#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 155 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sana diyecegim tabii

800k maas alan Marcao, 1.2m alan Luyindama gibi tas gibi stoperler gidebilir ama 3.575m maas alan ve oynadigi maclarin yarisinda kovalik yapan Muslera asla satilamaz ha?

Bu isimcilik ve vizyonculuktur. Diagne yerine Balotelli gelip boyle oynasa simdi dola boynumaaaaa diye geziyordunuz forumda

Basimizdakiler HER TRANSFER DONEMINDE KAR EDIYOR sunu bir idrak edin artik, batma ihtimalimiz yok eksiye gecmiyoruz maas yuku azaldikca azaliyor

Sana sorsak Unal Aysal cok iyi baskandir ama

sana sadece gülüyorum.öyle güzel ortalar yapmışsın ki yorumlarınla çok güzel goller atacağım şimdi...

Benim muslera hakkında yorumlarımıda bilmiyorsun.
evet muslera hakkında eksik söylemiş olabilirim.Maaşında indirime gidilmelidir.
bu satten sonra musleraya iyi bonservis parası veren takım çıkmaz.
hani ben bazıları gibi muslera fanatiğide değilim. Bak muslera başlığında hakkında neler söylemişim.Ama o kadar eksik varken birde kaleci aramakla uğraşmayalım.İyiyi geçtim bu dönemde ortalama kaleci bile bulmak zor .
Bak bjkye livurpol gören karius bile kova çıktı.

marcao ve liyundama hakkında karar vermenin hala erken olduğunu düşünüyorum.Şu ana kadar affedilmeyecek hatalarıda oldu.iyi çıkardıkları maçlarda oldu.
o yüzden taş gibi stoperrlerde olduğunu düşünmüyorum. bu iyi olmadıkları yani yetersiz oldukları anlamına gelmez. beklemek lazım.bu arada liyundamanın maliyeti 8 milyon hatırlatayım. bonservise para verilmesin , ucuz paralara oyuncu alınsın diyen bir adam değilim. önemli olan o bonservisleri hakeden adama vermek.

diagne yerine boletelli gelse böyle oynamaz. çok daha iyi oynar.Aralarında çok ciddi kalite farkı var.o yüzden dola boynumaaaa falan değil daha beterini bile yaparlar.:)bu yorumun çok talihsiz olmuş.

başımızdakilerin kar etmesi durumuna gelirsek..
geçen sene şampiyon olduk.Bazılarına göre dursun denen beceriksizin kurduğu kadro olmuştur bazılarına göre mustafa cengiz yapmışdır.bence ikiside beceriksizdir.Tek şansları Galatasaray gibi winner bir klüpde başkan olmakdır.şampiyonlar ligi olmak üzere oyuncu satışlarıyla birlikde çok ciddi paralar girdi bu klübe.
oyuncu maaşlarının toplamanın düşmesinin iyi olup olmadığını sonraki seneler daha iyi anlayacağız.yani yetersiz adamları sırf yıllık ücreti düşük diye takıma doldurursan bir bakmışsın 5 sene şampiyon olamamışsın.

Faruk süren döneminin ekonomik yapısını çok detaylı hatırlamıyorum. o yüzden bu konuda yorum yapamam. Ama Müthiş, tarihi başarıları tabiki izledim ve gördüm.

bu dönemden sonra gelen tüm başkan ve yöneticilerin benim için hiçbir değeri yoktur.bir çoğunun başta kaçak ünal aysal olmak üzere Galatasaraylı olduğunu düşünmüyorum.Sırf egolarını tatmin etmek için başkan ve yönetici olan sözde Galatasaraylılar olduğunu düşünüyorum.
yani şu benim hakkımdaki ünal aysal sözlerini benim gibi adama söylemen çok acı olmuş.Ama doğruyu söylemek gerekirse aysal hakkında ne düşündüğümü bilmiyor olabilirsin.O zaman bilmeden yorum yapmayacaksın.

