A.Ligi L Grubu | Beşiktaş 1-3 Porto | 21 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.Ligi L Grubu | Beşiktaş 1-3 Porto | 21 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: A.Ligi L Grubu | Beşiktaş 1-3 Porto | 21 Ekim | Maç Sonucu

guti ile quaresma ile bu sistemle oynarsın ama nobre ile tabata ile nihatla bu sistemde oynayamazsın yine buna ragmen iyi oynadık sadece bireysel hatalar yüzünden...

Nihat ve Tabata ile bu sistemi oynayamazsın demişsin kendin

Ben de diyorum ki sahaya takımı bu tertiple çıkaran Schuster

Sürekli defans arkasına atılan toplarla gol yiyorsunuz

Bu aslında genel bir sorun

Dışarıdan gelip ülkeyi tanımayan teknik adamlar olunca

Bilmiyorum yanlarına ülkeyi tanıyan yardımcılar nasıl verilmiyor

1 teknik adam 2-3 yardımcı geliyor

Ülkenin kapasitesini bilmeden garip taktikler

bck ye çok fena çaktılar iyi oldu bu eziklere hafta sonuda kayseri çakar peş peşe 4 mağlubiyet :D

allah aşkına iyimisiniz ya bura adam akıllı bir siteydi antuya dönmüş laf atarken biraz dikkatli edin kendinize bakın bizim 4 attığımız takımdan 4 yediniz karabüğü 4 ledik yenildiniz karpye ofk ya yenilip uefadan elendiniz gelip burada portoya quaresmasız gutisiz aurelio suz holoskosuz ve bissürü sakat ve uefaya adı bildirilmemiş oyuncusuz 3-1 yenildik (ki ilk yarıda bulduğumuz poisyonda golü atabilsek çokta farklı olurdu maç) gelip laf atıyorsun burada yazık...

Diğer takımlara gönül vermiş arkadaşlar: Tamam burası seviyeli bir forum, sizin takıldığınız yerlere benzemeyebilir, burda rahatlıkla tuttuğunuz takımı zikredebilirsiniz ama seviyeliyken de tarafsız bir forum değil. Galatasaray Forumuysa burası, o kadar da iğneleme lütuf edin de yapılsın.

Hayırdır, komik birşey mi var ? Adam doğru şeyler söylemiş. İleriye servis yapacak bir Guti yoktu, dribbling yapabilen ve skor üretebilen bir Quaresma yoktu dün. Bu iki oyuncu olsa Beşiktaş alırdı maçı.

Maçı izledigin anlaşılıyor ezbere skora göre yorum yapanlar çok belli oluyor teşekkür ederim yorumuma katıldıgın için

Furkan sizin şu kaleci Hakan Arıkan gönül istemez ama Fevzi olma yolunda ilerliyor. Shuster onu bir kaç maç daha oynatırsa adamı kaybedecek diye düşünüyorum.

Sizin takımın iştahına arzusuna inan saygı duyuyorum. Guti ve q7 olmayınca haliyle işe yaramadı. Düz bir takım haline geldiniz. Ben oynamayacaklarını bildiğim için beraberlik iyi skor olur demiştim ama onun da yakınından geçemediniz.

Aslında o ilk dakikalarda kaçırdığınız gol maçı bitirdi. Öyle pozisyon bu tarz organizasyonlar da kaçarsa böyle sonuçta kaçınılmaz oluyor.

Netice de gruptan çıkacaksınız ama ocakta sağlam bir iki adam almazsanız ileri gitmeniz çok zor. Tabi bu durumda ülke puanı açısından rakip ülkelerin takımları fırtına gibi giderken bizi de haliyle üzecek.

allah aşkına iyimisiniz ya bura adam akıllı bir siteydi antuya dönmüş laf atarken biraz dikkatli edin kendinize bakın bizim 4 attığımız takımdan 4 yediniz karabüğü 4 ledik yenildiniz karpye ofk ya yenilip uefadan elendiniz gelip burada portoya quaresmasız gutisiz aurelio suz holoskosuz ve bissürü sakat ve uefaya adı bildirilmemiş oyuncusuz 3-1 yenildik (ki ilk yarıda bulduğumuz poisyonda golü atabilsek çokta farklı olurdu maç) gelip laf atıyorsun burada yazık...

ya kardeşim galatasaray forumundasın sende düzgün konuş,o arkadaşta yeni üye, 1000 mesaj arasından birini alıntılıyosun gelmiş laf çarpıyosun bide.

Biraz sakin , kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş . Şu anda Galatasaray Taraftarları(Yani biz ) bu durumdayız. Başarılar BJK.

