a spor'un müthiş fenerbahçe matematiği | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

a spor'un müthiş fenerbahçe matematiği

dün gözüme çarptı. giden adamların yıllık ücretlerrini filan fenerin ödeyeceği bonservislerden düşüp eksi 20 mılyon euro gibi bir rakam buldular :D

O hesabı aziz yapmış ve bütün spor müdürlerine yazdırmış.
Suç a sporun değil.
Tabii bu a sporun,saçma bir kanal olduğu gerçeğini değiştirmez

Ciddi anlamda Fenerbahçe sempatizanlığı yapan kanal. Ben ilk defa bir kanalda bu kadar derinden hissettim bunu çünkü yayın esnasında çok belli ediyorlar. Fenerbahçe dışındaki konuları konuşurken bile araya bir fener lafı atıp konuyu ona çekiyorlar gene. Zaten Galatasaray muhabirleri bile yok adamların.

Ciddi anlamda Fenerbahçe sempatizanlığı yapan kanal. Ben ilk defa bir kanalda bu kadar derinden hissettim bunu çünkü yayın esnasında çok belli ediyorlar. Fenerbahçe dışındaki konuları konuşurken bile araya bir fener lafı atıp konuyu ona çekiyorlar gene. Zaten Galatasaray muhabirleri bile yok adamların.

İnanılmaz bir algı operasyonuna başladılar zaten Aziz'in en etkili olduğu spor kanalı bence ntvspor bile bu kadar değil Ali Ece'nin yorumları müthiş mesela ama bu aspor tam bir fbtv

daha durun fener matematiği henüz gün yüzüne çıkmadı...

bugün transferler yüzünden fenere methiyeler düzenler en fazla 1 ay sonra futbolcuların maaliyetlerini... 14 yabancının gerekliliğini... tribüne çıkan yabancılara boşa verilen paraları... 14 yabancı yüzünden TFFye ödenen ekstra 6 milyon tl yi konuşacak...

cooming soon...

:D

daha durun fener matematiği henüz gün yüzüne çıkmadı...

bugün transferler yüzünden fenere methiyeler düzenler en fazla 1 ay sonra futbolcuların maaliyetlerini... 14 yabancının gerekliliğini... tribüne çıkan yabancılara boşa verilen paraları... 14 yabancı yüzünden TFFye ödenen ekstra 6 milyon tl yi konuşacak...

cooming soon...

:D
Müdürleri Serkan Korkmaz gibi bir karaktersizin olduğu kanalda konuşulmaz bunlar.

100 milyon avro stad isim hakkından dediler
gidenlerden gelecek bonservis alınanların bonservisine eşit dediler
1 milyon fenerli projesinden epey para geldi dediler
daha da ihtiyaç olursa 25 milyon fenerli taraftarımız var dediler

çok tuhaf bu aziz yıldırı m yahu :)

Ya benim anlamadigim bu kanal ne zaman böyle kıymete bindi de herkes bunları izliyor bunların laflariyla yola cikiyor?

Ben bir iki hafta önceye kadar tanımıyordum bu kanalı, zaten ismini de ilk burada duydum.

Orada biri vardı Galatasaray Falcao ile ilgileniyor dedi, bunu duyduktan sonra hadi ordan deyip kanalı bir daha açmadım zaten.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ya benim anlamadigim bu kanal ne zaman böyle kıymete bindi de herkes bunları izliyor bunların laflariyla yola cikiyor?

Ben bir iki hafta önceye kadar tanımıyordum bu kanalı, zaten ismini de ilk burada duydum.

Orada biri vardı Galatasaray Falcao ile ilgileniyor dedi, bunu duyduktan sonra hadi ordan deyip kanalı bir daha açmadım zaten.
Kanalların tatil yaptığı bir dönemde en doğru şeyi yaptılar. Sabah akşam transfer programı. Haliyle hepimiz dönüp baktık. Biraz önce baktım gene fenerin topuk yaylasını övüyorlardı. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt