#90 Mbaye Diagne - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beyin fakiri soldan geliyoruz ömer topu sana atıyor. Sağ tarafta adamlar bomboş. Sen topu yine sola atıyorsun. Bukadar beyinsiz yan yana nasıl getiriliyor anlamış degilim

Türk futbol tarihinin en enteresan golcüsü. Bundaki gol şansı ü karanda olsaydı 100 tane atardı. Şimdi bana durması gereken yeri biliyor vs demeyin gözünü seveyim. İnanılmaz pozisyon şansı var adam da ama topçu felan değil.

Bu kağnıya birkaç övgü gelir. Sonra ligde oynadığı ilk maçta linç ederler.

Aynı şeyi yapıp farklı sonuç beklemek aptallıktır. Bu adamı ısrarla neden kadroya alıyoruz ki. Baya bi bonservis ödedik, yıllardır denedik de, lakin olmuyor. Boşuna yer işgal etmesin sözleşmesini feshedin gitsin.

Türk futbol tarihinin en enteresan golcüsü. Bundaki gol şansı ü karanda olsaydı 100 tane atardı. Şimdi bana durması gereken yeri biliyor vs demeyin gözünü seveyim. İnanılmaz pozisyon şansı var adam da ama topçu felan değil.
3,5 yildir bir sekilde kadrolarda kendine yer buluyor. kolay kolay kimseye faydasi olacagini sanmiyorum bu adamin.
tükenmis, bitmis. 91li olmayabilir üstelik.

yaşadığı sakatlık çok büyük şanssızlıktı. sakatlıktan dolayı maç ritmini kaybetmeseydi, çok rahat low-level epl takımlarına kiralardık. orada etki bıraktı çünkü. hatta belki 2-3 m eur'a falan dahi satabilirdik. yine de orada piyasası vardır. en kötü ihtimal, maaşından kurtulmak adına, maaşının bir kısmını ödeyerek bedelsiz kiralanabilir epl ya da ch-ship takımına.

Yav bu adam geldiği ilk maç eliyle gol atmaya çalıştı hem de var varken gerçekten ilk dakikadan belli eder mi ya bir insan kendini hala asamiyorum niye alındı gerçekten

Her sey icin tesekkurler Rize fatihi... Serefsiz herifleri iki ayri okazyonda it gibi kopurtmeni asla unutmayacagim...

Mucizevi 2018-19 sampiyonlugundaki emeklerin icin ise ayriyeten tesekkur ederim.

Üst Alt