A Milli Takım'ın Kosova Maçı Aday Kadrosu Belli Oldu! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım'ın Kosova Maçı Aday Kadrosu Belli Oldu!

Sanki diğer oyuncuları hep kendi mevkilerinde oynatıyor. Hakan Çalhanoğlu dan sağ kanat yaratmaya çalışıyordu bir ara mesela.

Geçin bunları. Bak Gökhan Bundesligayı takip eden adamsın, neredeyse bütün gurbetçilerin kendi takımında iyi oynayıp milli takımda cöp ilan edilmesi dana ilginç gelmiyor mu?

Yeminle Olcaya Volkan Şene bizim Yasime verilen sürenin her bir dakikası 100% israf. Onlara forma şansı vereceğine önce bi Yunusu 90 dakika oynat, Hakan Ç. den saçmasapan fantazi pozisyonlar yaratmaya çalışma.

Görürsün Kerim Demirbay çağrılsın o da çöp ilan edilecek, Emre Mor'a da sallayıp duruyor millet yok agresifmiş yok şuymuş buymuş, ulan çocuk 18 yaşında. Sen o yaşta yaninda ossuran arkadaşına gülerken çocuk Dortmund'a transfer oldu. O kadar da olsun yani zamanla değişir olgunlaşır.

Bu arada senin Hamburg bu sezon gidici vallah böyle rezalet takım olmaz, 2./3.ligden takım oynasa Dortmund ile böyle saçmasapan hatalar yapmaz. Geçmiş olsun renktaş ikinci lige hallo dediniz bile.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk
Bende cok istiyorum Yunus'u kazanalim ama hic sanmiyorum bu kafayla onu kazanabilecegimizi.

Malesef bugün staddaydim, resmen kreisliga ayarinda hatalar yapiyor takim. Inanilmaz valla. Eger bu senede düsmezse Hamburg bidaha hic düsmez heralde. Hamburg yenilsede baya keyifli macti

Bende cok istiyorum Yunus'u kazanalim ama hic sanmiyorum bu kafayla onu kazanabilecegimizi.

Malesef bugün staddaydim, resmen kreisliga ayarinda hatalar yapiyor takim. Inanilmaz valla. Eger bu senede düsmezse Hamburg bidaha hic düsmez heralde. Hamburg yenilsede baya keyifli macti
Aubameyang hayvan gibi ya bence Dortmund tutamaz onu sene sonu satarlar çok iyi paraya.

Aubameyang hayvan gibi ya bence Dortmund tutamaz onu sene sonu satarlar çok iyi paraya.

Canli izleyince insan daha bi hayran kaliyor harbiden yav, inanilmaz depar atiyo adam. Salak Gisdol bide karsisina Spahic ve Cleber'i koydu, ben bile cok daha hizliyimdir ikisinden. Ilk yarida elini kolunu sallaya sallaya ikisinin arasindan hattrick yapti adam :D
Hele Lasogga nasil profesyonel seviyede top oynayabiliyor o hantallikla, inanilir gibi degil. Bir kac yildir ayagina top degmemis mahalle abileri gibiydi sahada.

Canli izleyince insan daha bi hayran kaliyor harbiden yav, inanilmaz depar atiyo adam. Salak Gisdol bide karsisina Spahic ve Cleber'i koydu, ben bile cok daha hizliyimdir ikisinden. Ilk yarida elini kolunu sallaya sallaya ikisinin arasindan hattrick yapti adam :D
Hele Lasogga nasil profesyonel seviyede top oynayabiliyor o hantallikla, inanilir gibi degil. Bir kac yildir ayagina top degmemis mahalle abileri gibiydi sahada.
Ben de izlemiştim Gladbacha karşı adam insan değil yav nasıl koşuyor öyle inanılır gibi değil. Spahic bizim Balta dan daha ağır bir adam :D

Vallah o Lassoga denen lavuk ile Berlin size hem tarihin kazığını attı (8 Milyona mı ne almıştınız) hem de Skjelbred gibi dinamo bir adamı ciklet parasına aldı. Muazzam iş çıkardı Berlin :D

Ben bu konuda Fatih Terim´i haksiz buldugumu belirttim zaten yaklasik bir ay önce. Ortada halktan özür gerektirecek bir durumun oldugunu düsünmüyorum. Olayi namus meselesine indirmesi, hirvatistan maci öncesinde Terim´in hatasiydi. Dissiplini saglamak adina, bir kac ay cagirmamasi ise, bana göre dogruydu.
y
Yani yapılan doğru, yapılış şekli yanlış diyebiliriz ha?

y
Yani yapılan doğru, yapılış şekli yanlış diyebiliriz ha?

Uzun uzun yazmistim bu konuyu, hirarshik bir sorumluluk düzeni vardir. Konuyu zaten tam olarak kimse bilmiyor, ama oyuncular bok yese bile, sorumlu Teknik Direktör´dür olusan negatif havada. Hakli yada haksiz, ama sorumlu odur. Bozulan hava icin, belirli kadro disi kararlari alabilir. Hirvatistan maci öncesi toplantida o sözleri sarf etmeseydi seref ile ilgili, olay bana göre daha önce de cözülebilirdi. Sonuc olarak hic biri vatan satmadi, bu sadece spor.

1. Hirvatistan maci öncesi olanlarin sorumlugu terimindir
2. Autorite saglamak icin yapilan kadro disilari dogru
3. Hirvatistan maci öncesi sarf ettigi sözleri ile ise, fazla ileri gitmistir.

Nuri nin ismi listede zaten yok ama Dortmund bugün milli takim kampa gitmeyecegini ve Dortmund da kalacagini acikladi.

Son düzenleme:
Galatasaray'lı ADAMLAR..

2431a0b0d63e99c207e987db99ed2a12.png

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt