#92 Steven Nzonzi - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#92 Steven Nzonzi

5d5422f979da3e23b0f42f6e.jpg

ronaldoyu kucaklamış adam, bırakalım da 3-5 tosak olsun adamda

Nzonzi: “Sertlik bu oyunun içinde var. O gerginlik anından kısa süre önce bana tekme attı, ben problem etmedim ancak orada sertliğimi hissedince benim üstüme gelmeye kalktı. Bize o şekilde kimse gelemez."

steven-nzonzi-of-galatasaray-lois-openda-of-club-brugge-during-the-picture-id1169219972

Herife bak böcek kadar boyuyla Nzonzi'ye atar yapmaya kalkışıyor Nzonzi amel defterini kapatacak haberi yok ...
Sanki şu pozisyondan sonra donk oyuna girince son dakikada yaptığı faul bunun intikamı gibi geldi bana. Nzonzi çok sinirlendi hatta faul sonrası bu openda midir nedir söyleniyordu. Nzonzi yaaa sabır çekti. Donk girdi cezayı kesti.

gscimbom_mobil

bu adam bizi sampion yapar
süper kalite
adamda tasion nabiz falan yok
her pozisyonda cok rahat ve olaya hakim....

Sanki şu pozisyondan sonra donk oyuna girince son dakikada yaptığı faul bunun intikamı gibi geldi bana. Nzonzi çok sinirlendi hatta faul sonrası bu openda midir nedir söyleniyordu. Nzonzi yaaa sabır çekti. Donk girdi cezayı kesti.

gscimbom_mobil
Olabilir hem ilk başta attığı tekme hem bu pozisyonda yaptıklarına karşı yapmış olabilir Nzonzi'nin sarısı olduğu için cezayı Donk kesmiş olabilir böyle şeyler psikojik olarak rakibi sindirmek için önemli ama son dakikada çok tehlikeli yerde faul yaptı saçma bir hareketti

Buyuklerimiz demiski:

Ortalama bir GSC üyesi bir sezonda ortalama her oyuncuya sövüp takımdan gitmesini ister.

Biz kimleri kovmak istemedikki 2 oyun sonrasinda. Bu sebepten Nzonzi suan iyi gidiyor, lakin ayni hizdada linc edilmesine hazir olsun.

Olabilir hem ilk başta attığı tekme hem bu pozisyonda yaptıklarına karşı yapmış olabilir Nzonzi'nin sarısı olduğu için cezayı Donk kesmiş olabilir böyle şeyler psikojik olarak rakibi sindirmek için önemli ama son dakikada çok tehlikeli yerde faul yaptı saçma bir hareketti
Eğer bunu o dakikada o pozisyonda yapıyorsa rakibi sindirmek denilmez buna, aptallık denir.

Orta sahada yandan kayarsın bacağı eline verirsin olur biter.
Hasan Şaşa antrenmanda yaptığı gibi...

Gscimbom mobil

Üst Alt