#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 250 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diagne kalırsa da hoca yararlanır. Adamın iyi kamp dönemi geçirerek kendini bulacağını inanıyorum. Ancak adam sıyrık 40 gol atıp Fenerbahçe forması ile piyasaya çıkabilir, saha da takım arkadaşı ile kavga edip kırmızı kartlık olabilir. Ruhunda sıkıntı var.

Diagne kalırsa da hoca yararlanır. Adamın iyi kamp dönemi geçirerek kendini bulacağını inanıyorum. Ancak adam sıyrık 40 gol atıp Fenerbahçe forması ile piyasaya çıkabilir, saha da takım arkadaşı ile kavga edip kırmızı kartlık olabilir. Ruhunda sıkıntı var.

Ne 40 golü ? Bu adamın bu sene görüp göreceği gol sayısı taş çatlasın 10-12 yarısı da penaltı olur..

Fatih Terim bu herifi ya mum gibi eder ya da gönderir takımdan

Fatih Terim gitsin diye onay verecek de Diagne hiçbir yere gitmiyorum diyecek ? :asd: güzel fıkra

Terim daha Cagne'nin elinden penaltiyi alamiyor yaw.Kac kere Terim baskasi atsin demesine ragmen Cagne kendisi atti penaltiyi.

Ayrica Terim Baros ve Eren'i kadro disi biraktiginda bu oyuncular yata yata tum paralarini almislardi.Oyuncularin kontratlari artik cok guclu.Terim hicbir sey yapamaz.

Feghoulide bunu yaptı. Sonra kahraman oldu. Takımı kanatlandırdı.

Qralda boyle olabilir
Feghouli'ye haftalarca forma yüzü göstermedi Fatih Terim üstelik Feghouli sürekli sakat ve cezalıların olduğu bir ortamda anca forma şansı buldu öyle salak saçma hareketlerde yapmadı çıktı Fatih Terim'den son kez bana güvenmesini istiyorum dedi

Diagne 2 maç kadro dışında kalsın İnstagram'dan ortalığı ayağa kaldırır

Terim daha Cagne'nin elinden penaltiyi alamiyor yaw.Kac kere Terim baskasi atsin demesine ragmen Cagne kendisi atti penaltiyi.

Ayrica Terim Baros ve Eren'i kadro disi biraktiginda bu oyuncular yata yata tum paralarini almislardi.Oyuncularin kontratlari artik cok guclu.Terim hicbir sey yapamaz.
Yahu nasıl bişey yapamaz adam elinde forvet yokken Eren'i kadro dışına gönderdi Serdar'a çalışma prensiplerimiz uymuyor diyerek kapıyı gösterdi bu adam teknik ekip olarak bunu yapabilir

Ne yapsın Fatih Terim gidip Al-Hilal takımının başkanıyla konuşup transferi mi bitirsin ?

Yahu nasıl bişey yapamaz adam elinde forvet yokken Eren'i kadro dışına gönderdi Serdar'a çalışma prensiplerimiz uymuyor diyerek kapıyı gösterdi bu adam teknik ekip olarak bunu yapabilir

Ne yapsın Fatih Terim gidip Al-Hilal takımının başkanıyla konuşup transferi mi bitirsin ?

"Fatih Terim gitsin diye onay verecek de Diagne hiçbir yere gitmiyorum diyecek ? :asd: güzel fıkra"

Demissin de ben de Eren ve Baros'un hicbir yere gitmedigini ornek verdim.Yoksa tabii ki kadro disi birakabilir ama Cagne'nin parasini esek gibi odemek zorunda kaliriz ve bosuna kontenjan harcar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt