#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 335 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CDFAEE8E-FC9C-43D6-A693-48B4D6CD374C.jpeg
D6S6XssW0AAjwkt.jpg

Boyle bir oyuncuyu yonetim satamadi, bir de ustune kiralik yolladilar soyleyeceklerim bu kadar.

Bakın arkadaşlar bu herif dengesizin teki olabilir
Yaptığı hareketler bize çiğ geliyor da olabilir
Hepsine tamamım ben..

Amaaaa...
Adam öyle ya da böyle geçen sene gol kralı oldu mu? Oldu.
Lig tarihine geçti mi geçti..

Kadroda düşünülmedi, kiraya verildi..

Gittiği kulup de mobing yaparsa, kimse kusura bakmasın..Bizim oyuncumuzu itibarsızlaştırma hakları yok..
M Cengiz’i çok da yabana atmayın..Geçen yaz yarım saat sohbet etme imkanı buldum Almanya dönüşünde..Çok donanımlı biri..Hiç de boş yapacağını sanmıyorum..

Bu yönetimin transfer becerisi ve futbol aklı neredeyse yok. Arıza bir oyuncuya oldukça yüksek bir bonservis ödediler ve satamıyorlar. Yazın başında asgari zararla elden çıkarmalıydık.

sorun sadece bonservisi değil maaşıda sıkıntı

kasımpaşaya çinden geldi diye orda maaşı yüksek olabilir ama popüler bir adam değildi diagne keza gol sayısıda bir forvet için kötüydü o zamanlar. o yüzden maksimum 750bin bile aldığını sanmıyorum 500bine felan oynuyordur orada.

biz bu adama 2.3milyon verdiğimiz için satma konusundada sıkıntı yaşıyoruz. panik transferiydi tabiki ama neyseki bundan bile şampiyonluk için katkı alabildik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt