a spor'un müthiş fenerbahçe matematiği - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

a spor'un müthiş fenerbahçe matematiği

Ya benim anlamadigim bu kanal ne zaman böyle kıymete bindi de herkes bunları izliyor bunların laflariyla yola cikiyor?

Ben bir iki hafta önceye kadar tanımıyordum bu kanalı, zaten ismini de ilk burada duydum.

Orada biri vardı Galatasaray Falcao ile ilgileniyor dedi, bunu duyduktan sonra hadi ordan deyip kanalı bir daha açmadım zaten.

valla, ntvsporda sabha akşam voleybol, plaj voleybolu, motorsporları falan izlemek istemeyenler için aspor daha iyi. en azından sabahtan akaşama kadar futbol programı yapıyor adamlar. yalnız dün geceki programda 1 saat feneri konuşup sıra galatasarayı konuşalım dedikten 2 dakika sonra yayını kapatmaları çok terbiyesizceydi. aşırı fener yanlısı yayın yapıyorlar bununda transferlerden dolayı olduğunu sanıyorum. fotomaçtan pek farkı yok zaten asporun . fotomaç=aspor.

rvp sadakat primiyle birlikte bu sezon icin 20m euro net para (14m sadakat primi + 7m net maas) alacakmis manu'dan

yani fb bu paranin cok cok üzerinde bir sey vermesi gerekiyor ki, rvp fb'ye imza atsin...

fb kap'a hicbir aciklama da yapmadigi icin kime ne kadar para ödendigini de kimse bilmiyor... fb'nin gercek mali durumu da mechul zaten.

Üst Alt