen? Birsey demeden önce bir düsünün empati yapin az...klavyeden sallamasi kolay
Akli basinda olan taraftar her futbolcudan en yüksek performansi almasini bilir ama gördügümüz gibi biz bunun cok gerisindeyiz...

Firmada calisan profesyoneller yillar boyu egitim görüyorki ters durumlarla karsilastimi cizgisini bozmamasi icin...
Bu adam birden parayi bulup söhret oldu, büyük ihtimalde dogru düzgün egitim görmemistir...
Simdi bu iki profili nasil ayni tutabiliyorsun sen? Birsey demeden önce bir düsünün empati yapin az...klavyede sallamasi kolay

Çok insancıl düşünüyosun sen. Bu adam kariyerinde Çinle-Arapları görmüş. Paraları sadece burda kazanmıyor yani merak etme.

Penaltı kullanmak bir meziyettir evet ama senin tek meziyetin penaltı kullanmaksa eleştiririm ben onu doğal olarak

Allah aşkına yılda kullansak taş çatlasın 8 penaltı olur. Bunların nasıl olsa 5 tanesi girer bi şekilde

Bu nasıl bakış açısı mesela Porto maçı skor 3 2 tam havaya girmişiz akın akın geliyoruz feguli penaltıyı kaçırdı tak takım düştü ve maç öyle bitti 3 3 olsa 4 3 kesin olacak maçta yenildik.Penaltı atmak da bir meziyettir bari o yönünde eleştirmeyin adamı.

Çok insancıl düşünüyosun sen. Bu adam kariyerinde Çinle-Arapları görmüş. Paraları sadece burda kazanmıyor yani merak etme.

Penaltı kullanmak bir meziyettir evet ama senin tek meziyetin penaltı kullanmaksa eleştiririm ben onu doğal olarak
Insancil? Karsindaki robotmukide öyle düsünmiyelim? Adamin tek meziyeti o degil, bir sürü var...ama bu adamin olayi kafada bitiyor bunu nasil göremiyorsunuz? Biraz gaz, biraz destek verdimi agizin acik izlersin gollerini...en büyük örnek Balotelli mesela...

Bu nasıl bakış açısı mesela Porto maçı skor 3 2 tam havaya girmişiz akın akın geliyoruz feguli penaltıyı kaçırdı tak takım düştü ve maç öyle bitti 3 3 olsa 4 3 kesin olacak maçta yenildik.Penaltı atmak da bir meziyettir bari o yönünde eleştirmeyin adamı.

Tek meziyeti penaltı kullanmak olan adamı eleştiririm. Penaltıyı küçük görmüyorum,sadece penaltı için 10 milyon ve yılda 2 milyonu çok görüyorum

Insancil? Karsindaki robotmukide öyle düsünmiyelim? Adamin tek meziyeti o degil, bir sürü var...ama bu adamin olayi kafada bitiyor bunu nasil göremiyorsunuz? Biraz gaz, biraz destek verdimi agizin acik izlersin gollerini...en büyük örnek Balotelli mesela...

Gaz mı :D Ya adam 1.93 boyla daha kafa topuna çıkmıyor bırak allah aşkına. 27 yaşına gelmiş adama gaz verecekmişiz.

Iyi o zaman herşey gol ise Burak'a niye sövüyordunuz. Hem de bundan daha iyi bir golcü olmasına rağmen.

Adamı savunmak için şekilden şekile giren adamlar var ama alıştık artık.

Yazın ne olursa olsun elimizden çıkarmalıyız.

sent via GSC

1.90 boyunda 90-95 kg herif ama gel gör ki kafa topuna çıkmaya tenezzül etmiyor. Vallahi manyak yav. Nasıl bir fiziği olduğunun farkında değil. Normal şartlarda Diagne'nin fizik ölçülerinde birisi şu ligin bütün stoperlerini patates yapar ikili mücadelelerde filan.

En komiği ise bildiğiniz ağır çekimde koşuyor yav. Hani 40-50 yaşındaki insanlar sağlıklı yaşam için düşük tempoda akşam koşu yapar ya, aynen öyle.

Onu da geçelim, düpedüz sahtekar bu herif. En ufak müdahelede kendini yere atıyor.

Stoperlerden topu kapayım derken kontrolsüz saçma sapan müdahaleleri ise zaten evlere şenlik.

Şu herifi 10 ve üstü bir rakama satabilirsek o menajerini alın alnından öpün. Çünkü bunu bile satmayı başarabilen adam üstün insan filandır.

O kadar da kötü değil yaw hemen yermeyelim

10 milyona rahat satılır bu kadar istatistik yapmış yaşı da genç sayılır.Gomis gibi yaşlı olsa elde patladıydı

Gol makinesi aldık gol makinesi çıktı ama söven sövene bu adam ne yapsa kendini beğendiremez.

Yalnız eleştirilerin çoğu haklı aga

Neden kafa topuna çıkmıyor neden takım oyununa katılmıyor.Mesela şu maçta topu süremediği bir pozisyon var tam komedi.Herkesi çalımlayıp gol atsın isteyen yok zaten de en azından ileride pres yapsın,kafa topu indirsin kafa topuna çıksın

Aynı Burak'ın bir zamanlar topları ayağına beklediği zamanlar gibi oynuyor

Ha bu arada penaltı golü diyip hakir görülen goller için geçen sene nasıl sinir krizleri geçirdiğinizi hatırlayın, Gomis kaçırdıkça kaçırıyordu penaltıları bu adam tak tak atıyor. Penaltı golleri çıkarılsa bile 16 golle zirvede gol krallığında bence bu adama gereksiz yüklenmekten vazgeçin. Futbol olarakta ilk geldiği zamana göre daha faydalı oynuyor biraz rahat bırakmak gerek adamı.

Ki kendi aldigi bir suru penalti var

Ya adam penalti atmak disinda bir ise yaramiyor gibi konusanlar maci nasil izliyorlar

Herif istisnasiz ozellikle de sol tarafa yardima oyunu acmaya geliyor, topu alip dagitiyor

Ceza sahasini muthis karistiriyor kendine istisnasiz her pozisyonda iki adam bagliyor

Birkac mactir benim sikayetci oldugum pres isini de anladi guzel ve manali pres yapiyor

Pas atma falan hususunda da cok iyi gecen mac iki asisti yendi, top indirip pozisyon da hazirliyor

Evet teknik bir kazmalik ve surat sikintisi var ama bu fizikteki topcularin top surmeleri ve suratleri iyi degildir zaten

Daha az onyargiyla izleseniz net sekilde iyiye gittigini son birkac mactir ise kusursuza yakin oynadigini goreceksiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt