#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 354 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CİNAİ ŞEBEKE

b2405678989e4e4eab0bdb76fa4fc6b8.jpg

Diagnenin transfer sürecini hatırlıyor musun hakan ? Yönetim kimseyi alamayınca son saniye buna kaldik ve
Hocada mecburen ok verdi. Baska secenek yoktu zaten.

F A T I H T E R I M
Bizde parlatip en kotu aldigimiz fiyata satariz diye dusundu hoca Beceriksiz yonetim ve sabirsiz taraftar sayesinde elde kaldi adam. kim ne derse desin istedigi kadar kotu topcu olsun 30 gol ataan bi adamami satamamak beceriksizlik.Taraftarimizda surekli destek degil kostek olmayi seciyor bazi konularda

Süper ligte oynadığı 49 maçta 42 gol, 5 asist yapma başarısı gösteren, 13 milyona aldığımız ligin kralının değerini düşüren şımarık Galatasaray taraftarına ağız dolusu hakaret etmek istiyorum. Sizin yüzünüzden futbolcu satmayı unuttuk. Böyle istatistikleri olan futbolcuyu nasıl degersizlestirdiniz lan siz? Ne istiyorsunuz oğlum siz: İcardi mi oynayacak bizim forvette benzema mı? Aptallar, ne sanıyorsunuz siz bu kulübü? Asla bir üst basamağa çıkamayacağız, Twitter'da gönderilerin altına yaptığınız kanser yorumlarla iyice idrak ettim bunu.

Süper ligte oynadığı 49 maçta 42 gol, 5 asist yapma başarısı gösteren, 13 milyona aldığımız ligin kralının değerini düşüren şımarık Galatasaray taraftarına ağız dolusu hakaret etmek istiyorum. Sizin yüzünüzden futbolcu satmayı unuttuk. Böyle istatistikleri olan futbolcuyu nasıl degersizlestirdiniz lan siz? Ne istiyorsunuz oğlum siz: İcardi mi oynayacak bizim forvette benzema mı? Aptallar, ne sanıyorsunuz siz bu kulübü? Asla bir üst basamağa çıkamayacağız, Twitter'da gönderilerin altına yaptığınız kanser yorumlarla iyice idrak ettim bunu.

Şimdi öfke kusmak doğru değil tabi, ama şöyle bakmak lazım acaba o istatistiklere rağmen değerlendirilemeyecek kadar bir çöpe 13M veren mi daha suçlu yoksa bunu söyleyen takımına gönülden bağlı para pul istemeden içeride deplasmanda destekleyen taraftar mı? Biz eleştirmezsek, yorumlamazsak o zaman biatçı oluruz o zaman biteriz. O yüzden F/P ye göre kendince yorum yapıp eleştirenlere eyvallah ama hakaret kesinlikle olamaz ne futbolcumuza ne de futbolcuyu koruyan/eleştiren taraftarımıza.

ya hadi hiç güvenmiyorsunuz, 2.forvet yapın. Terim çok sever ya bu müthiş taktiği, at son 15 dakika sağdan-soldan şişir.

Donk orada olacağına diagne olsun. Rakibi geriye iter, penaltı alır,kafa vurur vs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt