A Milli Takım Aday Kadrosu Açıklandı


A Milli Takımımızın 2012 Avrupa Şampiyonası elemelerinde Almanya ve Azerbaycan ile oynayacağı maçların aday kadrosu ile programı açıklandıA Milli Takım, 2 Ekim Pazar saat 17.00'de İstanbul Swissotel The Bosphorus'da toplanacak ve ilk çalışmasını ertesi gün saat 18.00'de Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda yapacak.A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink, EURO 2012 finallerine katılım için büyük önem taşıyan bu iki karşılaşma öncesinde ilk basın toplantısını 3 Ekim Pazartesi günü saat 12.00'de Swissotel'de yapacak. Hollandalı teknik adam, 6 ve 10 Ekim tarihlerinde birer basın toplantısı daha düzenleyecek.7 Ekim Cuma günü oynanacak Almanya karşılaşması saat 21.30'da, 11 Ekim'deki Azerbaycan müsabakası ise saat 20.00'de başlayacak. İki karşılaşmaya da Ali Sami Yen Spor KompleksiTürk Telekom Arena ev sahipliği yapacak.Kadroda şu isimler yer alıyor:Volkan Demirel

Sinan Bolat

Tolga Zengin

Gökhan Gönül

Sabri Sarıoğlu

Serkan Balcı

Gökhan Zan

Servet Çetin

Egemen Korkmaz

Giray Kaçar

Ömer Toprak :)

Hakan Balta

İsmail Köybaşı

Hamit Altıntop

Mehmet Ekici

Tunay Torun

Selçuk İnan

Selçuk Şahin :lol:

Emre Belözoğlu

Mehmet Topal

Yekta Kurtuluş

Mehmet Aurelio

Arda Turan

Gökhan Töre

Burak Yılmaz

Mevlüt Erdinç

Kazım Kazım

Umut Bulut
 
Cevap: A Milli Takım aday kadrosu açıklandıAurelio'nun cagrilmasi iyi olmus. O bölgede hala adam gibi oyuncumuz yok. Selcuk Inan almanya macinda yok, Selcuk Sahin oynayacagina Aurelio oynasin.
 
Cevap: A Milli Takım aday kadrosu açıklandıSelcuk Sahin ve Marco dısında fena degil kadro.En azından Buffon Mertin yerine Casillas Tolgayı cagırmıslar.Bu da bir ilerleme oldugunu gösteriyor teknik heyette:D
 
Cevap: A Milli Takım aday kadrosu açıklandıŞu kadroyu maçlar bittikten sonra açıklasalar ölürler sanki.Ne aceleniz var arkadaş.Belki bu maçta adam milli takıma seçilme ümidiyle çok güzel oynayacak, böylece tüm motivasyonu kırılıyor.
 
Cevap: A Milli Takım aday kadrosu açıklandıAurelio yerine daha genç,daha dinamik oyuncuları izlemek istiyorum Milli Takım'da.Necip'i alsa daha memnum olurdum şahsen.
 
Cevap: A Milli Takım aday kadrosu açıklandıSelçuk şahin harici fena değil kadro. Stoperlere yüklenmişler bu sefer. Ömer toprak'ın da bizi seçmesi çok iyi olmuş. Sol ayağını kullanan, fena da kullanmayan biri. Yararlı olur bence.
 
Cevap: A Milli Takım aday kadrosu açıklandıÖmer toprak'ın milli takıma katılması çok güzel bu arada selçuk şahin lesh.
 
Cevap: A Milli Takım aday kadrosu açıklandıSelcuk sahini milli takima nasil alirlar hayret...Oguz cetinin isidir
 
Cevap: A Milli Takım aday kadrosu açıklandıBu arada Selçuk İnan 2 maç cezalı değil heralde kadroya çağrıldığına göre.
 
Cevap: A Milli Takım aday kadrosu açıklandıBerbat Bir Kadro Her Zaman ki Gibi.

Biraz Objektif Olmanızı Beklerdim . Kazım-Çağlar-Yekta-Gökhan Cam Tercihlerini Dogru Olarak Görmeniz Korkunc.

1 Aydır Sakat Olan Selçuk Şahin Kadroda

Sezon Basından Beri Tek Maç Oynayan Caglar Kadroda 2 Bek Olmasına Ragmen Yine Kadroda

Sakatlıgı Sebebiyle Son 2 Maçı Kacıran Servet Sakatlıgı Tam Olarak Geçmeden Milli Takımda.

Sezon Basından Beri Yokları Oynayan Kazım Kazım Kadroda

Adam Sakatlamaktan Başka Hiç Bir İşe Yaramayan Giray Kaçar Kadroda

Gökhan Cam İçin Birşey Yazmaya Lüzum Yok.

Aurelio'nun Performansı Gayet İyi Su Dönemde Ama Yinede Yerine Alper Potuk-Necip Uysal-Jem Karacan'dan biri Secilmeliydi.

Galatasaray'dan Her Seferinde Bu Kadar Vasat Oyuncunun Secilmesinin Altında Başka Birşey Oldugunu Düşünüyorum Ben.

Sonuc Olarak Berbat Bir Kadro.
 
Cevap: A Milli Takım aday kadrosu açıklandıkadroyu abartmayın beylermaçta 14 kişi oynayacak bunların hepsi oynamayacako gelmesin bu gelmesin de kim gelsinselçuk dışında çok saçma bi tercih görmedimhamit düzeldi

ömer toprak alındı

arda formda

gökhan töre gibi bir adam var

burak var

biraz da bardağın dolu tarafına bakınalper potuku çağırsa ilk 11e mi alacak

alsa ve koskoca almanya maçında bi tecrübesizlik yapsa ağzına tekme atmayacak mısın alperin
 
Cevap: A Milli Takım aday kadrosu açıklandıGalatasaray'dan Her Seferinde Bu Kadar Vasat Oyuncunun Secilmesinin Altında Başka Birşey Oldugunu Düşünüyorum Ben.

Sonuc Olarak Berbat Bir Kadro.Her mevkii de bu oyunculardan iyileri mutlaka vardır, ama senin bu işin altında başka neler olduğunu düşündüğünü merak ettim.
 
Cevap: A Milli Takım aday kadrosu açıklandıA Milli Takımımızın 2012 Avrupa Şampiyonası elemelerinde Almanya ve Azerbaycan ile oynayacağı maçların aday kadrosu ile programı açıklandıA Milli Takım, 2 Ekim Pazar saat 17.00'de İstanbul Swissotel The Bosphorus'da toplanacak ve ilk çalışmasını ertesi gün saat 18.00'de Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda yapacak.A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink, EURO 2012 finallerine katılım için büyük önem taşıyan bu iki karşılaşma öncesinde ilk basın toplantısını 3 Ekim Pazartesi günü saat 12.00'de Swissotel'de yapacak. Hollandalı teknik adam, 6 ve 10 Ekim tarihlerinde birer basın toplantısı daha düzenleyecek.7 Ekim Cuma günü oynanacak Almanya karşılaşması saat 21.30'da, 11 Ekim'deki Azerbaycan müsabakası ise saat 20.00'de başlayacak. İki karşılaşmaya da Ali Sami Yen Spor KompleksiTürk Telekom Arena ev sahipliği yapacak.Kadroda şu isimler yer alıyor:Volkan Demirel

Sinan Bolat

Tolga Zengin

Gökhan Gönül

Sabri Sarıoğlu

Serkan Balcı

Gökhan Zan

Servet Çetin

Egemen Korkmaz

Giray Kaçar

Ömer Toprak :)

Hakan Balta

İsmail Köybaşı

Hamit Altıntop

Mehmet Ekici

Tunay Torun

Selçuk İnan

Selçuk Şahin :lol:

Emre Belözoğlu

Mehmet Topal

Yekta Kurtuluş

Mehmet Aurelio

Arda Turan

Gökhan Töre

Burak Yılmaz

Mevlüt Erdinç

Kazım Kazım

Umut Bulutkazım yerine cenk tosun derdimönemli olan kadroya kimin girdiği değil. şu anda kaleciler ve bir kaç oyuncu dışında hiçbiri iyi değil- oynamıyor veya sakatlıktan çıkma. yüreklerini koymadıkça almanya bizi dağıtır
 
Cevap: A Milli Takım aday kadrosu açıklandıhiddink yine büyük takim oyuncularina yönelmis. torpilli adamlar aliniyor hep milli takima. bu düzenin yabanci td gelince degisecegini düsünüyordum ama yanilmisim.mesela bir yekta gs de oynadigi icin, yedek kulübesinde oturmasina ragemen ve sadece 1 mac oynamasina ragmen milli takima seciliyor. her mac ilk 11 oynayan alper potuk yok.tr nin en lesh ön liberosu, selcuk sahin, kadro da. neden? cünkü fb de oynuyor. alsana iste necip'i kadroya!g.zan amatörce hatalar yapmasina ragmen yine aliniyor. allah askina g.zan'a almanya milli takiinda kim güvenir, keza servet ve balta yine öyle.tas gibi ümit milli takim kaptanin var, serdar aziz, onu alsana milli takima. nezaman oynatacaksin onu?!mevlüt ve kazim'i alacagina, bitirici forvetin yok. santrfor'un yok. o mevki icin sadece cenk tosun var. al adami milli takima iste!
 
Cevap: A Milli Takım aday kadrosu açıklandıSelçuk Şahin niye çağrılıyor anlamıyorum.Ömer Toprak'ın çağırılması süper.
 
Cevap: A Milli Takım aday kadrosu açıklandıkadro güzel . aurelioya gayet iyi oynuyo bence almanya maçında toplla düşünülebilir.. yekta yerine enginin gitmesini tercih ederdim . mevlütüe sonunda hatırlamışlar sevindim ..

cenk tosunun yeri yok adam tam tersine döndü bu sezon ..
 
Üst Alt