#97 Emre Mor - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
reis şon sansı oldugunu anlamalı falan da bu muhabbeti geçen yaz bize gelmeden yapıyoduk, geldi gitti sonra olympiakos aldı o da saldı onu şimdi bi daha mı başlayalım :D ha gelsin ben yine şans veririm dediğin gibiözellikte topcu ama yine de ne bileyimEkli dosyayı görüntüle 85164

Haklisin Kardesim.
Ama Emre Mor daha 23 yasinda, ve Olympiakos‘dan sorna Celta Vigo‘ya.
CV bunu artik istemiyor yani artik TIK demesi gerek.
Hadi gecen sene buna pek sans vermedik, sacma sapan dakkikalarda oyuna aldik ve bizi kurtarir dedik beklenti büyük oldu misali Sekadika.

Ama GS yine alirsa gercekten en son durak.
Sorna bunu kimse almaz PTT bile zor.
Bunu aklina getirirse, büyük isler yapacak bundan eminim, sevmem dedigim gibi ama yinede bunda o yetenek var.
Bedavaya bile verirler bize bunu...

Son kes konusup ayar vermek lazim.

Yabanci Kisitlamasindan yararlanabilir , Insallah artik kendine gelmisdir yoksa bitti bunda.
Sevinirim olursa, cünkü Emre Mor bizde 2-3 Sezon iyi oynasin güzel bi paraya satariz!

Bunuda unutmamak gerekir, Serdar Dursun veya baska Gurbetci 2. Lig Topcu gelecegine, Emre Mor gelsin diyorum ben.

Alınıp şans verilmeli, diye başlık bile açtım zamanında ki nadir yaptığım bir şeydir. Belli yeteneklere sahip olmak, iyi futbolcu olmanın şartlarından sadece bir tanesi; çok daha az yeteneğe sahip pek çok futbolcu Dünya çapında kariyer yapabildi...

Kişilik, profesyonellik, spora adanmışlık vs konularında o kadar defolu ki iflah olmasına ihtimal veremiyorum...

Ufak da olsa umudum vardı. Bir insan nasıl kendi kendini çabucak tüketir ve bitirir örneği. BVB 1 sene tahammül edip, üstüne bunun üzerinden para bile kazandı. Benim gözümde emekli.

ben olsam kendimi bir şekilde alanyaspor'a atmaya çalışırım. Ozan tufan, salih uçan bile orada coştu. Bir şekilde başkanı ikna edip transfer olurum.

Üst Alt