#99 Mario Lemina - Sayfa 112 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
aslında UEFA bir karar çıkaracak

futbolcu eğer darbeye bağlı sakatlıktan dolayı (muslera, andone gibi) sakatlanmazsa o saniye maaş ödemesi durdurulacak uefa tarafından

darbeye bağlı sakatlıkta da kasıt varsa, sakatlanan futbolcu iyileşene kadar sakatlayan futbolcuya da maaş ödenmeyip üzerine cezalı sayılacak
Galiba almanya da 3 ay dan sonra Sigorta
Ödüyor maasi @Tugay Yigit nasil di o

Ülkeye göre degisik olmali. Almanyada sigorta 6 hafta maasinin tümünu devam ediyor ve ondan sonra ayda 6400 € düsüyor. Diger ülkelerde baya degisikmis.

Normalde her oyuncun özel sigortasi vardir. Onu kendisimi ödüyordur yada oynadigi takimimi ödüyordur onu bilmiyorum. Büyük oyuncularda sözlesmelerinde sakatlanirsam bile maasimi tüm ödemelesiniz diye maddeler bile vardir.

Ülkeye göre degisik olmali. Almanyada sigorta 6 hafta maasinin tümünu devam ediyor ve ondan sonra ayda 6400 € düsüyor. Diger ülkelerde baya degisikmis.

Normalde her oyuncun özel sigortasi vardir. Onu kendisimi ödüyordur yada oynadigi takimimi ödüyordur onu bilmiyorum. Büyük oyuncularda sözlesmelerinde sakatlanirsam bile maasimi tüm ödemelesiniz diye maddeler bile vardir.

aklın yolu 1

ben bunu bilmiyordum

artık bizim de böyle sözleşmeler yapmamız lazım

futbolcu bizi tercih etmez şeklinde korku yaşamadan kulübümüzü güvence altına almamız lazım

falcao + lemina 10 milyon € para verip 3-4 maç verim aldığımız futbolcuların da maaş yükünden kurtulmuş oluruz.

belki bu gibi sözleşmeler caydırıcı olup futbolcular da sakatlanmamaya gayret eder. kendine bakar

Biraz fazla tepki gösteriliyor.Tamam bu adam sakat ama son başakşehir maçında da çıkana kadar gayet iyi oynadı.Diğer maçlarda da iyiydi.Bonservisi alınmasın ama tekrar kiralanabiliyorsa kiralansın.Herif gayet eli yuzu duzgun stoperlik bile yapıyor.

Üst Alt