A Milli Takım’ın Aday Kadrosu Açıklandı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım’ın Aday Kadrosu Açıklandı

Cevap: A Milli Takım’ın Aday Kadrosu Açıklandı

Şu an milli takımda banko oynayacak adamlar: Volkan, GG, Emre B., Selçuk İnan, Arda Turan.

Bu adamlar dışındaki herkes tartışılabilir. Fakat bu adamlara laf etmek saçma oluyor. Hele hele nasıl 18 kişilik kadroya çağırılırlar demek tamamen abestle iştigal ve gereksiz yorumlar oıluyor kimse kusura bakmasın.

Ne kadar boş adam varsa toplamışın takıma Abdullah hocam..

Bir de Emre Çolak'ın U-21 kampında değil Milli takım kampında olması gerekirdi.

Şu an milli takımda banko oynayacak adamlar: Volkan, GG, Emre B., Selçuk İnan, Arda Turan.

Bu adamlar dışındaki herkes tartışılabilir. Fakat bu adamlara laf etmek saçma oluyor. Hele hele nasıl 18 kişilik kadroya çağırılırlar demek tamamen abestle iştigal ve gereksiz yorumlar oıluyor kimse kusura bakmasın.

GG banko ? yok aga. Biz başka GG izledik. Özellikle son Milli maçlarda.

Semih Kaya'da banko

Adi Emre Belözoğlunun milli takımda işi ne...

Anamıza Avradımıza Ağıza alınmayacak küfürler eden bir haysiyetsizin o milli takımda işi ne...

Yazıklar olsun yahu...

Bekiri anlarım Serdarı hatta Caneri anlarım ama Emre haysiyetsizini anlamam...

Anladık herkes Galatasaray'lı fakat, Bekir'in milli takıma alınmasına neden tepki veriliyor, onu anlayamadım. Gerçekten beklenilenin üzerinde bir performans sergiledi. Objektif davranıyorum. Kimse kimsenin hakkını yemesin, bir kaç isim hariç beklenilen kadro buydu.

Cevap: Milli Takım Açıklandı

fenerlilerde bizimkileri istemiyor . bu kafa basit ..

O onların sorunu. Ben Türkiye'nin sorununu belirtiyorum. Gündemi meşgul eden 1 tane açıklama yapan Galatasaraylı-TS'li oldu mu ? ya da Bejekeli ? O yüzden anti-tez sunarken örneklediğin tiplere bir dön bak bakalım. Neyin kafasındalarmış.

Hadi Volkan´da hak veriyorum sana.Adam baya iyi oynadi bu sene (genel olarakda iyi biri).

Ama Emre?Kisiligini gectim.Bu sene ne yapti?Onun yaptigini herkez yapar ve yapdida.Veysel Sari gibi oyuncular Emre´yi bu sene gectiler performans acisindan.

Emre ahım şahım değildi bence de fakat ben hala kolay kolay onu silecek birini şu an için göremiyorum. Yani hadi ilk 11 tartışılır diyelim fakat kamp kadrosuna çağırılmasına laf etmek saçma.

Anladık herkes Galatasaray'lı fakat, Bekir'in milli takıma alınmasına neden tepki veriliyor, onu anlayamadım. Gerçekten beklenilenin üzerinde bir performans sergiledi. Objektif davranıyorum. Kimse kimsenin hakkını yemesin, bir kaç isim hariç beklenilen kadro buydu.

Bizde anlarız. Anvcak gelip buraya "oo dopru süper oynadı" diyenler oluyor. Olmaz arkadaş süper falan değildi. Fenerli olmasa işi yoktu Milli Takımda gayet açık ve net. Milli Takımın stoperleri ayan beyan ortada. Haa şuna saygım sonsuz geleceğin takımı adına alınır. Ama onu alıyorsan Emre'yi ve laf torbası Volkan'ı almazsın.

Abdullah avcı sırf bir kesmi mutlu etmek fazla eleştirilmemek için emre-caner gibi adamları çağırmış. özellikle emrenin artık milli takım defterini kapatması gerekirdi. bekir hakettiyse giray da haketti o niye yok. hadi bekiri çaığrdın ama caner ne ayak? son söz olarak şunu söyliyim, bu kadar çok fenerli çağırmak abdullah avcıyı darağacına götürür heleki bu fenerliler volkan-emre gibi pislik adamlarsa. milli maçlarda nasıl satış olacak seyredin.

O onların sorunu. Ben Türkiye'nin sorununu belirtiyorum. Gündemi meşgul eden 1 tane açıklama yapan Galatasaraylı-TS'li oldu mu ? ya da Bejekeli ? O yüzden anti-tez sunarken örneklediğin tiplere bir dön bak bakalım. Neyin kafasındalarmış.

onlarda onların sorunu diye bakıyor . çünkü sansasyonel ve geçmişinde o tür olayları olan emre volkan gibi provakatif adamlar var klüp bazlarında .. sen nasıl kendine göre haklıysan onlardan kendilierini haklı görüyolar . olay şu. milli takımı hak ediyolar mı ve katkı verebilirler mi ? ki bu sorunu cevabı pek tabii ki .

---------Sinan Bolat--------

Gökhan--Ömer--Semih--H.Ali

G.Töre--Topal--Selçuk--Arda

--------Engin Baytar--------

--------Burak Yilmaz---------

yeni yapilanmada

volkanin emre belesin

rüstünün ne isi var

cok ümitli li idim avcidan ama

o da boyun egmis

Abdullah avcı sırf bir kesmi mutlu etmek fazla eleştirilmemek için emre-caner gibi adamları çağırmış. özellikle emrenin artık milli takım defterini kapatması gerekirdi. bekir hakettiyse giray da haketti o niye yok. hadi bekiri çaığrdın ama caner ne ayak? son söz olarak şunu söyliyim, bu kadar çok fenerli çağırmak abdullah avcıyı darağacına götürür heleki bu fenerliler volkan-emre gibi pislik adamlarsa. milli maçlarda nasıl satış olacak seyredin.

Özetle budur. Giray var. Yumlu gelsin gerekirse bakın bakalım kim daha çok forma almış kim daha a gol yemiş vs... Yobosuz bir hiç fener defansından adam alanlar geleceği nasıl kuracak ? S.Aziz-Toprak-Semih Kaya-Egemen gayet yeterlidir Milli Takım yapılanması için.

Ya hadi emre belözoğlunu geç caner nedir ya

xaner çok iyi oynadı da biz mi görmedik

onlarda onların sorunu diye bakıyor . çünkü sansasyonel ve geçmişinde o tür olayları olan emre volkan gibi provakatif adamlar var klüp bazlarında .. sen nasıl kendine göre haklıysan onlardan kendilierini haklı görüyolar . olay şu. milli takımı hak ediyolar mı ve katkı verebilirler mi ? ki bu sorunu cevabı pek tabii ki .

Onlar bakamaz. Şikeye bakışları belli tiplerin bir bakışı olmaz. sahalarını yakanların bir bakışı olmaz. O bakış osuruk kadar bile değerli değildir çünkü. O yüzden baz aldığın oluşum gazdan ibaret Çakma Cumhuriyet Çocukları.

Üst Alt