#92 Steven Nzonzi - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#92 Steven Nzonzi

Olm yeter lan bu herif çıksın anlatsın, iyi oynuyordum karıya gittim de performansım düştü falan desin, rahat 10 maçtır kötü, bir dönem gereksiz kadro dışı falan kaldı, hiç bir şeyi öğrenemiyoruz kaos olsun az.

ELsLj4JW4Botyri

Uza.

Onyekuru'ya kontenjan açıldı işte çok da şeyapmayın. Bize stoper mi önlibero mu belli olmayan Zonz'dan ziyade bu lazımdı. 6 numaraya zaten niye yabancı kontenjanı harcanır hiç anlamam hadi Melo filan olsa neyse 3 tane yabancı 6 no aldılar millet topal'la filan oynayıp gruptan çıkıyor.

Evet hersey simdi daha iyi olacak :)
Takimin bugune kadar rezil olmasinin neden nzonziymis. 22 avrupa macida sadece 2 galibiyet almamiz ve tuzlaya yenilmemiz ve ligde rezil durumda olmamizin nedeni nzonzi evet yersen buyur ye :)

Simdi guzel bir hikayede uydurmuslar, bu adami paf takimina koy sonra sakatim demis ve Terim sormus tecrumana what the tabela with him, nzonzi de elinin tersiyle tecrumani itmis sonra Terim No karakter go demis nzonziye :)

Lan nzonzi geldiginde siz bu adama ne dediniz de geldi? Adam geldi soluna bakti apaci kafali belhanda sagina bakti taktiten anlamayan bir hoca, nereye geldigini oda anlamadi. Hoca nzonziden bir ndiyaye yada melomu bekledi, bu adam sistem oyuncusu, gaz mazla gidecek bir topcu degil. Neyse isin asli adami oyle boyle takimdan soguttular, kadroya almadilar, sonra paf takimiyla calistirdilar ve iyice biktirdilar. Ve adami gunah kecisi olarak taraftarin onune attilar. Hic sasirmadim, ilk kez olan birsey degil. Simdi herkez burda isimler degil karakteriniz sizi burda tutar diye twitt atiyor. Waybe

Yorumlardan okuduğum kadarıyla nzonzinin hiç suçu yok.Tum suç onu iyi oynarken yedek bırakan terimde :) demek ki 3 milyon alan adamın bir yanlışta takımı satma hakkı varmış.Romayı da Terim çalıstırıyordu ondan dolayı 2 sene beleşe yolladılar bize.Salt Nzonzi suçlu veya salt Terim suçlu demiyorum.İkisinin de suçu vardır mutlaka ama tek tarafı suçlamak sağlıklı değil.Andone Onyekuru Lemina. Bu adamlar da kiralık ve gayet iyi performans veriyorlar.

Üst Alt