Aatif Chahechouhe Fenerbahçe'de İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aatif Chahechouhe Fenerbahçe'de İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[h=1]Fenerbahçe, Aatif Chahechouhe ile anlaşmaya vardı. Sivasspor'a ödenecek bonservis bedeli bilinmiyor.[/h]

Bizden 5 istemişlerdi fbye çerez parasına vermişlerdir.Yetenekli ama 2-3 kişinin arasına girip top kaybettiği çok maç oluyor.Hayırsız olsun

Çok bencil oynayan ve Pass lı oyunda etkisiz birisi. İçeri kat ederek gol bula bilen birisi işte.
Hayırsız olsun

Serefsiz Mecnun sike arkadasi Azize kiyak gecmistir. Maksimum 3 Milyon ödemislerdir.

Iyi iyi en azindan artik bizimle adi gecmez.

Ulan insan genç transfere yönelir. 30 yaşinda ne idüğü belirsiz topçuyu aldilar. İyi transfer diyenler var. Birde bonservis veriyorlar.:red:

oyuncu gönderebilirlerse duruma göre iyi bir transfer olabilir ama yine göz önündeki adamlara sulanmalari bizim lehimize. türkiyeden toplasinlar cöpleri.

Iyi oyuncu ama bize istememistim, istememde. Bu tip oyuncular icin zaman harcayacagina risk alip Bruma'nin üstünde durmayi tercih ederim.

Gelecek sezon bunlarda baski daha da cok olacak. Bakalim neler yapacak.

Amrabat'ın bize verdiği katkı kadarını vermez. Bize gelmesini istemezdim açıkçası, Fener'in alarak bizim alma ihtimalimizi ortadan kaldırmasına sevindim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt