#90 Mbaye Diagne - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Simdi herkes buna kiziyor ama bundada suc yok. Bütün suc hocada ne diagne ne mo ne dünyada en iyi santrafor is yapabilir ilk yaridaki kadroya göre. Ikinci yarida dogruydu kadro ama takimda efor saglamis oluyor ve maci ceviremiyorlar heleki avrupa maclarindan sonra. Cok yanlis yapiyor hoca, kendi elleriyle sampuyonlugu verdi.

Kim ne derse desin aslanım sen böyle devam et.Barış la Emre yle Yedlinle Aanholtla en fazla bu kadar oynarsın..Elinden geleni yaptın helal sana

Şunu hala övenler sanırım buna zamanında iyi topçu dediler ve şimdi inada bindirdiler işi. Bu maçta top gayet de forvete kadar defalarca geldi. İyi bir forvet olsa 4-5 sıfır olabilirdi bu maç. Hiç bahane falan aramayın. Bu adam aşırı ağır ve Max anadolu topçusu. Bunu defalarca kere izleyip öven de gitsin basketbol izlesin.

Ben bu takımdaki forvetleri santraforları suçlamıyorum artık hepsi mi beceriksiz yada eksik. Bize gelen gol atmayı unutuyor ama gidince açılıyor. Demek ki sorun sende değil bende...

topu rakibin ceza sahasına getiremezsen isterse haaland takımında bulunsun yine gol atmakta zorlanirsin. gol şansı yaratamadik ikinci yarının 60/70.ci dksina kadar

Diagne 3 yıldır Galatasaray'da beklentileri hiç bir zaman karsilayamadi. Her transfer döneminde kurtulmak için oraya buraya kiraliyoruz. Kaç maçtır oynuyor sayısız gol kaçırdı. Ama oynamadığı maçlarda tribünler diagne diye inliyor. Burada 3 yorumdan en az 1 tanesi olumlu . Gerçekten inanılmaz bir durum 😁 Demek ki adamın Galatasaray kariyeri kötü değil , vasat olsa efsane ilan edilecek.

Gol atmadığı sürece dünyanın en kötü forvetidir bu adam. Tek olumlu vasat üstü özelliği ceza sahası golcülüğü olan bir adamı bu kadar süredir gol atamazken neyini beğeniyorsunuz. Gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum.

Üst Alt