#92 Steven Nzonzi - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#92 Steven Nzonzi

Gsc cenabetliğinin kurbanı olmaz umarım önümüzdeki süreçte

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kanoute aklıma geliyor gördükçe reisi. Fener sever

Saçını uzatırsa sihir bozulur. steven-nzonzi-stoke-city_3005973.jpg

Envoyé de mon Huawei P30 en utilisant Tapatalk

Bu adam bize fazla afra tafra yapmadan, tereyaginda kil ceker gibi 2-3 gun icinde geldi.. Ve 2 seneligine bizde haa..

Haldun Ustuneli sever sayariz. Lakin bu da next level

Fernando bizim ligin uzerinde kaliteye sahip bir OS tu reisim. Yalan yok, gittiginde uzulmustum.

Lakin nerden bilebilirdimki bizim yönetimin Lemina - seri - nzonzi gibi manyak birsey deneyecegini.

Fenerin WinWin'i gorduk. Buda bizimkisi oldu

Geçen sezon çok kötüydü. İyi oynadığı Beşiktaş maçı var aklımda kalan. Donk bile daha faydalı olmuştu, ben orta sahanın komple değişmesini istiyordum. Tek Belhanda kaldı. O da zaten en iyi orta sahamızdı, ama o da gitmeliydi.

Geçen sezon çok kötüydü. İyi oynadığı Beşiktaş maçı var aklımda kalan. Donk bile daha faydalı olmuştu, ben orta sahanın komple değişmesini istiyordum. Tek Belhanda kaldı. O da zaten en iyi orta sahamızdı, ama o da gitmeliydi.

muslera Marcao luyindama ve babel hariç hepsi değişmeli idi. Kaldı ki para olsa değişecekti de.Bu bile nasıl sıkıntılı bir takım olduğumuzu gösteriyor.Bu sene deplasmanda sinen fernando yerine nzonzi var.Yine ndiaye gibi bir adam yerine onun çok daha iyisi lemina oynayacak.Biz bu oyunla deplasmanda kesinlikle çok puan alırız

edit: babel yerine feg diyelim

muslera Marcao luyindama ve babel hariç hepsi değişmeli idi. Kaldı ki para olsa değişecekti de.Bu bile nasıl sıkıntılı bir takım olduğumuzu gösteriyor.Bu sene deplasmanda sinen fernando yerine nzonzi var.Yine ndiaye gibi bir adam yerine onun çok daha iyisi lemina oynayacak.Biz bu oyunla deplasmanda kesinlikle çok puan alırız

Babel geçen sene yoktu. Onyekuru ve ya Feghouli demek istedin sanırım.

İlk yarıyı tekrar izledim sahanın Vormer ile beraber en iyi oyuncusu. Hem önlibero görevini yerine getiriyor hemde arkada topu çıkarıp istasyon görevi üstleniyor. Korkunç heybeti de rakibi tedirgin etmekte. Diğer tüm orta saha oyuncularımızdan çok daha önde geçen yılki oyuncular da dahil. Galiba Babel'in pozisyonunda uzun topu atan da kendisi.

Üst Alt