Ha bu arada penaltı golü diyip hakir görülen goller için geçen sene nasıl sinir krizleri geçirdiğinizi hatırlayın, Gomis kaçırdıkça kaçırıyordu penaltıları bu adam tak tak atıyor. Penaltı golleri çıkarılsa bile 16 golle zirvede gol krallığında bence bu adama gereksiz yüklenmekten vazgeçin. Futbol olarakta ilk geldiği zamana göre daha faydalı oynuyor biraz rahat bırakmak gerek adamı.
Penaltıları saymazsak 17 golü var :)

5c209b430f25442b109affb1.jpg

bu sevinci bekliyorum!

sana sadece gülüyorum.öyle güzel ortalar yapmışsın ki yorumlarınla çok güzel goller atacağım şimdi...

Benim muslera hakkında yorumlarımıda bilmiyorsun.
evet muslera hakkında eksik söylemiş olabilirim.Maaşında indirime gidilmelidir.
bu satten sonra musleraya iyi bonservis parası veren takım çıkmaz.
hani ben bazıları gibi muslera fanatiğide değilim. Bak muslera başlığında hakkında neler söylemişim.Ama o kadar eksik varken birde kaleci aramakla uğraşmayalım.İyiyi geçtim bu dönemde ortalama kaleci bile bulmak zor .
Bak bjkye livurpol gören karius bile kova çıktı.

marcao ve liyundama hakkında karar vermenin hala erken olduğunu düşünüyorum.Şu ana kadar affedilmeyecek hatalarıda oldu.iyi çıkardıkları maçlarda oldu.
o yüzden taş gibi stoperrlerde olduğunu düşünmüyorum. bu iyi olmadıkları yani yetersiz oldukları anlamına gelmez. beklemek lazım.bu arada liyundamanın maliyeti 8 milyon hatırlatayım. bonservise para verilmesin , ucuz paralara oyuncu alınsın diyen bir adam değilim. önemli olan o bonservisleri hakeden adama vermek.

diagne yerine boletelli gelse böyle oynamaz. çok daha iyi oynar.Aralarında çok ciddi kalite farkı var.o yüzden dola boynumaaaa falan değil daha beterini bile yaparlar.:)bu yorumun çok talihsiz olmuş.

başımızdakilerin kar etmesi durumuna gelirsek..
geçen sene şampiyon olduk.Bazılarına göre dursun denen beceriksizin kurduğu kadro olmuştur bazılarına göre mustafa cengiz yapmışdır.bence ikiside beceriksizdir.Tek şansları Galatasaray gibi winner bir klüpde başkan olmakdır.şampiyonlar ligi olmak üzere oyuncu satışlarıyla birlikde çok ciddi paralar girdi bu klübe.
oyuncu maaşlarının toplamanın düşmesinin iyi olup olmadığını sonraki seneler daha iyi anlayacağız.yani yetersiz adamları sırf yıllık ücreti düşük diye takıma doldurursan bir bakmışsın 5 sene şampiyon olamamışsın.

Faruk süren döneminin ekonomik yapısını çok detaylı hatırlamıyorum. o yüzden bu konuda yorum yapamam. Ama Müthiş, tarihi başarıları tabiki izledim ve gördüm.

bu dönemden sonra gelen tüm başkan ve yöneticilerin benim için hiçbir değeri yoktur.bir çoğunun başta kaçak ünal aysal olmak üzere Galatasaraylı olduğunu düşünmüyorum.Sırf egolarını tatmin etmek için başkan ve yönetici olan sözde Galatasaraylılar olduğunu düşünüyorum.
yani şu benim hakkımdaki ünal aysal sözlerini benim gibi adama söylemen çok acı olmuş.Ama doğruyu söylemek gerekirse aysal hakkında ne düşündüğümü bilmiyor olabilirsin.O zaman bilmeden yorum yapmayacaksın.

