A.Polat: "Aysal 3-4 ay sonra kaçar" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.Polat: "Aysal 3-4 ay sonra kaçar"

Cevap: Aysal 3-4 ay sonra kaçar

Polat stad açılşında başbakana kem küm ederek bitmiştir zaten. O zaman konuşsaymış keşke.

Bi de utanmadan yaptığı açıklamaya bak.

Kaçarsa senin bıraktığın miras yüzünden kaçmış olcak sayın Polat.

Haklı olduğu yerler olmakla beraber yazıdan aklıma Ünal Aysalın bir sözü geldi : "Galatasarayın en büyük düşmanları yine Galatasaraylılardır." belki de liselilerden bahsetmiştir başkan..

Haklı olduğu yerler var tabiki.Ama Adnan Polat zamanı kendi gibi haklı olduğunu düşünen kişilerin gazetelere,televizyonlara böyle eleştirici röportajlar konuşmalar yaptığı için Faruk Süren ve diğer Galatasaraylılara kızıp bize daha çok zarar veriyor demiyor muydu?Şimdi kendi yaptığı ne oluyor.

Yeni yönetimin şuana kadar daha transfer falan yapmadığı ve önemli futbolcuları rakiplere kaptırdığı bi gerçek. İnşallah yağmurdan kaçarken doluya yakalanma durumu olmaz. Ünal Aysal 3-4 ay sonra kaçmaz ama Fatih Terim yine istediği adamlar alınmazsa 2. dönemindeki gibi başarısız oldu diye anılmamak için sezon başlamadan istifa ederse şaşırmam

Ünal Aysal, tarihinin en kötü sezonunu geçiren Galatasaray'ın, başkanlık koltuğuna otururken asla enkaz edebiyatı yapmadı. Aksine "Adnan Polat'ın tecrübelerinden yararlanmak istiyorum." minvalinde omurgalı ve siyasetten uzak açıklamalarda bulundu. Ünal Aysal'ın, Ünal Aysal'ın bu tavrının bir değeri olmalı ve Adnan Polat bunu iyi okumalı.

Kulüp şahlanma hazırlığındayken Adnan Polat'ın böyle bir açıklama yapacağına inanmıyorum..

hayda nerden çıktı şimdi bu hani başkanın arkasındaydın polat efendi borc batagında bir yonetim aldı ünal baskan şimdi kalkmıssın kacar gider bu laflarla anca galatasaraya zarar veriyolar hey Allahın yarabbim ya

Yorum yapmadan önce yazıyı okuyalım bence. Doğru söylediği bir sürü şey var. Aysal konusunda da endişelerimi dile getirmiş. Kaos ortamı tam aşılmadı, görev paylaşımı daha yapılamadı. Krallardan oluşan bir ordu var elimizde, asker sayısı kraldan az, bu her zaman problem çıkartır. Takımın teknik direktörünün lakabı bile imparator :)

Her fırsatta, ''kol kırılır yen içinde kalır'' diyen Polat, ne hikmetse bülbül gibi şakımış...

konuşulacak çok şey var.Önemli bence anlattıkları. gözüme çarpan bir detay Keita :) yazık gerçekten.Adnan polatın belkide en büyük yanlışı,adnan sezginden sonra rijkaard olmuş.

Açıklamaların hiçbiri işinize gelmiyor da ondan böyle konuşuyorsunuz, çok kötü şeyler olmuş çok, hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değilmiş. Elmander, Selçuk ve Taurasi konuları da sanırım yeterli açıklama olmuştur. "Ünal Aysaaaaallll yhaaaaa, büyük başkhaaaaannn....:ask:" tripleri de yapmazsınız artık. Adam gelir gelmez gözünüzde ilâh olmuştu, biraz bekleyin diye söylüyorum hep, hele bir 3-4 ay icraatlerini görelim de adamın, sonra karar veririz nasıl başkan olduğuna.

Elmander'i bilmiyordum ama Selçuk konusunu daha önce duymuştum, sezon ortası anlaşılmış diye.

Açıklamaların hiçbiri işinize gelmiyor da ondan böyle konuşuyorsunuz, çok kötü şeyler olmuş çok, hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değilmiş. Elmander, Selçuk ve Taurasi konuları da sanırım yeterli açıklama olmuştur. "Ünal Aysaaaaallll yhaaaaa, büyük başkhaaaaannn....:ask:" tripleri de yapmazsınız artık. Adam gelir gelmez gözünüzde ilâh olmuştu, biraz bekleyin diye söylüyorum hep, hele bir 3-4 ay icraatlerini görelim de adamın, sonra karar veririz nasıl başkan olduğuna.

Elmander'i bilmiyordum ama Selçuk konusunu daha önce duymuştum, sezon ortası anlaşılmış diye.

Dostum Adnan polatın inandırıcılığı sıfırın altında bu adama ne destek veriyorsun. Ünal Aysala yardımcı olacağım diyor ardından aysal 3 ay sonra kaçar, leş kargaları gibi kulübün başına üşüştüler diyor. Hakan Şükür en büyük yardımcımdı diyen adam aynı zamanda HakanŞükürü kulüpten kovan adam. Rijkardı eleştiriyor, Keitayı göndermenin suçu hocanın diyor. Kendi sütten çıkmış ak kaşık. Hiç hatası yok mübarek. Adnan Sezgine tek bir laf bile kondurmamış. Transfer başarılarından!! söz etmemiş. Şu röportajın içi baştan sona mantıksızlıklarla dolu. Doğru söylediği şeyler olsada Adnan Polat kulübü iç edip gitmiştir.

Cevap: A.Polat: "Aysal 3-4 ay sonra kaçar"

Keita'yı göndermenin suçu başka kimin olacaktı? Savunduğum falan da yok, siz rastgele eleştiriyorsunuz, mantıklı bakmak lazım, gözünüzü karartıp Ünal Aysal'cılık yapmaya gerek yok. Hele önce bir başarılı olsun da, sonra büyük başkan diyelim.

Cevap: A.Polat: "Aysal 3-4 ay sonra kaçar"

Keita'yı göndermenin suçu başka kimin olacaktı? Savunduğum falan da yok, siz rastgele eleştiriyorsunuz, mantıklı bakmak lazım, gözünüzü karartıp Ünal Aysal'cılık yapmaya gerek yok. Hele önce bir başarılı olsun da, sonra büyük başkan diyelim.

Ünal Aysalcılık yapan yok. Ama siz Adnan Polatcılık yapıyorsunuz şu anda. Ünal Aysal daha yeni geldi. Onu eleştirmek için 1 sene geçmesini bekleyelim. Fakat Polat ı hala nasıl savunursun anlamadım. Yukarıdaki yazımıda iyi oku. Sadece keitada takılmışsın. Madem keitayı hoca gönderdi. yerine Pinoyu al diyemi gönderdi. Adnan Polat tutarsız ve beceriksiz adamın tekidir.

Üst Alt