A Milli Takım’ın Aday Kadrosu Açıklandı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım’ın Aday Kadrosu Açıklandı

Cevap: A Milli Takım’ın Aday Kadrosu Açıklandı

Bu kadrodan çıkacak en iyi 11 bence;

-------------Volkan---------------

G.Gönül--Semih--Egemen--Hasan Ali

-------------M.Topal--------------

Hamit----Selçuk----Nuri-----Arda

------------Burak-----------------

Kalede Tolga da olabilir ama daha Volkan formda sanki

Valla renktaş bu kadroda ki oyuncular ile her dizilişte bir cacık olmaz.

Yahu Abdullah Avcı'yı bile bu kadar eleştiriyorsunuz ya.

İnanamıyorum size...

Milli takıma çağırması oynatacağı anlamına mı gelir bu bir, ikincisi formda adamları çağırmış.

Bundan normal nesi var? anlamadım ki arkadaş, abdullah avcı istifa nedir ya...

Gayet eleştiririm arkadaş. Semih Şentürk'ü çağırsın top şişir oynatsın mümkünse. Selçuk Şahin'i de çağırsın o da çok iyiydi.

Isterki en iyi kadroyu kursun.

Emre ve Volkan milli takima cagriliyorsa,her kadro lesh´dir.

Hadi Volkan´da belki performans felan diyebilirsin ki yinede istemem milli takimda.

Ama Emre ne ayak?Adam artik sirf olay cikarmak icin yasiyor,sahaya giriyor.Futbol´la alakasi kalmamis.

Cevap: Milli Takım Açıklandı

Fanatiklikle alakasi yok Renktas,Milli Takimda ahlaki degerlerde ön planda olmali herkez diyebilmesi lazim benim Milli Takimim iste bu.

emre dediniz adam in alinmamasi icin 100 tane sebeb var,hepsini yiyip yutsak mesaj olayi ahlak disi bisey bir sporcu icin.

volkan desen yine ayni ahlaki yönü cok zayif isi gücü gerginlik yaratmak,ahlaksizliktan icerde yatan birisi icin 6 ay sakal birakip orman kackini olarak gezen birisi.

gökhan gönül ün hirvatistan macinda yaptiklarindan sonra senin icine siniyormu milli formayla görmeyi?adam milli takimi satti görevini yerine getirdi diye f5 taraftarlarinca kahraman ilan edildi.

Yahu sen gökhan gönülün yaptığını içine sindiremiyorsun da milli takıma gelmeden önce rijkaard döneminde 2 avrupa maçında takımı sabote edip gole giden adamı bırakan Hakan Balta'ya bak önce. Ne Gökhan Gönül'ü?

Sonuçta milli takım bu... Amma fanatiksiniz yahu, gözünüz kör olmuş

Gayet fanatiklik yapmıyorum. Irkçı, karkatersiz, sorunlu adamların bu takımın "gelecek" planlamasında yeri yok. Ayıdan daha iyi Tolga ve Onur var. Onlar pekala bu işi yaparlar. Hatta Sinan var. Milli oyuncu = örnek olandır. Kavga edip ortamı geren değil. Tribünlere el kol yapan değil. Irkçı değil. Yapılanma = hazırlık ve deneme dönemi ise zaten 958667489765897 kere denenmiş ve son yıllarda DK'ları kaçırmış kadronun adamlarını almanın manası yok.

Söylediklerinin hepsi yerden göğe saçma ve hiçbir elletutulur tarafı yok. Biz sevmiyoruz diye bu onları karaktersiz yapmaz. Volkanın ayı olması da onu tolgadan ve onurdan daha kötü kaleci yapmaz. Kişisel nefretlerinizi kinlerinizi bi tarafa bırakın. Kimse Volkan dan daha fazla haketmiyor şu an milli takım kalesini.

Volkan??!?! Emre!?!?! gibi abuk subuk tepkiler vermek yerine karakterlerinden hoşlanmadığınızı ve bu yüzden seçilmemelerini tercih edeceğinizi söyleyin. Zaten bu adamlardan bizim kadar nefret eden de yok o yüzden kendi kinlerinizin nefretlerinizin dışında değerlendirin şu milli takım mevzusunu.

2000 lerde Rüstüylen cok gurur duyuordum fenermis filan umrumda degil, ama futbolcusu adam gibi adam olsun. G Gönül manyak tir beyinde, hatasi da olmustur ama onunla hic bir problemim yok. Emre, Caner ve Volkan la var

pekala yapamazlar. tolgada onurda volkan seviyesinde degiller . hele onurun ne halde oldugunu bildigini hiç sanmıyorum .

külüp takımda olanlarla buradakileri kıyaslamak mantıksız . olay futbolcular arasında degil normal giydikleri renkler arasında . bize fayda saglayacak her oyuncunun yeri var takımda . emre sayesinde gittik euro 2008e de ..

1-Volkan'ın seviyesine 2-sizin mantığınıza.

Euro 2008'e Emre sayesinde gittik dedi. Yok aga nasıl izlediyseniz artık takdire şayan.

Yok aga biz iki eleştirdik mi fanatik yaftası çatt diye vuruluyor. Hayır arkadaş ben tiksindim artık yeter.

volkan-Semih-Emre-Sabri-GG bu adamları görmek istemiyorum Milli Takımda. Bekir kim ule ? Bekir'e kadar 10 tane adam var. Fener forması giymese Allah aşkına çağırılır mıydı soruyorum size ?Geçin aga söz konusu Milli Takım, elimizde cips izleyecez işte yazın yokuz. Kimlerin sayesinde ? Kimler adilik yaptı ortamı gerdi, laf attı Milli Takım arkadaşlarına ?

Valla düşüncem bu.İster fanatik desinler isterlerse holigan.Son Sadri Şener'in konuşmasın da da Galatasaray'lılar ile Trabzonlular ayrı fenerliler ayrı oturuyorlar dememişmiydi.Şimdi burda suçlu bizmi oluyoruz?

Fanatiklikle alakasi yok Renktas,Milli Takimda ahlaki degerlerde ön planda olmali herkez diyebilmesi lazim benim Milli Takimim iste bu.

emre dediniz adam in alinmamasi icin 100 tane sebeb var,hepsini yiyip yutsak mesaj olayi ahlak disi bisey bir sporcu icin.

volkan desen yine ayni ahlaki yönü cok zayif isi gücü gerginlik yaratmak,ahlaksizliktan icerde yatan birisi icin 6 ay sakal birakip orman kackini olarak gezen birisi.

gökhan gönül ün hirvatistan macinda yaptiklarindan sonra senin icine siniyormu milli formayla görmeyi?adam milli takimi satti görevini yerine getirdi diye f5 taraftarlarinca kahraman ilan edildi.

john terry neler yaptı hala oynuyor ingiliz milli takımında. volkan gibi bir kaleci yok Türk olarak. Sinan Bolat belki ilerde o seviyeye gelebilir ama şu anda değil. Bekir'de bu sene hakketti tekrar söylüyorum. ama cenk'in alınması mantıksızlığın dik alası. onun yerine Ertuğrul çağırılabilirdi. Rüştü büyük ihtimalle jubilesini yapacak. ama caner ve emre'nin milli takımda olmasını kabullenemem.

Engin Baytar ise bu senenin gözyaşı damlasıdır. Fatih Terim'in baştan yaratmasıdır. Haketmiştir Helal olsun. Çok sevindim engin adına.

Söylediklerinin hepsi yerden göğe saçma ve hiçbir elletutulur tarafı yok. Biz sevmiyoruz diye bu onları karaktersiz yapmaz. Volkanın ayı olması da onu tolgadan ve onurdan daha kötü kaleci yapmaz. Kişisel nefretlerinizi kinlerinizi bi tarafa bırakın. Kimse Volkan dan daha fazla haketmiyor şu an milli takım kalesini.

Volkan??!?! Emre!?!?! gibi abuk subuk tepkiler vermek yerine karakterlerinden hoşlanmadığınızı ve bu yüzden seçilmemelerini tercih edeceğinizi söyleyin. Zaten bu adamlardan bizim kadar nefret eden de yok o yüzden kendi kinlerinizin nefretlerinizin dışında değerlendirin şu milli takım mevzusunu.

Saçma ? Uff tamam prof. Takıl sen. Alkışla.

Ben hıc bır oyuncu tercıhını elestırmem ama o kadroda ..................ırkcı , kepaze emre olursa onu alanıda ,onuda izlemem...bu ınsan demeye bın sahit lazım olan cisim nasıl olurda onca olaydan sonra hala milli takıma seçilir ??? biri açıklayabılır mı???

Hadi Volkan´da hak veriyorum sana.Adam baya iyi oynadi bu sene (genel olarakda iyi biri).

Ama Emre?Kisiligini gectim.Bu sene ne yapti?Onun yaptigini herkez yapar ve yapdida.Veysel Sari gibi oyuncular Emre´yi bu sene gectiler performans acisindan.

Yok aga biz iki eleştirdik mi fanatik yaftası çatt diye vuruluyor. Hayır arkadaş ben tiksindim artık yeter.

volkan-Semih-Emre-Sabri-GG bu adamları görmek istemiyorum Milli Takımda. Bekir kim ule ? Bekir'e kadar 10 tane adam var. Fener forması giymese Allah aşkına çağırılır mıydı soruyorum size ?Geçin aga söz konusu Milli Takım, elimizde cips izleyecez işte yazın yokuz. Kimlerin sayesinde ? Kimler adilik yaptı ortamı gerdi, laf attı Milli Takım arkadaşlarına ?

fenerlilerde bizimkileri istemiyor . bu kafa basit ..

Sadece futbolculuk kalitesi olarak bakarsak;

Bekir Irtegün

Caner Erkin

Tunay Torun

Mehmet Ekici

Rüstü Recber

Serdar Kurtulus

Bunlarin ne isi var ?

Yahu sen gökhan gönülün yaptığını içine sindiremiyorsun da milli takıma gelmeden önce rijkaard döneminde 2 avrupa maçında takımı sabote edip gole giden adamı bırakan Hakan Balta'ya bak önce. Ne Gökhan Gönül'ü?

Sonuçta milli takım bu... Amma fanatiksiniz yahu, gözünüz kör olmuş

Balta takımı sabote etmedi. Balta sorunlu günler geçiriyordu. Takımla beraber düşen bir adamdır. Ne çıkıp demeç vermiştir (Bknz: Servet) ne de Ayhan ile tartışmasını uzatmıştır.

Emre ile Caner'in kadroda olmaması gerekiğine katılıyorum.

Emre'nin gündeme geldiği olaylardan ötürü kadroda bulunmaması daha iyi olurdu.

Caner'in ise sezonun ortasında kısa bir süre dışında hiç formda dönemi olmadı. Hoca kafasındaki bir planı denemek için aldı heralde.

Tolga Zengin

Serdar Aziz-Semih Kaya-Ömer Toprak-Ismail Köybasi

Selcuk Inan-Nuri Sahin

Gökhan Töre-Engin Baytar-Arda Turan

Mustafa Pektemek

Benim ilk 11´im böyle olurdu.

Üst Alt