Evet neler dusundugunu varsayip yorum yaptigim icin ozur dilerim

Yine de Muslera kadar oynayacak adam rahatlikla bulunur onu da ekleyeyim

Diagne - Balotelli olayini da seviye olarak ayni gordugum icin degil, isimcilik yapildigi icin soyledim. Belki sen oyle degilsindir ama burada Diagne'ye ne yaparsa yapsin Kasimpasa'dan geldigi icin sovenler olacakti hatta bazilari kotu oynamasini diliyor ben demistim demek icin

Orada vurgu bunaydi. M.Cengiz'in koru korune desteklenmesinden ben de rahatsizim

Marcao'ya laf etmek ise kabul dahi edilemez

Vurdum duymaz gibi duruyor ama taraftari kafasina cok takiyor sirf bu yuzden su adama son haftalarda destek verilmeli lig bitiminde yollar ayrilabilir

44527

Bizim lig 1.5 diğer ligler 2 ile çarpılmasına rağmen altın ayakkabıda 4. sırada ve siz bu adama her maç istisnasız laf atıyorsunuz. Eksikleri var, kamp geçirmedi, kariyerinde fazla prof. maçı yok ama şuursuzca laf etmek başka bir şeye giriyor. Bir kısım tavırlarını beğenmiyor ama balotelli gelse taparlardı bir kısım ise geldiği takımı küçük bulduğu için eleştirmeye devam ediyor. Sene sonuna kadar şu hakaret seviyesindeki eleştirilerinize bir son verin sene sonu zaten ya satılır ya da iyi bir kamp geçirip takımda kalması sağlanılır.

Boş işler müdürü...

Zannediyor ki sahadaki eksikliğini bu tarz paylaşımlarla kapatıp taraftara şirin gözükecek.

Zaten dün kaçırdığı gol ve o vuruşu dışarı atarken bedeninin aldığı pozisyon bize nasıl bir "futbolcu" olduğunu açıklıyor.

Yazık adam yerden geriye pas atmasını top dağıtmak olarak algılayanlar var.

Geldiğinden beri tek olumlu hareketine dün imza attı. Ndiaye'ye attığı pas....

Onuda savunma disiplininden kopmuş 10 kişilik Kayseri maçı olduğu unutulmasın.

Saf golcü değil yani ceza sahası golcüsü değil, pivot hiç değil hemde o fiziğine rağmen.

Attığı ilk golde bile insan top ona doğru gelirken tereddüt ediyor atabilecek mi diye...

O kadar rahat pozisyonu bile zorlanarak gol vuruşu yaptı direkten içeri girdi.

İsterse 35 gol ile tamamlasın yarın Avrupa'ya gittiğimizde foyası zaten ortaya çıkacak.

O kaçırdığı pozisyon 6 CL maçında max. ya 2 defa ya 3 defa ayağına gelir onuda %33 ile gol yaparsa işte o zaman biteriz ki istatistiği öyle.

Söylemeden bitirmeyeyim adam bize gelince takım olarak penaltı şansımız arttı sanki. O geldikten sonra 5 penaltı kazandık.

Normalde benim izlediğim hiçbir sezonda Galatasaray bu kadar rahat penaltı kazanmıyordu. Ne diyelim darısı kalan 5 final maçına...

Bizim baskan adam almada zorlaniyor ama Dursuna gore iyi adam satiyor Diagneyide iyi bir fiyata satacağina dusunuyorum Rakip taraftarda bunu biliyor kudurma nedenleri o zaten Adam bizde top oynamadan 8 gol atti
kesinlikle haklısın , adam bi anda büyük takımda buldu ayrıca kendini kötü hali buysa atmaya başlayınca napıcaklar bakalım zaten cogu yorumcunun yargısı kırıldı övmeye başladılar örnegin ali ece dün diagnenin attıgı ilk golde kaliteli bi forvet oldugunu gösterdi dedi takip etmesiyle falan adamı bi rahat bırakmıyorlar ama açılıyor . penaltı menaltı sezon başından beri 11 oynayan soldadodan daha cok golu var mesela (gs kariyerinde ) o adamın fenere maliyeti 30 milyon euro :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt