#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diagne'nin Kasımpaşa'da izlediğim maçlardaki görüntüsünü hatırlıyorum bu adamın orta sahaya kadar gelip top alan dönüp çalım atıp oyunu açan görünümde istekli halleri vardı. Başakşehir'e karşı Da Costa'ya karşı koşarak üstünlük kurup penaltı aldırdığı pozisyonu hatırlayın misal. Bugün istek anlamında, motivasyon anlamında arkadaşlarının gerisindeydi. Yapılmayacak basit top kayıplarını o yüzden yaptı. Neden bilmiyorum ama isteksiz, gamsız bir görüntüsü var. İsteyen, arzu eden bir Diagne golle burun burun gelme konusunda ligin en iyisi.

Yorgun hocam , 4 maçlık cezasıda maç eksigi yaratmış sanırım , adaptasyon süreci ve devre arası kampıda yememiş normal şuanlık

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ayrıntılı bakmadım o pozisyona ama rakibine vurmuşsa kırmızı verilmeliydi.
Vurmuş evet ama art niyet olmadığını okadar beli ki.
Hava mücadelesinde inerken yumruğu herifin yüzüne gelmiş talihsiz şekilde.
Hiç adamın yüzüne veya onun tarafına bakmıyor çünkü.

Bu durumu çok iyi yorumlamış hakemler maçta. Vallahi bravo.

Geçen hafta Cisse'yi izlediniz mi? Gol atmadan oyun için katkısı öyle olur.

Üstelik adam PL görmüşken Alanya'da canını dişine takıyor.

Bu beyefendi hayatında ilk defa bu seviye takımda oynuyor kendisini Balotelli sanıyor.

Oyundaki etkisizliğinden öte bu tavırları sinir bozucu.

Sen önce o beğenmediğimiz Belhanda kadar bile uluslararası oyuncu olduğunu ispatla.

Geçen hafta Cisse'yi izlediniz mi? Gol atmadan oyun için katkısı öyle olur.

Üstelik adam PL görmüşken Alanya'da canını dişine takıyor.

Bu beyefendi hayatında ilk defa bu seviye takımda oynuyor kendisini Balotelli sanıyor.

Oyundaki etkisizliğinden öte bu tavırları sinir bozucu.

Sen önce o beğenmediğimiz Belhanda kadar bile uluslararası oyuncu olduğunu ispatla.

Diagne'de Kasimpasa'da canini disine takiyordu hatta 4. siradalardi buna ne diyeceksin efendim :D:D

Kimya diye bir olay vardir takimlarda bunu bir arastirmani onerebilirim sana :D. Kimyasi tutmassa takim ile istersen Ronaldo degil Messi'yi getir birsey yapamaz.

Disiplinsiz hareketlerine gelince Belhanda beterlerini yapti ve halen sahada :D :D

Asistin asistin asistin asistin asistin asistini reisleri buraya da gelmiş.

Eskiden fener için abuk sabuk rekor uyduranlar vardı onlar gibiler. :asd:

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Diagne'nin Kasımpaşa'da izlediğim maçlardaki görüntüsünü hatırlıyorum bu adamın orta sahaya kadar gelip top alan dönüp çalım atıp oyunu açan görünümde istekli halleri vardı. Başakşehir'e karşı Da Costa'ya karşı koşarak üstünlük kurup penaltı aldırdığı pozisyonu hatırlayın misal. Bugün istek anlamında, motivasyon anlamında arkadaşlarının gerisindeydi. Yapılmayacak basit top kayıplarını o yüzden yaptı. Neden bilmiyorum ama isteksiz, gamsız bir görüntüsü var. İsteyen, arzu eden bir Diagne golle burun burun gelme konusunda ligin en iyisi.

Kariyerinde ilk kez kasimpasada kendini kral gibi hissetmisti.

GS a gelince de oyle hissetmek istiyor. Burada sıradan futbolcu gibi goruluyor dogal olarak.

Bu yil bu herif gol krali olacak. Sene sonu aklimiz varsa bunu araplara cok zarar etmeden satariz. Gider yerine 2 scout transferi yapariz. Seneye bu herif gol krali olamaz. 1 sene daha yaşlanır. Yol yakinken 3 e 5e bakmadan bu hatadan dönelim.

Bu adam acilinca,daha doğrusu takima alisinca,adepte olunca ,şimdi gömenleri veya çöp diyenleri tekrar görmek isteriz buralarda.

Çöp demek ile bu adamı ederinin çok üzerine aldık ve muhtemelen bizim seviyemiz olan CL seviyesine ulaşamayacak demek arasıdna fark var.

İnşallah 15 gol daha atar.

Böylece hem şampiyon oluruz hem de yaz döneminde elden çıkarma için şansımız olur.

Aksi takdirde 13 milyon malesef evlat acısı gibi oturur içimize.

Kostas da seneye duruyorken çok hareketli bir santrafora gömeriz yaz döneminde parayı.

Çöp demek ile bu adamı ederinin çok üzerine aldık ve muhtemelen bizim seviyemiz olan CL seviyesine ulaşamayacak demek arasıdna fark var.

İnşallah 15 gol daha atar.

Böylece hem şampiyon oluruz hem de yaz döneminde elden çıkarma için şansımız olur.

Aksi takdirde 13 milyon malesef evlat acısı gibi oturur içimize.

Kostas da seneye duruyorken çok hareketli bir santrafora gömeriz yaz döneminde parayı.

aynen kardeş zaten burada ederinden fazlasina aldik veya cl seviyesinde degil demeyen yoktur.
Çöp diyenlere lafimiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt