#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 249 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oynuyordu da, oynamasa da önemli degil. Iki yildir bizi senji forvetler kanatlandiriyor. Biri 30, digeri 29... Adamlar kucagina aliyorlar ligi. Bizde senji olan iyidir. Lukunku´yu bile geri alirdim imkan olsa.
Diagne bizde 10 atti. 6 penalti 1 si carparak.
Bir tek rize macinda adam akilli atti. Eren de ilk devrede 8-10 atti. Yazik ettik o na. Bu kazmaya 5 basar

Diagne bizde 10 atti. 6 penalti 1 si carparak.
Bir tek rize macinda adam akilli atti. Eren de ilk devrede 8-10 atti. Yazik ettik o na. Bu kazmaya 5 basar

Eren tekte cok rahat merkaj edile bilen bir oyuncu haline geldi, Diagne geldikten sonra takim hem ligi hem kupayi aldi. Ligde 46 macta 42 golü var, ve bizde tüm önemli hücum oyunculari, oyunlarina nekadar katki verdiginden bahsetti maraton sonunda. Kendi oyunculariniz ile ugrasmaya bir birakin, satilsin diyenler, sosyal medya üzerinden, satilmamasi icin, can siperhane bir mücadele ortaya koyuyor. Diagne 10 golü, 11 macta atti bizde...

Peki Mane haric hangisi Afrika MTnda oynuyor? ki mane,sterling Forvet degiller Kanatlar.
Bir tek koulibaly var ve az cok bailly
Lukaku da Manutd’da pek iyi degil
Yav özetle, en iyi takımların siyahi futbolcuları tercih etmediği minvalinde bir yorum yapmışsın. Ben de sana bunun gerçeği yansıtmadığını kanıtlar nitelikte örnekler vermişim ki Keita > Liverpool vs gibi bu örnekler çoğaltılabilir.
Bütün siyahi topçular Diagne gibi mal değil. Her markanın ürettiği kötü ürünler olduğu gibi, siyahi topçuların da kötüsü var elbette. Fakat burdan ne gibi bir çıkarım yapacağız onu anlamadım? En basitinden ölüp bittiğimiz Luyindama bile Afrika'lı yahu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt