#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forvet = gol atan herif şeklinde gördüğümüz sürece daha çok adam yeriz biz.
Herifin görünmeyen kısmı rakibi alıp götürmesi hucuma dönük diğer 3 adam o kadar boş kalıyor ki aklı olan orta saha ile her maç 2den aşağıya atmamamız gerekir. Son vuruş konusunda kulağı çekilir uyarısı yapırlır seri goller gelir zaten. Birazda disiplin gerekli

müthiş alan boşalttı dün.
hem feghouli hem belhanda hepsi rahatlıkla şut pozisyonu buldular.
ama kendisininde gol atması şart orası ayrı.

herif 2de 2 kırmızıyla oynuyor

yeni mhk mimlemiştir artık bunu her kritik maçta atılabilir

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hocam şu herife söylede eline ayağına hakim olsun yoksa yakacak başımızı birgün, zaten bilediler hakemleri, her an sıkıntı doğabilir önemli bir maçta

herif 2de 2 kırmızıyla oynuyor

yeni mhk mimlemiştir artık bunu her kritik maçta atılabilir

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
söyleyince saçma sapan kızıyorlar yaw. dün yaptığı hareketin bana bir açıklamasını yapsınlar bir ya ? oyununu gol kaçırmasını falan geçtim de o hareket beni acayip sinirlendirdi

cok iyi ,dahada iyi olacak takıma forvet geldigi 2 mactır belli oluyor adamı 2 kişi marke ediyor ve bu sayede kanatlar boşa cıkıyor

eleştiren über zekalar ise bu takımın halen dahi forvet yokmuş gibi oynadıgını görmek istemeyen şahıslar malesef.

Belhanda ve Feghouli’nin özellikle Türkiye liginde bu kadar gol pozisyonuna girmesi tesadür olarak yorumluyorsanız, eyvallah.

Ben adamı çok beğeniyorum. Harbiden 2-3 kişi herifi tutmakla mesgul.

Olacak olacak. Destek olun la sizde, kafayı mı yediniz?

Forvetse zaten markj yapılır cagnenin mükemmel bir özelliği değil defansı çekmek.
b5c9d4250647f800850048834fb2cb63.jpg

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ruhsuz, isteksiz. Ruhsuzluk bulaşıcıdır. Özellikle takım geriye düştüğünde kendisini gören bir takım arkadaşı canını dişine takıp oynamaz. Sahi, Benfica maçında kırılganlıktan, skora isyansızlıktan mı bahsediyorduk?..

2 lig maçında da 2 kırmızısı var, bu da es geçilmemeli.

Yeteneğine ve yaptıklarına saygımız var, beklentimiz de var. Ancak bir şeyler düzelmezse tam anlamıyla bir yağlı kazık...

Transfer ettik bikere. 7-8 gol daha atsa araplara gol kralı olarak okuturuz. İdare etmek zorundayız sezon sonuna kadar. Sonra iki tane genç, gelecek vadeden forvet transferi yerinde olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt