#92 Steven Nzonzi - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#92 Steven Nzonzi

Sistemsizlik yüzünden bence saldı. İlk oynamaya başladığı süreçte çok iyiydi. Sonra bir maçtan çıkartıldı ve bir iki maç oynatılmadı ve mental açıdan tamamen koptu.

Bu adam profesyonel olmak zorunda ve aldığı maaşın karşılığını vermek zorunda. Buna yüzde yüz katılıyorum. Bir Lemina'ya bakıyorum bir buna ve ortada karakter koyan bir oyuncu var sadece... Bu da kabulüm... Ama bu adamı koy Okan'ın takımına bak neler yapıyor.

Ayrıca bu adam 6 numara değil 8 numara. Hem normal hızı hem dönüşleri yavaş bir oyuncuyu defansın ortasında/hemen önünde oynatmak büyük hata.

Lemina çok basit oyna denilip kulağı çekildikten sonra 6 numara oynamalı, çünkü o bölgede aranan her özellik onda var. Tek eksiği tekniği ile kendine güveni orantılı değil. Saçma yerlerde artistik hareketler yapıyor. Basit oynayıp, dikine koşular yapsa benden son dönemde oynadığı her maçta 10 üzerinden 8/9 alırdı.

Nzonzi de Lemina'nın hemen önünde oynamalı. Topu müthiş saklıyor ve çok iyi pas atıyor.

Gidecekse gitsin ama Terim'in kötü yönetimini oyunculara yıkmak hata olur. Sonra hep aynı döngü oluyor taraftarda, gidenin arkasından kıymetini bilemedik vs deniyor...

konsantrasyon eksikliği gibi mental sorunlara bağlı performans düşüşü çoğunlukla oyuncu-antrenör ilişkisinden kaynaklanan bi durumdur, nitekim bi oyuncudan optimum verimi almak antrenörün işidir , yani antrenör zaten bunun için ücret alır. demem o ki hocanın birinin çıkıp da "ocakta değiştireceğiz" diye diye her maç sonu oyuncuları taraftarın önüne atıp durduğu bi ortamda bu tür manzaraları olağan karşılamak gerekiyor.

bencil terim'in taktik cehaleti bir yana, takım kimyasından da oyuncu psikolojisinden de anlamadığı açık.

Bilmiyorum çok yazık oldu N'Zonzi ilk geldiği zaman takımın en iyi oyuncusuydu ama son halleri açıklamaları kabul edilemez. Devre arasında yollarımızı ayırmamız en doğrusu

Yahu olaylara bu kadar da taraflı bakmayın, ne yani Fatih Terim mi Nzonzi'nin bu hale gelmesinin tek sebebi ? Fatih Terim mi söyledi aman sakın futbol oynama Nzonzi takımı beraber çökertelim mı dedi ?

Takım bir nane oynadığı yok değişim şart ilk neşter de N'Zonzi 'ye vuruldu işte ki %100 haklı bir karar aylardır futbol oynamıyor açıklamalarıyla ve antrenmanda yaptıklarıyla da bu kararı kendi seçti

Yahu olaylara bu kadar da taraflı bakmayın, ne yani Fatih Terim mi Nzonzi'nin bu hale gelmesinin tek sebebi ? Fatih Terim mi söyledi aman sakın futbol oynama Nzonzi takımı beraber çökertelim mı dedi ?

Takım bir nane oynadığı yok değişim şart ilk neşter de N'Zonzi 'ye vuruldu işte ki %100 haklı bir karar aylardır futbol oynamıyor açıklamalarıyla ve antrenmanda yaptıklarıyla da bu kararı kendi seçti
Geldiğinde belli standarti vardi altina dusmuyodu sonra şımardı ve kesigi yedi, güzel oldu eskortzi

oyuncu net kötü durumda ki roma'nın bir senede elden çıkarması da soru işareti oluşturuyor zaten.

ama bizim hoca da biraz geçimsiz bir insandır. kankası mourinho gibi oyuncularından koşulsuz itaat bekler, sivrilene toleransı yoktur. belki nzonzi bu duruma alışık değildir ve ters tepmiştir. bu ihtimali tamamen dışarıda bırakmamak lazım.

Diagne, Brüj de kadro dışı kalmadı mı ağa? Kiralık olmasına rağmen

Biz neden kadro dışı kararı almıyoruz? En azından bir süreliğine?

Oynamak istemiyorum ne demek? Çok net söylüyorum kadro dışı kalmalı, ve bunu resmi siteden açıklamamız lazım.

Galatasaray ne hale gelmiş vay be.

Takımı yöneten gizli güç siz olabilir misiniz acaba? :D Kadro dışı istediğiniz mesajdan 4-5 saat sonra kadro dışı kaldı adam.

Diagne, Brüj de kadro dışı kalmadı mı ağa? Kiralık olmasına rağmen

Biz neden kadro dışı kararı almıyoruz? En azından bir süreliğine?

Oynamak istemiyorum ne demek? Çok net söylüyorum kadro dışı kalmalı, ve bunu resmi siteden açıklamamız lazım.

Galatasaray ne hale gelmiş vay be.

Hissetmişim resmen!

Defol. Kimler giydi bu formayı! Senin gamsızlığına mı kaldık! Melo olaydı da göreydin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt