#90 Mbaye Diagne - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Maalesef yine Fatih Terim’in hezeyanlarına kurban gittiğimiz bir süreç ve yine Fatih Terim’in plansızlığının, sistemsizliğinin, evlatçılığının kurbanı bir oyuncu ve tüm bunların mali külfeti altında ezilen bir büyük kulüp. Bu kaçıncı oldu sayabildik mi? Kimse bir devrede bedavadan 20 gol atamaz. Ve Premier Lig’e babasının hayrına gidemez kimse. Elbette Diagne de sütten çıkma ak kaşık değil. Ancak santraforuna maç başına iki tane bile gollük top yollayamayan sistemin kurucusu sinyor esas suçludur. Gomis’e 1 milyon fazla vermek yerine bu adama 13 milyon bonservis veren düzen kötü bir düzendir. Ve bu düzenin en tepesinden en aşağısına kadar kim varsa , ne yazık ki.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu adama niye kızıyorsunuz anlamış değilim.gel dediler geldi git dedik gitti.sakatlandı yabancı kuralı için sözleşmesinden çıktı.bu tip konularda sıkıntı çıkarmadı diye hatırlıyorum.yoksa inat edip hiçbir yere de teprenmezdi.bence teşekkürü hakediyor
Kafadan kırık olmasa Brugge'de mallık yapmasa iyi paraya satabilitemiz vardı.

Brugge'e gidişi bile kulübün izin vermediği şekilde.

Yok pahasına, üstelik maaşının da yarısının ödenerek gönderilmesini hazmedemiyorum. İyi bir kurguyla verim alınabilinirdi.

kick-cartoon.gif

Bu adama niye kızıyorsunuz anlamış değilim.gel dediler geldi git dedik gitti.sakatlandı yabancı kuralı için sözleşmesinden çıktı.bu tip konularda sıkıntı çıkarmadı diye hatırlıyorum.yoksa inat edip hiçbir yere de teprenmezdi.bence teşekkürü hakediyor

rtaş brüj clde oynuyodu orıya gitti. wba premiyer ligdeydi. herifi aya göndermedik ya. sözleşmesini de parasını alarak dondurdu ztn düz yolda koşarken kendi kendine sakatlanıp sezonu kapatmıştı.

Takim Eren derdiyok varken pozisyona girip atamiyordu sonra bu geldi takim gol pozisyonuna giremedi.
En iyi forveti de alsak ilerde cogalamadiktan sonra bir anlamı yok aynı şekilde orta saha içinde geçerli bu olay defans içinde. Toplu şekilde hücum edemiyoruz defans yapamıyoruz sorun oyuncularda değil çoğu zaman .
Cagne için ise var varken faul yaparak elle topu tutarak net ofsayt da iken gol atarak takımda kalması mümkün değildi gitti büyük zarar ettik .

Transfer yok. Elinde kullanacağın adamları da gönderiyorsun. Umuyorum ki yerine gelecek bir transfer planlanmıştır. Şu halde kadro git gide daha da güç kaybediyor. Takımda gönderilecek 10 tane boş adam sayarım DİAGNE yerine.

Yok pahasına, üstelik maaşının da yarısının ödenerek gönderilmesini hazmedemiyorum. İyi bir kurguyla verim alınabilinirdi.

Bize faydası olmaz artık.
Ama İngiltere’deki o performansı başka takımın oyuncusu olarak sergileseydi o takım bunu en az 5 milyona satmıştı.
Bizim beceriksizler üstüne para verip gönderebiliyor ancak.
Ülkenin transfer konusunda en kötüsüyüz son yıllarda.

Üst Alt