#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 336 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi de bu Tarık

Ne farkeder ki o da yatarak para alıyordu bu da oynadığı zaman da takımı rezil rüzva ediyor yetmiyormuş gibi zaten sadece bonservise 10 milyon euro harcadık az da değil tarık 2014 yılında geldi 5 milyon euro verdik euro 3 liraydı 15 milyon tl ediyor Handa 10 milyon euro , euro 7 lira desek 70 milyon tl gitti maaşa hiç girmiyorum bu saatten sonra ne satabiliriz ne verim alırız tarık ne kadar rezil bir transferse bu da onun gibi hiç fark göremiyorum.

Ne farkeder ki o da yatarak para alıyordu bu da oynadığı zaman da takımı rezil rüzva ediyor yetmiyormuş gibi zaten sadece bonservise 10 milyon euro harcadık az da değil tarık 2014 yılında geldi 5 milyon euro verdik euro 3 liraydı 15 milyon tl ediyor Handa 10 milyon euro , euro 7 lira desek 70 milyon tl gitti maaşa hiç girmiyorum bu saatten sonra ne satabiliriz ne verim alırız tarık ne kadar rezil bir transferse bu da onun gibi hiç fark göremiyorum.
Şampiyonluk ve kupa finallerinde goller attı attırdı tarık çamdalla kıyas kabul etmez üstat

-JIe1l_K
ljHSaZ2E
OU0n3J5-

clup brugge 1m euro ödemiş Daigne için, kalan parayı ödemeye yanaşmıyor.
bu durumda 1-2m euro açığımız oluşuyor, satılacak adam yok.
birileri satılmadan en az 3-4m euro kazanmadan Diagne'nin dönme ihtimali yoktu.
Başkan bunu anlatmadı yada anlatmak istemedi.

Öyle vermeme şansları yok ortada sözleşme diye bir şey var

ama 1 sene dolmadı ve sen fesh tek taraflı etmek istiyorsun. onlar diyor ki 1m eurosunu verdik geri kalanını ödemeyelim size geri dönsün.
eee işte geri dönersede 2.5m euro da açık çıkıyor. şuan transfermarkt ta 1m euro artıdayız. Şartlarını kabul etsek 1.5m gibi bir miktar açığımız çıkıyordu.

clup brugge 1m euro ödemiş Daigne için, kalan parayı ödemeye yanaşmıyor.
bu durumda 1-2m euro açığımız oluşuyor, satılacak adam yok.
birileri satılmadan en az 3-4m euro kazanmadan Diagne'nin dönme ihtimali yoktu.
Başkan bunu anlatmadı yada anlatmak istemedi.
öyle bi dünya yok. bile isteye oyuncusunu kiralayan bir kulübü magdur edemezsin. diagne'nin kiralik sözlesmesini tek tarafli feshetseler bile hem diagnenin hem de bizim kira paramizi vermeleri gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt