#99 Mario Lemina - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Katılmıyorum hocam çok defansif olurdu bence. Lemina+2011 Selçuk. Mükemmel ikili diye buna derim. Hatta Lemina+2011 Melo+2011 Selçuk. Şu orta saha üçlüsüne bakar mısın?
2011 melo = Thomas Soucek (24) ya da Alex Kral (21)
2011 Selçuk = Dani Olmo (21)

Lemina(25), Soucek(24), Kral(21), Olmo(21) şu 4 oyuncu bonservisleriyle bizim olsa en az bir 10 yıl orta saha aramayız.

Yok ya dengesiz fazlasıyla tek tük olarak değerlendirmiştim ama sürekli sakatlanması gibi sürekli saçma top kayıpları var değmez yani girdiğimiz riske, oyun yapısı olarak kendi aldığı riske de değmiyor ki çoğunda gerek yok.

dedik adama kronik sakat diye. sağlam olsa buralara düşmezdi zaten.
yeni hocayla sağlam dinamik orta sahalara kavuşmamız lazım. varsın leminanın bir tık altı olsun.

Takımda rakibi rahatsız edip top kapabilen tek kişi.Topu savunmadan çıkarırken biraz riskli işler yapıyo ve kontradan gol yedirme sebebi olabiliyor bu yaptığı top kayıpları.Ayrıca çok sık sakatlanıyor bu da büyük bi eksi.Bonservisi alınacaksa eğer sakatlık problemini ortaya koyarak bi teklif yapsınlar 5 milyondan fazla vermek çok riskli olur.Yanına alınacak çift yönlü ve ayağı iyi biriyle orta sahayı baya toplarlar.

Ne gerek vardı Nzonzi devre gelmeden kadro dışı kalmasına ? Şu maçta 6 numara oynatırdın işte,Yarın bol bol selçuk izleriz artık.

Leminaya gelincede bu kadar sakatlık fazla sağlıklı olsa bile 60 da adelesini tutarak çıkıyor. Böyle olucaksa sene sonu teşekkür edilsin,devre arasıda yedeği hazırlansın güvenerek yola çıkılmaz

Lemina'yı gerçekten çok seviyorum özellikle diğer kiralık oyunculara göre elinden geleni yapıyor ama kronik sakat işte adam

Southampton bir yıl daha bize kiralamayı kabul eder mi ? bilemem ama bonservisini almaya çalışmak saçma olur bu durumda

Üst Alt