#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 154 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya slimani , frey , dembaba , soldado , robinho . Bu adamın yaptıgının 3 te 1 ini yapmadı gene adam maç alıyor penaltı menaltı fırsatcılıklada gol atıyor. Onlar konuşulmuyorda bu konuşuluyor rahat bırakın şu adamı bi istersek aldıgımıza satarız rahat olun .

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim baskan adam almada zorlaniyor ama Dursuna gore iyi adam satiyor Diagneyide iyi bir fiyata satacağina dusunuyorum Rakip taraftarda bunu biliyor kudurma nedenleri o zaten Adam bizde top oynamadan 8 gol atti

Iyi o zaman herşey gol ise Burak'a niye sövüyordunuz. Hem de bundan daha iyi bir golcü olmasına rağmen.

Adamı savunmak için şekilden şekile giren adamlar var ama alıştık artık.

Yazın ne olursa olsun elimizden çıkarmalıyız.

sent via GSC

bizim en büyük sorunumuz bu..İşte başımızdada böyle düşünen insanlar olduğu için transferde çok ciddi hatalar yapıyoruz.Ondan sonra neden çok borcumuz var.Neden başarıda süreklilik sağlayamıyoruz falan diyoruz.

yahu arkadaş diagne çok net hatalı transferdir.
Ve bu transferi yapan adamların bu klüpde işi yokdur. Artık yeter.
Adamın kalitesini geçtim birde sorunlu ve lakayt..Ve buna rağmen transfer ediliyor.
balotelli deniliyorda yahu adam üst düzey bir oyuncu ve müthiş yetenekli..balotelli gibi adamın olumsuz yönlerini bir şekilde görmezden gelirsin ama diagne hem o bonservisi haketmeyen yetersiz bir oyuncu hem sorunlu.

şu an bu takımda muslera hariç stoperlerde dahil satılmayacak vezgeçilmez bir tane oyuncu yoktur.
Aslında bu şekilde bir tane bile oyuncunun olmaması bizdeki eski veya yeni başkan ve yöneticilerinin ne kadar beceriksiz ne kadar iş bilmez olduğunu gösterir.

Ama taraftara bakıyorsun ne acı ki Mustafa cengiz hayranlığı üst seviyede.

Gol makinesi aldık gol makinesi çıktı ama söven sövene bu adam ne yapsa kendini beğendiremez.
Iyi o zaman herşey gol ise Burak'a niye sövüyordunuz. Hem de bundan daha iyi bir golcü olmasına rağmen.

Adamı savunmak için şekilden şekile giren adamlar var ama alıştık artık.

Yazın ne olursa olsun elimizden çıkarmalıyız.

sent via GSC
Seneye satilmasin diyen yok zaten ama su satten sonra elestirmeninde manasi yok

Vizyonunuz batsin

bana demeyeceksin onu polyana..
bu klübü yönetenlere diyeceksin.

Başımızdakilerin özellikle transfer dönemlerinde her sene yaptıkları inanılmaz basit hatalarla klüp batma noktasına gelmiş. dünyadan bi haber senin gibi adamlarda burda gerçekleri söyleyen adamlara laf sokmaya çalışıyor..

Biraz bu enerjinizi Galatasarayı çok kötü yöneten beceriksiz kişilere saklayın..

Arkadaslar, son 5 hafta. Artik Terim'i de Cagne'yi de Belhanda'yi da rahat birakalim. Yapilan hicbir elestirinin olumlu donusu olmayacak. Lig bitsin ve en agir sekilde elestiririz.
Cagne'yi de su istatistikle 15 milyonun altina satmak beceriksizlik olur. Arap veya Cin kuluplerine 20 milyonu zorlamaliyiz.

bana demeyeceksin onu polyana..
bu klübü yönetenlere diyeceksin.

Başımızdakilerin özellikle transfer dönemlerinde her sene yaptıkları inanılmaz basit hatalarla klüp batma noktasına gelmiş. dünyadan bi haber senin gibi adamlarda burda gerçekleri söyleyen adamlara laf sokmaya çalışıyor..

Biraz bu enerjinizi Galatasarayı çok kötü yöneten beceriksiz kişilere saklayın..

Sana diyecegim tabii

800k maas alan Marcao, 1.2m alan Luyindama gibi tas gibi stoperler gidebilir ama 3.575m maas alan ve oynadigi maclarin yarisinda kovalik yapan Muslera asla satilamaz ha?

Bu isimcilik ve vizyonculuktur. Diagne yerine Balotelli gelip boyle oynasa simdi dola boynumaaaaa diye geziyordunuz forumda

Basimizdakiler HER TRANSFER DONEMINDE KAR EDIYOR sunu bir idrak edin artik, batma ihtimalimiz yok eksiye gecmiyoruz maas yuku azaldikca azaliyor

Sana sorsak Unal Aysal cok iyi baskandir ama

Seneye satilmasin diyen yok zaten ama su satten sonra elestirmeninde manasi yok

Burada eleştirmek , olumsuz yorum sıkıntı yapmaz.
mesela ben doğru transfer olduğunu düşünmüyorum.Ama statda maçı izlediğimdede gol atamadığı veya yanlış bir pas attığında yuhlamam..dediğin gibi hala şampiyonluk şansımız var.
yani önemli olan taraftarın sevmediği oyunculara kızgınlığını statda yansıtmaması.

Sana diyecegim tabii

800k maas alan Marcao, 1.2m alan Luyindama gibi tas gibi stoperler gidebilir ama 3.575m maas alan ve oynadigi maclarin yarisinda kovalik yapan Muslera asla satilamaz ha?

Bu isimcilik ve vizyonculuktur. Diagne yerine Balotelli gelip boyle oynasa simdi dola boynumaaaaa diye geziyordunuz forumda

Basimizdakiler HER TRANSFER DONEMINDE KAR EDIYOR sunu bir idrak edin artik, batma ihtimalimiz yok eksiye gecmiyoruz maas yuku azaldikca azaliyor

Sana sorsak Unal Aysal cok iyi baskandir ama
Muslera satılamaz, satılması söz konusu bile olamaz. Gizli vizyoncuyum sanırım.

Performans olarak gittikçe daha iyi oynuyor

Hem takım oyununda daha çok katkı sağlamaya başladı. Daha önce Fefhouliye attigi pas bu maçta Ndiayeye son dakikalarda atmadığı pas dışında attığı pas

Biliyorum haklı çıkmak için kötü oyun isteyen var ama kendinizi bu kadar belli etmeyin yav. Söz konusu şampiyonluk

Sezon sonu satılacaksa satılsın ama şimdi destek zamanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt