#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
belhanda geldiğinde şinonun formasını aldığı için adama hakaretler edildi ve adam geldiği anda taraftarla arasına mesafe koydu.. şimdi de gol atamıyor diye diagneye aynı şeyi yaparak onu da küstürecekler.. bu tür şeylerin futbolculara bir zararı olmaz.. hepsi sağlam sözleşmeler yapmış isterlerse yan gelip yatarak da paralarını son kuruşuna kadar alıp giderler.. olan bize olur..bir futbolcu takımını bilerek ve isteyerek satmıyorsa bu kadar üstüne gitmek taraftarın klübüne vereceği zarardan başka birşey değildir..

30 golü geçer, sıkıntılı herif lakin savunmayı çok hırpalıyor orta merkezdeki oyuncuları çok rahatlattı varlığı, Biraz dizginlersek efsane olur.

Yalnız o pozisyona penaltı değil diyenlerin niyetinden şüphe ederim. Herkes Ben Youssef 'in müdahalesi topa diyor da topa değmeden önce Diagne 'ye diziyle vurmasını niye kimse konuşmuyor ? haydi yorumcuların ne halt olduğunu biliyoruz da burada bile pozisyon penaltı değil diyenleri görmek üzüyor beni

Diagne çok fazla penaltı kazandıran bir forvetti Kasımpaşa 'da oynarken şimdi de kendisine müdahalenin olduğu gibi penaltıyı almak için bırakıyor kendisini ki penaltı bu pozisyon buz gibi ama sağ olsun hakem bile bile es geçti penaltıyı ...

*35 maçta 33 gol atıp 2 asist yapan adamı gol atamıyor diye eleştirmek de tam Gsc ahalisine yakışır zaten

Kırmızı almasın eli kolu biraz rahat dursun benim için yeter. Her şey gol değil başkalarına da gol attırabilirsin topsuz alan oyununla. Yeter ki biraz hakim olsun kendine.

Bu macta Diagne'yi çok dikkatli izledim ve begenmedim.

Yukarda bir renkdas maç istatistiklerini de vermiş, o da teyit ediyor zaten durumu..

Diagne Kasımpasa'da da disiplinsiz hareketler yapıyordu, ceza alıyordu. Bu macta da yaptı, ucuz kurtuldu, her mac boyle olmaz. Takımı her an 10 kişi bırakacak potansiyel var. FT ciddi olarak uyarmalı..

Ayrıca, sımarıklık ,lakayıtlık ve tembellik gördüm. Maca isyan eden, çabalayan, takımın galibiyeti için didinen bir adam izlenimi vermedi bana. Kaybettiği topların ardından bile koşmadı.

İlk yarıda söyle veya boyle 20 gol atmıştı. Bizde de bunun yarısını atsa 30 gol yapar. Gomis'in rekorunu kırsın yeter. Gomis ten genç, fizikli ve rekor kırmış bir oyuncu olarak sene sonu Gomis gibi bir Arap takımına (15-20m€) okutabiliriz sanıyorum.

Dzo1XOoXQAEeNPR

İyi reis hemen zaman makinesine atla 23 Ağustos 2018 tarihine dön ve Gomis 'in satılmasına mani ol yönetimi de zam yapılıp adamın takımda kalması konusunda ikna et hatta elin değmişken benim hatırıma 16 Temmuz 2009 tarihine de dön Cassio Lincoln 'ün takımda kalmasını sağla çok özledim kendisini

Yahu anlamamak konusunda niye ısrar ediyorsunuz oldu bitti hepsi şimdi elimizdeki adamı çöp ilan edip şöyle olsaydı böyle olsaydı demek ile eline ne geçiyor ? sitemim sana değil reis yanlış anlama benim derdim genel olarak tüm sosyal medya da futbolcularımıza olan davranış. Millet elindeki futbolcuyu pamuklara sarar biz çöp ilan edip sosyal medya hasabına girip adama hakaret etmeyi asli görevimiz haline getirmişiz

Şurada kalmış ligin finali niteliğinde 12 maç. En ileride Diagne 'den en geride Muslera 'ya kadar herkese sonsuz destek olmamız gerekiyor ...
Oldu bitti diye yakınmayalım mı? Bu beceriksizlere kızmayalım mı? Gomisi yollamasalar CL de tur atlardı bu takım o grupta neden kimse bunu anlamak istemiyor. Gittiler bizim ligde klasik fiziğiyle şov yapan attığı gollerin yarısı penaltı olan 28 yaşında hayatında 1 sene iyi top oynamış adama dünyanın parasını verdiler. Kimse kusura bakmasın ben bunu sonuna kadar eleştiririm.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abartılacak bir şey yok, uğraşıyor adam. 2. yarı gol bulamayınca fazladan bir şeyler yapayım diye orta sahaya gelip takımı rahatlattı sürekli. 2 stoperi birden oyalamasının yanında her maç da kendini bir şekilde pozisyona sokuyor. Sadece Trabzon maçından farklı olarak akan oyunda 1-2 gol atması lazım. Özgüvenini biraz toplayınca kendine gelecektir. Geçen yıl Gomis her şeyiyle takıma adapte olmuşken onun bile 3-4 maçlık böyle serileri oluyordu. Santraforun en önemli özgüven besleyicisi gol, onu atana kadar biraz uğraştırır, atınca da açılır, hiç atamayıp über komik bir hale düşerseniz Slimani oluyorsunuz zaten.

Hicbisey olmaz 5 gol atamaz sene sonuna kadar anca penaltidan yok stoperleri surukluyomus yok alan aciyormus abi trabzon ve kasimpasanin halleri ortada cok zayif kadrolari vardi belhanda bile gol atti onlara bile gol atamadiysa hangi hafta aticak kostas biseyler yapabilir insallah bu adam 100 mac oynasin 20 gol atamaz

SM-J600F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Abartılacak bir şey yok, uğraşıyor adam. 2. yarı gol bulamayınca fazladan bir şeyler yapayım diye orta sahaya gelip takımı rahatlattı sürekli. 2 stoperi birden oyalamasının yanında her maç da kendini bir şekilde pozisyona sokuyor. Sadece Trabzon maçından farklı olarak akan oyunda 1-2 gol atması lazım. Özgüvenini biraz toplayınca kendine gelecektir. Geçen yıl Gomis her şeyiyle takıma adapte olmuşken onun bile 3-4 maçlık böyle serileri oluyordu. Santraforun en önemli özgüven besleyicisi gol, onu atana kadar biraz uğraştırır, atınca da açılır, hiç atamayıp über komik bir hale düşerseniz Slimani oluyorsunuz zaten.
Sen ne kullanıyorsun bu foruma gelirken acaba akşam akşam??? Bu adam sanki ne bok yaptı, ben kıçı kırık muzaffer bile daha fazla yaparım sahada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt