A.Ligi L Grubu | Beşiktaş 1-3 Porto | 21 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.Ligi L Grubu | Beşiktaş 1-3 Porto | 21 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: A.Ligi L Grubu | Beşiktaş 1-3 Porto | 21 Ekim | Maç Sonucu

Zaman coktan gecti ama arkadas ortalikta yok. :asd:

Edit: Gelmis. :asd: :D

Necati arkadaşım, biz en azından Avrupada'yız ve bu ilk yenilgimiz. Dua etmen lazımdı aslında eğer ilk mağlubyetimiz olmasa şu anda topladığımız ülke puanın yarısı bile olmayacaktı.

Bak sizin Karpaty 0 "sıfır" puanla grubunda sonuncu.

Takımlar O G B M Bonus T.Puan

Beşiktaş 8 7 1 1 – 9.5

Bursaspor 2 – – 2 4 4.0

Galatasaray 4 1 3 – – 2.5

Fenerbahçe 4 – 2 2 – 1.0

Trabzonspor 2 – – 2 – -

TOPLAM 20 8 6 6 4 17.0

Necati arkadaşım, biz en azından Avrupada'yız ve bu ilk yenilgimiz. Dua etmen lazımdı aslında eğer ilk mağlubyetimiz olmasa şu anda topladığımız ülke puanın yarısı bile olmayacaktı.

Beşiktaş 8 7 1 1 – 9.5

Bursaspor 2 – – 2 4 4.0

Fenerbahçe 4 – 2 2 – 1.0

Trabzonspor 2 – – 2 – -

TOPLAM 20 8 6 6 4 17.0

Bizimle Avrupa kupalarini mi tartismak istiyorsun ?? :D

Liverpool derim ve susarim. :asd:

Bu mesaja ceza verilmezse bu forumda bir daha yazmayacağım.

Madem rakip takımların taraftarlarını davet ediyorsunuz, o zaman seviyeli bir forum yaratın.

Beşiktaş 8 7 1 1 – 9.5

Bursaspor 2 – – 2 4 4.0

Fenerbahçe 4 – 2 2 – 1.0

Trabzonspor 2 – – 2 – -

TOPLAM 20 8 6 6 4 17.0

Şu ana kadar tarihinde, hiçbir gruptan çıkamamış bir takımın taraftarı olarak, Avrupa muhabbeti yapma burda bence. Eski uefa sisteminde bir gruptaki 5 takımdan 3'ü gruptan çıkıyordu. İki sene üstüste ilk 3'e bile giremediniz be.. Cska sofia ve Rapid Wien gibi uyduruk takımlara dua edin bu sene de..

Beşiktaş iyi oynadı ama final paslarını yapan adam yoktu.Baskılı oynadılar ama az şut çektiler.Maçın başındaki o iki pozisyondan biri gol olsa Beşiktaş rahat alırdı maçı.Hakan maçı verdi diyebiliriz.İlk yarı ve ikinci yarının başlarında baya keyifli futbol vardı tebrikler her iki tarafada

Madem rakip takımların taraftarlarını davet ediyorsunuz, o zaman seviyeli bir forum yaratın.

Beşiktaş 8 7 1 1 – 9.5

Bursaspor 2 – – 2 4 4.0

Fenerbahçe 4 – 2 2 – 1.0

Trabzonspor 2 – – 2 – -

TOPLAM 20 8 6 6 4 17.0

İnsan bunları yazarken düşünerek yazardı. :D Avrupa Bjk çok düşünmek gerek :D Göztepe bile sizden başarılıdır Avrupada :lol:

Beşiktaş 8 7 1 1 – 9.5

Bursaspor 2 – – 2 4 4.0

Fenerbahçe 4 – 2 2 – 1.0

Trabzonspor 2 – – 2 – -

TOPLAM 20 8 6 6 4 17.0

8

Saçmalıyorsunuz şu anda Bjk'ye laf atarak . Yok Liverpool felan diyerek kendinizi ufaltıyorsunuz farkında değilsiniz. Antipati oluşturmayın Fener'den farkınız olsun . Avrupa'da fener hariç herkesi desteklerim şahsen , feneri desteklememe sebebim her rakibimizi kendi takımları gibi bakmasıdır.

Buradaki yazılar bize yakışmıyor.Şu an sadece kendimizi avutuyoruz , bu şekilde biz çıksak Porto'nun karşısına neler olabileceğini düşünmek dahi istemem.Biraz top oynasınlar yüzümüz olsun da ondan sonra sağa sola laf edebilelim.Kendi başarısızlığımızı örtmüyor bunlar maalesef.

Beşiktaş 8 7 1 1 – 9.5

Bursaspor 2 – – 2 4 4.0

Fenerbahçe 4 – 2 2 – 1.0

Trabzonspor 2 – – 2 – -

TOPLAM 20 8 6 6 4 17.0

:asd::asd:

istatistik2.jpg
istatistik anlatıyor ben oyundan gayet memnundum schusterin bu oyun anlayışında vazgeçilmesini istemiyorum 1.golde hakan hatalı çıktı 2.golde zapo topu ıskaladı komediydi resmen 3.golede şapka çıkarılacak bir goldü maçı izleyenler dedigimi anlar maçın başında net pozisyonlar kaçırdık 2.yarıda öyle son pası verecek adam yoktu topu sürecek adam yoktu yedekten skora etki edecek adam yoktu a2den adam porto maçında oynadı schusterin sisteminde suç yok bireysel hatalar yüzünden şanssız bir mağlubiyet aldık altını çizerim kaleyi bulan 4 şutun 3ü gol diğeride üstüne geldi zaten biz iyi oynadık onlar akıllı oynadı portekizde inşallah guti bobo quaresma bu üçlü oynar....

Yukarıdaki ankette beşiktaşa bastım ben güveniyorum adamlara da beni tek korkutan hulk. Ama olsun zapo toraman onu hallaç pamuğuna çevirecektir. Bastır beşiktaş zafer bekliyoruz senden inönüde:)

Arkadaşlar Avrupa Beşiktaşı bu gidişle unutmaz

Malum 8 :D

Ya arkadaşlar 4 gol yediniz birini saymadılar

Daha hala bir yerlerden istatistik çıkarıp bişeyler yazıyorsunuz

istatistik2.jpg
istatistik anlatıyor ben oyundan gayet memnundum schusterin bu oyun anlayışında vazgeçilmesini istemiyorum 1.golde hakan hatalı çıktı 2.golde zapo topu ıskaladı komediydi resmen 3.golede şapka çıkarılacak bir goldü maçı izleyenler dedigimi anlar maçın başında net pozisyonlar kaçırdık 2.yarıda öyle son pası verecek adam yoktu topu sürecek adam yoktu yedekten skora etki edecek adam yoktu a2den adam porto maçında oynadı schusterin sisteminde suç yok bireysel hatalar yüzünden şanssız bir mağlubiyet aldık altını çizerim kaleyi bulan 4 şutun 3ü gol diğeride üstüne geldi zaten biz iyi oynadık onlar akıllı oynadı portekizde inşallah guti bobo quaresma bu üçlü oynar....

:asd:

Furkan

Schusterin sisteminde suç yok demişsin

İnanırmısın maç ikinci yarı başladı

Kardeşim var yanımda

Defans arkasına toplar geliyor dedim kardeşime

İki gol de arkaya araya atılan toplar

Takımı o kadar önde oynatıpta nasıl T.Direktör de suç olmuyor

Zaten Portonun buraya gelip hurra oynamasını bekleyemezsin

Çünkü deplasmana geliyorlar

Hulk arasında bu duruma hezimet diyoruz.

Hulk oyunu.

Furkan

Schusterin sisteminde suç yok demişsin

İnanırmısın maç ikinci yarı başladı

Kardeşim var yanımda

Defans arkasına toplar geliyor dedim kardeşime

İki gol de arkaya araya atılan toplar

Takımı o kadar önde oynatıpta nasıl T.Direktör de suç olmuyor

Zaten Portonun buraya gelip hurra oynamasını bekleyemezsin

Çünkü deplasmana geliyorlar

guti ile quaresma ile bu sistemle oynarsın ama nobre ile tabata ile nihatla bu sistemde oynayamazsın yine buna ragmen iyi oynadık sadece bireysel hatalar yüzünden...

Türk futbolunun doğal sorunu : Abuk sabuk gol yemek!

Hakan Arıkan bundan sonra oynamaz heralde BJK'de.

Ayrıca şunu söylemek gerek ki Tabata BJK'nin futbolcusu olamaz. Onun mevkiinde oynayan adamın daha yararlı olması lazım takıma.

Bir de bu Nobre'ye ne olmuş böyle takır takır top oynuyor.

Üst Alt