#99 Mario Lemina - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Seri,Nzonzi, Lemina, Falcao... kagit uzerinde muazzam.

Ama gel gör ki sakatliklar, uyumsuzluklar sebebi ile 3 gr lik katki alamadik bu takimin temeli olmasi gereken 4 isimden.

Bi de eyt babel var tabi!

Uzerine 1 sene full oynayip biten feghouli, eyt japon ve eyt mariano da eklenince takim huzurevi kivamina dondu FT de mental olarak bitince.

Bu yil yasadigim hayalkirikligindan fazla bi kosecki gelmeden 7 puan la liderken (galiba 2 puanlik sistemdi) 2. Yari gule oynaya sampiyonluk beklerken takim "madem parayi kosecki aliyor o kurtarsin" deyip oynamayip elimizdeki sampiyonlugu verdigimiz sezon belki bundan buyuk hayal kirikligi yasamis olabilirim tek!

Yazik valla.

Lemina'yı gerçekten çok severim bu seneki diğer transferlerimiz gibi değil sahaya çıktığı zaman elinden geleni yaptığına emin oluyoruz. Ama Lemina tek ön libero oynayacak adam değil özellikle bizim gibi oyuna direnç koyamayan takımlar için hayatta o tek defansif orta saha olacak adam değil

Hep N'Zonzi 'yi eleştirdik ya maç başına 1 top çalma ile oynuyor diye Lemina da maç başına 1.6 top kapma ile oynuyor kıyas yapmak için söylüyorum tek defansif orta saha ile oynayan takımların o mevkide oynayan oyuncuları ne kadar top çalma ile oynuyor diye

Charles 3.8 Gustavo 2.8 Poko 3.5 Sadiku 2.5 maç başına top çalma ile oynuyor Lemina bu adam değil Lemina daha özel yetenekleri olan bir adam ama bence hala tam performansı ile oynayamıyor bunda sakatlıklarında etkisi var tabi ki ama Lemina tam performans gösterdiği zaman o aradığımız dolu dolu orta saha oyuncusu kendisidir

Tek defansif orta saha ile oynadık uzun zamandır eğer bunu devam ettirmek istiyorsak ya Fernando seviyesinde bir adam arayacağız ya da Okay Yokuşlu gibi bir adamı oraya getirip bari defansif olarak görevini yerine getirsin diyebilmeliyiz

Bu adami sahaya koyunca arkasini dusunmeden oynayabilmesini saglayacaksin, o da bizde yok o yüzden planlama kurbani oldu diyebiliriz. Zaten çok sakatlaniyor her an maci birakacak gibi oynadığı maclarda da

Bu adami sahaya koyunca arkasini dusunmeden oynayabilmesini saglayacaksin, o da bizde yok o yüzden planlama kurbani oldu diyebiliriz. Zaten çok sakatlaniyor her an maci birakacak gibi oynadığı maclarda da
Zaten beklerimiz sıkıntılı üstüne üstlük stoper olmayan Donk ve hataları doğrularından çok Marcao var geride bir de bu adamların önüne Lemina'yı tek defansif orta saha olarak koyuyoruz ki dediğin gibi sakatlık problemi yüzünden bazen o bile olmuyor Selçuk&Belhanda orta sahası ile maça çıkıyoruz

Ben bu Selçuk&Belhanda ikilisiyle sokağa çıkmam koskoca Galatasaray deplasman maçına çıkıyor

Şimdi 'tu kaka' edilen Nzonzi' nin top ayağındayken verdiği güveni veremedi bana, rakibin topa yaklaşmasına izin vererek her an top kaybı yapacakmış gibi tedirgin ediyor, pas tercihlerini de çok üst düzey bulmadım. Oyun görüşü daha gelişkin bir DOS ile birlikte, ikinci bir DOS yahut yaratıcılığı yüksek olmayan bir 8 gibi rol alabilir; özverili görüntü veriyor diye beklentiyi abartanlara pek katılamıyorum...

Hala duzelmemiş.Kronik sakat değil diyordum ama galiba öyle.Bonservisini alabilsek bile almamamız lazım.Şimdi iyi performans veriyor ama guvenemezsin ki.

Şimdi 'tu kaka' edilen Nzonzi' nin top ayağındayken verdiği güveni veremedi bana, rakibin topa yaklaşmasına izin vererek her an top kaybı yapacakmış gibi tedirgin ediyor, pas tercihlerini de çok üst düzey bulmadım. Oyun görüşü daha gelişkin bir DOS ile birlikte, ikinci bir DOS yahut yaratıcılığı yüksek olmayan bir 8 gibi rol alabilir; özverili görüntü veriyor diye beklentiyi abartanlara pek katılamıyorum...
besiktas macinda kendi yari sahasinda calima kacip az kalsin gol yediriyordu. haftalarca o hareketlerine devam etti ve ibfk macinda elimizdeki puandan etti. lemina iyi oynuyor ama bazen yapamayacagi seyleri yapmaya yelteniyor. hem sakatlik sorunu hem de bu kendine fazla güveninden dolayi bize kadar düstü.

Üst Alt