#92 Steven Nzonzi - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#92 Steven Nzonzi

Bir tarafta 1,70luk boyuyla kafa toplarını alan Adem diğer tarafta bu 2 metrelik sırık kendisinden kısa adamlara kafa topu veriyor.

Kız gibi topçu. Fernando ve 36 yaşındaki Melo bu herifle top diye oynar. Ne hücumda bi halt becerebiliyor ne savunmada. Geri dönene kadar mevsim değişiyor.

Oyunu okumasını bilen herhangi bir hoca en geç 60'ta oyundan çıkarırdı. Yediğimiz baskının önemli bir sebebiydi kendisi. Çoğu kez kacak oynadı, adamını takip etmedi, atılan topları yakalayamadı. Hava toplarını savunmada Nagatomo'ya daha çok güveniyorum.

Kazulet..Yavaş top suremiyo pas atamiyo sert mücadele edemiyo hele kornerde bı kafa vurdurdu boyu 30 cm küçüldü ezildi..Bence olmasa da olur Babel gibi

Boş leş. Geldiğinde transfermarktin gazina geldi bizim taraftar laf soyletmediler bu herife dedik ki bu adam boş. Ne yapip edilip melo bu yaşta dahi olsa getirilmeli takima agresiflik katar hava toplarında seviye atlariz. Iki üç boş pasi video slayt hazırlayıp sunmayla yildiz olunmuyor temposuz adam sirik gibi top surmeyle falan alakasi yok hiç goremedim. Sürse de kaybediyor zaten görüyosunuzdur. Nefret ediyorum şu durağan on liberolardan kaldi ki herif ön libero bile değil.

roma 30 milyonluk yatırımı tek senede boş yere çöpe atmamış demek.

adam hareket edemiyor.

kesiciliği ile iş yapıyordu ama onu da yapamamaya başladı. şu anda faydasız bir konumda. varlığının hiç bir anlamı yok.

adamı linç ettik ama uğur karakullukçu bununla ilgili yorumunda haklıydı

Antrenmanla falan alakası yok 196lık adam bir tane düzgün kafa topu alamıyorsa maçı satıyordur. Mehmet topal çok daha iyi oynuyor.

Üst Alt