A Milli Takım'ın Kosova Maçı Aday Kadrosu Belli Oldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım'ın Kosova Maçı Aday Kadrosu Belli Oldu!

Şaşıracak bir şey yok Arda'nın lobisi Terim'in lobisini yendi,üstüne kötü sonuçlar gelince bunun olması kaçınılmazdı zaten.

Selçuk yerine Emre B. alınsa daha mantıklı olurdu.
Selçuk'u bu haliyle almak pek mantıklı gelmedi bana

Cengiz Ünder,Bilal,Emre Ç,Yalçın vs alınması doğru hamle.

İlerleyen kadro seçimlerinde Kerem Demirbay'da alınacak diyorlardı ne oldu o iş?

Kadroya Burak ve Battal'in dahil olmasi ile birlikte Yunus'un süre bulma sansi daha da düstü.

Bundesliga'da esen adam bizim ülkede cöp ilan ediliyor, cok degisik kafalarin yasandigi bir ülkeyiz.

Şaşıracak bir şey yok Arda'nın lobisi Terim'in lobisini yendi,üstüne kötü sonuçlar gelince bunun olması kaçınılmazdı zaten.

Selçuk yerine Emre B. alınsa daha mantıklı olurdu.
Selçuk'u bu haliyle almak pek mantıklı gelmedi bana

Cengiz Ünder,Bilal,Emre Ç,Yalçın vs alınması doğru hamle.

İlerleyen kadro seçimlerinde Kerem Demirbay'da alınacak diyorlardı ne oldu o iş?

Acayip formda Kerim bu sezon, belki Almanlar da kapisini tiklamis olabilir belli olmaz.

Kadroya Burak ve Battal'in dahil olmasi ile birlikte Yunus'un süre bulma sansi daha da düstü.

Bundesliga'da esen adam bizim ülkede cöp ilan ediliyor, cok degisik kafalarin yasandigi bir ülkeyiz.
Ya özellikle İzlanda maçında forvetsiz çıkıp Yunus Mallı'yı oynatmak varken Yasin'i oynatmasına acayip sinir olmuştum.

Hiç şans vermedi Yunus Mallı'ya bir izleyipte karar veremedik, milli takımda nasıl oynar, yapabilir mi diye

Selâmün Aleyküm
arda-turan-s-013432AX.jpg

Ne oldu imparator? Koskoca Galatasaray Başkanı'na atar yapmayı kendini kovdurmayı biliyorsun ne oldu yemedi mi bu sefer? Reyiz'e Tüpçü'ye kafa tutamadın mı? Nerede kaldı senin egon nerede kaldı karakterin? S.çtığını yedirdiler mi sana? Yazıklar olsun!

Rüzgar senden yana esmedi mi insan zaman zaman geri adım atmak zorunda kalabilir anlarım lakin o geri adımı keşke Galatasaray'ın başındayken atsaydın da antremanda kovulmasaydın! Şimdi çok başka şeyler konuşuyor olurduk. Bizi üç kuruşluk yöneticilerin, hocaların, futbolcuların eline bırakanların başında geliyorsun hoca! Ahım büyük...

Abdullah Avcı'yı unutma r'das

Ben dahil herkes Selçuk'a çok iyi futbolcu gözüyle bakarken milli takımda oynatmıyordu beğenmediği için

O dönem kimse anlamiyordu ama Selcuk da iyiydi gercekten o dönemler hakkini verelim. Ben Apo bize gelse bizde Selcugu kesecegini düsünmüyorum acikcasi.

Nedenini sorsan bilmiyorum his diyelim.

Üst Alt