#92 Steven Nzonzi - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#92 Steven Nzonzi

fernando hücumda biraz daha becerikli. o konuda nzonzi'den öndeydi bence.

ama nzonzi de alanını kontrol etme noktasında fernando'nun önünde diye düşünüyorum.
Kesinlikle katılmıyorum. En iyi zamanlarını kıyaslayın nzonzi ve fernandonun çift yönlü oynayan daha çok hücuma destek veren gol atan asist yapan nzonzi dir.geçen sezon romada ve şimdi bizde çok defansif oynuyor oynatılıyor şaşırıyorum

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kesinlikle katılmıyorum. En iyi zamanlarını kıyaslayın nzonzi ve fernandonun çift yönlü oynayan daha çok hücuma destek veren gol atan asist yapan nzonzi dir.geçen sezon romada ve şimdi bizde çok defansif oynuyor oynatılıyor şaşırıyorum

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

onu bilemeyeceğim. özellikle izlediğim bir adam değil.

ama şu an verdiği görüntü hücumda etliye sütlüye karışmayan biri olduğu yönünde.

Yav fernandonun ısı haritasını atsam gulmekten olursunuz.Herif 5 metrekarede oynuyordu.Şu giden adamları ilah yapmayın be.Fernandonun ndiayenin oynadığı her deplasman maçında ortasaha patates oluyordu.Bizim millet balık hafızalı ama.

edit: bura için konuşmuyorum ama bizim taraftar medyanın çok gazına geliyor.Mesela dun rıdvan geçen sene yerin dibine soktuğu ndiayeyi övuyordu.

Taş gibi topçu. Takıkımın halinden kendisi adına üzülüyorum. Ligin çok üstünde bir futbolcusun, takımında Muslera, Falcao, Feghouli gibi yıldızlar var ama sistemsiz taktiksiz bir oyunda sürekli ileride yapılan top kayıpları sonucu sürekli savunmada ter döküyorsun, ulan nasıl takıma gelmişim taş gibi top oynuyoruz diyemiyorsun.

Yav fernandonun ısı haritasını atsam gulmekten olursunuz.Herif 5 metrekarede oynuyordu.Şu giden adamları ilah yapmayın be.Fernandonun ndiayenin oynadığı her deplasman maçında ortasaha patates oluyordu.Bizim millet balık hafızalı ama.

edit: bura için konuşmuyorum ama bizim taraftar medyanın çok gazına geliyor.Mesela dun rıdvan geçen sene yerin dibine soktuğu ndiayeyi övuyordu.
Fernando iyi oynadığında çok iyiydi. Ancak senede toplasan 14-15 maç iyiydi maks.

Aga fernandoyu beğenmiyorduk ama adam sevilla as kadroda ve sevilla 5 haftada sadece 2 gol yedi. Adamlar banega ve fernandolu ortasahada patates olur diyordum ama tam tersi taş gibiler

Melo-Fernando-Nzonzi defansif orta sahanin kitabini yazmis adamlar deyip gecmek cok zor olmasa gerek. Bunlardan herhangi birini begenmeyenler gitsin curling filan izlesin.

Üst Alt