Beşiktaş beni hiç ilgilendirmiyor ama, Q7 ve Guti'siz bir hiçler. Sadece eski stilleri defansif oynarlarsa puan alabilirler zor maçlardan. Bobo'da olmasa Beşiktaş kesinlikle ligin en iyi kadrosu olan takım değil. 3 tane adama bakıyor Beşiktaş. Bizde sadece Keita kalsaydı, Arda'lı fln bu sene ki kadromuz Beşiktaş'tan üstün. Onca hain ve onca olan olaylara rağmen.

Beşiktaş beni hiç ilgilendirmiyor ama, Q7 ve Guti'siz bir hiçler. Sadece eski stilleri defansif oynarlarsa puan alabilirler zor maçlardan. Bobo'da olmasa Beşiktaş kesinlikle ligin en iyi kadrosu olan takım değil. 3 tane adama bakıyor Beşiktaş. Bizde sadece Keita kalsaydı, Arda'lı fln bu sene ki kadromuz Beşiktaş'tan üstün. Onca hain ve onca olan olaylara rağmen.

Ernst gibi birini istemez miydin bizim takım da ?

Kaleci olarak haklısın artık hakana tahammül edemiyoruz 3.kaleci olsun bir yerde katılmıyorum düz takım gibi oluyor dedin bireysel hataların önüne geçilmezse barcelona gibi oynasanda yenilirsin

Beşiktaşlı arkadaş misafirimizdir, insan gibi davranmak da görevimizdir. Buraya gelmiş sakin ve seviyeli bir şekilde görüşlerini paylaşıyor, sizlerle insan gibi sohbet ediyor. Aynı şekilde karşılık vermenizi temenni ederim. Fanatizm damarınız tutmasın şimdi.

Umarım sohbet daha seviyeli olur.

9 kişi kalan Porto'ya 3-1 kaybeden bir Beşiktaş...

Maçı izleyemedim ama iyi oynadıkları söyleniyor.Geçen yıl bizim takım da böyleydi.:)

Furkan benim düşüncemi bilir. Hakaret etmem ama temennim herzaman her rakibimizin kaybetmesi. O yüzden güzel skor. Haketti adamlar. Eksiğiz bahanesinin arkasına da saklanmasın kimse. Bu eksiğiz dediğiniz kadroda önemli isimler ve 2 sene önceki şampiyon olmuş isimler var. Milli olanlarda var. Ayrıca rakip 10 kişi oynadı uzun bir süre yetmedi son 3-5 dk da olsa 9 kişi kaldı. BJK, 2-3 isim hariç düz ve organize olamayan bir takım. Bizde kötüyüz, fenerde, bursa'da. Sonuç olarak, Türk Futbolu geriledi bu da bunun ispatı.

Furkan benim düşüncemi bilir. Hakaret etmem ama temennim herzaman her rakibimizin kaybetmesi. O yüzden güzel skor. Haketti adamlar. Eksiğiz bahanesinin arkasına da saklanmasın kimse. Bu eksiğiz dediğiniz kadroda önemli isimler ve 2 sene önceki şampiyon olmuş isimler var. Milli olanlarda var. Ayrıca rakip 10 kişi oynadı uzun bir süre yetmedi son 3-5 dk da olsa 9 kişi kaldı. BJK, 2-3 isim hariç düz ve organize olamayan bir takım. Bizde kötüyüz, fenerde, bursa'da. Sonuç olarak, Türk Futbolu geriledi bu da bunun ispatı.

Haklısın ama ben yenilgiyi sakatlıklar dışında bireysel hataya bağlıyorum hakanın hatalı çıkışı zaponun komedi ıskası maçın başında kaçan goller 4şutlarının 3ü girmesi vs. ama porto şampiyonlar liginde en az çeyrek finale gidecek kadrosu var oda bizim şansımız :)

Haklısın ama ben yenilgiyi sakatlıklar dışında bireysel hataya bağlıyorum hakanın hatalı çıkışı zaponun komedi ıskası maçın başında kaçan goller 4şutlarının 3ü girmesi vs. ama porto şampiyonlar liginde en az çeyrek finale gidecek kadrosu var oda bizim şansımız :)

Gözünü kupaya diktiysen Porto falan dinlemeyeceksin içerde dışarda yeneceksin , üstelik 1 saat 10 kişi oynayan takımdan 2 gol yemeyeceksin yani hataların arkasına sığınırsak evimize erken döneriz bkz: Galatasaray - Hamburg.

Beşiktaş'ın maç kadrosunda 15 kişi vardı yalnış hatırlamıyorsam.

Bu kadar eksiğe rağmen iyi oynadı ki bu eksiklerden 4-5 tanesi direk ilk 11 futbolcusu. Queresma-Guti-Ferrari-Aurellio vs...

Eğer tam kadro çıksaydı BJK yenerdi bence. Ben BJK'den çeyrek final bekliyorum açıkçası. Daha da ileri giderlerse şaşırmam Porto karşısındaki oyunu gördükten sonra.

Üst Alt