A2 Ligi | Fenerbahçe 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A2 Ligi | Fenerbahçe 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: A2 Ligi | Fenerbahçe 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu

O yüzden Fenerbahçeyi yenemiyoruz..

Serkan Kurtuluş bile A2'ye yollandı yine bu lavukları yenemedik..

İnanılır gibi değil!

Banane Fenerbahçe'den ben yetenklere bakıyorum. Fenerbahçe galip gelse ne olur. 1 tane yetenekli biri gözüme çarpmadı rakipte. Hepsi dümdüz çocuklar. Bizdekileri izlerken zevk aldım. İzlerken zevk alıyorsun. Özellikle Serdar Eylik'i.

Biz bu oyuncuları takıma kazandıralım. Önemli olan bu. Yoksa FB yenmiş, Beşiktaş yenmiş önemli değil. Zaten Pafta gs'ın önemli üstünlüğü var fb'ye karşı.

tabelacı mode on-

Rijkaard istifaaa, bu ne laaaan !

Edit: Aa yanlış konuymuş arkadaşlar, pardon :/

tabelacı mode off-

Yazan oldu mu acaba? :D Rijkaard'a burada da sallamak isteyen falan? :D

Banane Fenerbahçe'den ben yetenklere bakıyorum. Fenerbahçe galip gelse ne olur. 1 tane yetenekli biri gözüme çarpmadı rakipte. Hepsi dümdüz çocuklar. Bizdekileri izlerken zevk aldım. İzlerken zevk alıyorsun. Özellikle Serdar Eylik'i.

Biz bu oyuncuları takıma kazandıralım. Önemli olan bu. Yoksa FB yenmiş, Beşiktaş yenmiş önemli değil. Zaten Pafta gs'ın önemli üstünlüğü var fb'ye karşı.

Yemişim ben böyle yeteneği!

Yetenek dediğin çıkar maçı Alır..

1 değil 2 değil 3 değil....

Bir sürü yetenekli çocuklar şu ezeli rakibimizi yenemiyorsa...

Al tekkeyi önüne derim ben...

Yetenekmiş! Ne yetenekliler gördük biz...Gencin güdülenmesi, öğrenme isteği uyandırmak gerekiyor. Oysa bende çok yetenekliyim.. bizim Ahmet amcada çok yetenekli....

Ezeli rakibini yenince ne yapıcan bilmiyorum ki, sanki 6 puan veriyorlar arkadaş. Üstelik bu futbola rağmen sevinmemiz lazım, çünkü gelecek işin çok şey vaadediyorlar aslında.

Ezeli rakibini yenince ne yapıcan bilmiyorum ki, sanki 6 puan veriyorlar arkadaş. Üstelik bu futbola rağmen sevinmemiz lazım, çünkü gelecek işin çok şey vaadediyorlar aslında.

Fenere karşı oynarken mantık biraz zor çalışıyor hepimizde.Sen haklısın ama bu böyle.Bide maçı fbtv den izlemek zorunda kaldım.Çok sinir bozucuydu.

Yemişim ben böyle yeteneği!

Yetenek dediğin çıkar maçı Alır..

1 değil 2 değil 3 değil....

Bir sürü yetenekli çocuklar şu ezeli rakibimizi yenemiyorsa...

Al tekkeyi önüne derim ben...

Yetenekmiş! Ne yetenekliler gördük biz...Gencin güdülenmesi, öğrenme isteği uyandırmak gerekiyor. Oysa bende çok yetenekliyim.. bizim Ahmet amcada çok yetenekli....

1 maç alamayınca takıma ve yönetime sallamak konusunda mı ?

hadi ordan sen provakotorsun....

paflarda son yılların istatistiği ortaya cıkarılsın

galibiyet oranımız yüzde 90 olduğu ortaya cıkar...

renktaş provakotör falan değilim. amacım paf liginde yenildik diye söylenmek değildi. ki zaten bu amatör branş zaten. amaç futbolcu yetiştirmek. asıl vurgulamak istediğim hangi dalda hangi yaş grubunda olursa olsun bu adamlar yüzde 90 hatta üstünde başarı sağlıyolar bize karşı buda benim kanımı donduruyor yeter artık diyorum sadece. yoksa paflarda üstünlük kurmuşuz kurmamışız değil meselem. genele bak diyorum sadece. allah aşkına şu sporcularımızdaki fener fobisi sona ersin artık, bunu nasıl yenerler bilmiyorum ama bu duruma çok uyuz olmaya başladım. eğer biz türkiyenin en iyi takımı isek bunu fb karşısında da göstermeliyiz hatta tüm branşlarda . tek derdim bu

umarım anlamışsındır beni

Ufacık çocuklar kasmayın bu kadar isterlerse 5-0 yenilsinler.Bu tür organizsyonları yarışma kimliğinden çıkarıp futbolcuların gelişimine katkı verecek bir şekilde düzenlenmeli.

1 maç alamayınca takıma ve yönetime sallamak konusunda mı ?

Yok niye sallayım yönetime.. Yazdıklarımdan bunu çıkarıyorsan..

Pratik yapmanı öneririm ben senin..

Şu Fenerbahçeye

Basketbol'da

Futbol'da hep yeniliyoruz.. Buna uyuz oluyorum ben!..

Ben Hazmedemiyorum Arkadaş!

Varmı İtirazı olan!

Yok niye sallayım yönetime.. Yazdıklarımdan bunu çıkarıyorsan..

Pratik yapmanı öneririm ben senin..

Şu Fenerbahçeye

Basketbol'da

Futbol'da hep yeniliyoruz.. Buna uyuz oluyorum ben!..

Ben Hazmedemiyorum Arkadaş!

Varmı İtirazı olan!

Her takımın arkasına; basketbolda Ülker'i, futbolda ise fenerasyonu ver, o takım da kazanır. Ancak fener bunca avantajına rağmen her zaman kazanamıyor. Bence onlar adına acı bir tablo. İstedikleri kadar ayak oyunları yapsınlar, sponsor bulsunlar, Aziz babaları para yağdırsın yine de kupalar bizim olacak. Tek maçlık skorlar için moralimizi bozmayalım.

Her takımın arkasına; basketbolda Ülker'i, futbolda ise fenerasyonu ver, o takım da kazanır. Ancak fener bunca avantajına rağmen her zaman kazanamıyor. Bence onlar adına acı bir tablo. İstedikleri kadar ayak oyunları yapsınlar, sponsor bulsunlar, Aziz babaları para yağdırsın yine de kupalar bizim olacak. Tek maçlık skorlar için moralimizi bozmayalım.

züğürt teselisi gibi olmuş sanki renktaş. bırakalım bu tesellileri de. yönetim falan kimse muhatabımız camia olarak taraftar olarak bu adamlara karşı son dönemlerde neden üstün gelemiyoruz adam aklıllı bir kafa yordurtalım ve bunu bi şekilde terse döndürelim yoksa asabım boluyo

züğürt teselisi gibi olmuş sanki renktaş. bırakalım bu tesellileri de. yönetim falan kimse muhatabımız camia olarak taraftar olarak bu adamlara karşı son dönemlerde neden üstün gelemiyoruz adam aklıllı bir kafa yordurtalım ve bunu bi şekilde terse döndürelim yoksa asabım boluyo

Onlarla mali tablolarımız son dönemde aşırı derecede zıttı. Biz mali açıdan tam darboğazdayken, onlar en refah dolu günlerini yaşadı. Haliyle mali tablo sahaya da yansıdı. Ama ben fener'in bu dönemi başarılı geçirdiğine inanmıyorum. Avrupa'da kupa alamadıkları gibi Denizli'de aldığımız şampiyonluk onları psikolojik olarak geriye itti. Hala çoğu fenerli 4 sene üst üste şampiyon olamamalarının acısını hissediyor. Stadla beraber mali tabloyu da düzeltince zaten aradaki farkı çok açacağız. Bundan emin ol. Züğürt tesellisi verecek durumda değiliz. Şampiyonluk sayılarımız aynı, onlardan fazla Türkiye kupamız var, Uefa ve Süper kupamız var. Onların ise sadece stadları ve Aziz babaları var. Böyle züğürtlüğe can kurban.

ne alaka kardeşim nerden bu kanıya vardın üstün gelemiyormuşuz o dediğin kadıköyle geçerli sen kaç branş var kaçında galipiz kaçında mağlupuz nerden biliyorsun

kafa yoracakmışız lafa bak biz işimizi yapalım yeter yenmesekte olur sene sonu yine bizim olur

Üst Alt