#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 352 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şaka bir yana ben ne olursa olsun seneye Falcao ile yola devam etmeyi istemiyorum, eğer yapabiliyorsak P.Daka gibi J.Hurtado gibi bir forvet ile yola devam edelim ama hangi parayla alacağız bu adamları orayı hiç tartışmaya bile gerek yok

Hal böyle olunca Diagne ile seneye devam edebiliriz aslında :censored:

bu eleman kalsın seneye. 5 milyon euroya bile satamayacağımız kesin.
falcao dede de sezonun yarısını kaçıracağı için bolca süre bulur. kim bilir belki uslu olursak trezegeyi de alıp çok ciddi katkı alabiliriz

Kendine menajeri takim ariyordur diye mi antrenmana cikmiyor? Bunlarin sezonlarinin bitmesi baya oldu. Babel bile geldi bu ama ortalikta yok.

Bu adamı yanlış şekilde satmaya çalıştık. Geçen sene Beşiktaş ve Rize maçlarındaki performansıyla şampiyon yapmıştı bizi , arkasından teneke bağlamaya calısmamak lazımdı

Elimizde patladi. Devre arasinda garry ve ozan kabagi sattigimizdan sonra elde para vardi ve yaz dönemi icin kaynak olusturulsun diye bu alindi diye düsünüyorum. Kötü bir düsünce degildi aslinda. Cogu penaltidan da olsa o devre 10 gol atti ve sampiyon olduk. Ama malesef oyuncu satmayi beceremedigimiz icin okutamadik biryere, cerez parasina belcikaya kiraladik.
Artik iyice piyasasi düstü iyi paraya satamayiz bundan sonra. Saha icindede cok katki alabilecegimizi sanmiyorum.

Manyak bi şey bu ne yapacağı hiç belli olmaz. Ansızın gelip 20 tane gol saplayabilir.

Bir şans daha verilmeli zaten golcü alacak para yok kulüpte.

bunu gönderip andoneyi niye aldik hala merak ediyorum kulüp taraftarına boyle sosyal etkileşim olarak soru cevap sistemi yapsa bu platform uyelikli ve parali olsa hem 1. ağızdan haber alırız hem para kazaniriz.

1123.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt