Aatif Chahechouhe Fenerbahçe'de İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aatif Chahechouhe Fenerbahçe'de İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aatif aslinda fena degil, kanat oyuncusu olarak ligimizde gol krali olmus birisi, ustelik bunu sivasspor gibi takimda yapti, buyuk takimda oynasa daha da etkili olur.

zor. büyük takımlara karsı anadolu takımları daha sıkı markaj yapıyor.

bu tarz oyuncular bos alanı sever, anadolu'da bosluk bulmak mümkün.

Atıf bize gelse ne laflar duyardım ama karşıya gidince göze batmıyor :) bu herkes için böyle , ben Donk bize transfer olurken fener forumlarında melo ne ki Donk çok iyi falan bir sürü mesaj okudum . Aman kötü oynasın gerisi bizi ilgilendirmez

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ulan insan genç transfere yönelir. 30 yaşinda ne idüğü belirsiz topçuyu aldilar. İyi transfer diyenler var. Birde bonservis veriyorlar.:red:

Bu transfere iyi transfer demek mümkün değil. Fenerbahçe'nin geldiği durumu göstermesi açısından da olumlu buluyorum ben. Atıf iyi futbolcu buna eyvallah ama Sivas'ta adam rahat top oynuyordu. Genelde oyun da onun üzerinden dönüyordu. Öyle ahım şahım bir performans sergileyebileceğini ben düşünmüyorum. Fenerbahçe kalite ve ücret olarak aşağı düşmeye devam edecek. Robben'den Atıfa giden süreçte Fenerbahçemize (!) başarılar dileriz :D

Fenerbahçe geçen sene yaptığı hamlelerin cezasını çekecek bundan sonra ki süreçte. Tıpkı Aysal'ın son 2 senesi gibi.

Bruma, Telles, Hajrovic gibi hamleler tutmadı. Hadi bunlar alınabilir riskler ama Salih Dursun, Tarık, Olcan gibi oyunculara verilen fahiş fiyatlar ve Selçuk, Burak gibi isimler ile yaşa tabi artan ücret saçmalığı çok büyük hatalar oldu.

bu sikebahce nin transferleri neden böyle ya..ne oyuncunun alacagi belli, ne kulübe ödenecek bonservis, neredeyse bütün transferleri böyle , bizde incigine kadar kap a bildiriliyor...bunlarda sirket degilmi, gerci uzun zamandir diyorum kara para akliyorlar diye...finansal fair playden kacmalari ve kulüpteki yolsuzlugu saklamak icin herseyi yapiyor bu aziz...eger mecnun elden para almiyorsa bende birsey bilmiyorum..

Ulan insan genç transfere yönelir. 30 yaşinda ne idüğü belirsiz topçuyu aldilar. İyi transfer diyenler var. Birde bonservis veriyorlar.:red:

Abi sizin de 30 yaşında futbolculara dede muamelesi yapmanıza gerçekten çok gülüyorum. Atiba 33 yaşında ligin bu sene en iyi orta sahasıydı bence hiç tartışmasız. Zanetti 37 yaşındayken Messi'ye adım attırmadı bi de maçın çoğunda 10 kişilerdi. Futbolcu kendine iyi bakıyorsa 35 yaşında adam da gelebilir sıkıntı yok. He 20- 25 yaşındaki randımanıyla oynayamaz ama yine de belli bi potansiyeli varsa kendine iyi bakıyorsa 20-25 yaşındaki futbolcudan da iyi oynar. Genel olarak yetersiz bi transfer boş alan falan bulamayacak pek fenerde ayrıca Sivas'ta saha içi özgürlüğü çok fazlaydı geri falan çok gelmiyordu. Önde iyi iş yapıyordu ama geriye falan gelip gel git yapmıyor pek. Bence yetersiz transfer ama yaşıyla alakası yok.

Abi sizin de 30 yaşında futbolculara dede muamelesi yapmanıza gerçekten çok gülüyorum. Atiba 33 yaşında ligin bu sene en iyi orta sahasıydı bence hiç tartışmasız. Zanetti 37 yaşındayken Messi'ye adım attırmadı bi de maçın çoğunda 10 kişilerdi. Futbolcu kendine iyi bakıyorsa 35 yaşında adam da gelebilir sıkıntı yok. He 20- 25 yaşındaki randımanıyla oynayamaz ama yine de belli bi potansiyeli varsa kendine iyi bakıyorsa 20-25 yaşındaki futbolcudan da iyi oynar. Genel olarak yetersiz bi transfer boş alan falan bulamayacak pek fenerde ayrıca Sivas'ta saha içi özgürlüğü çok fazlaydı geri falan çok gelmiyordu. Önde iyi iş yapıyordu ama geriye falan gelip gel git yapmıyor pek. Bence yetersiz transfer ama yaşıyla alakası yok.
Aatif ozelinde soylemiyorum ama iste bunlar hep FM. Ben dahil fmcilerin buyuk cogunlugu 30 yasina gelmis adamlarin yuzune bakmayiz efsane bi adam degilse. Cokta yanlis bakis acisi degil gerci.

Belli bir geçmişi olan heriflerin yaşina takilmam Mesela Poldi gibi.. Sende dolu 30 yaşinda adam varsa birde bonservis ödüyorsan git gencini bul fransa 2. liginden. Sivas atifi buluyorsa sende bulursun. Ben sadece yaşina takilmadim zaten. Dediğin gibi yeterli değil ve bonservisi var. Git gencini bul ona az bir bonservis ver scout transferi. İşin kolayina kaçmak bu.

Verilen paraya bakmak lazım. 1 milyon bonservis, 1 milyonda yıllık vermişlerse işlerini görür. Genelde yedek bekler zaten. Sanmıyorum çok para verdiklerini, biz olsak 5 isterdi mecnun, kankisine beleşe bile vermiş olabilir

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olm mılletın aldıgı adama bok atıyozda biz adam alamıyoruz hala neyi bekliyoruz

elimizdeki bokkklardan kurtulamadikki...kiralik olarak yolladigimiz en az 10 tane oyuncu geliyor, birde su an elimizdeki 28 kisilik kadro var..UEFA kadroyu kücült diyor, bence bu sene fazla degil 3 tane transfer yapalim elimizdeki cöpleride gerekirse bonservissiz yollayalim raziyim...ya su 1996 -2000 yillarindaki kadroya bakiyorum elimizde 12 tane cok iyi oyuncu vardi, ilk 11 neredeyse ligde ve avrupada hic degismezdi, 3-4 tanede vasat yedegimiz vardi.tadindan yenmiyordu, simdi 3-4 tane iyi oyuncu var gerisi olsada olur olmasada olur diyecegimiz cöpler ve bunlara gereksiz milyonlar ödüyoruz-bizim kurtulusumuz kadroyu maximum 18 e indirmek, olmali

iyi oldu bize gelmedi diyenler rahat olsun .yaz döneminde transfer show yapacağımız için sıkıntı yok ...
nasıl olsa CL'ye gidiyoruz para bol hangi oyuncuya desen elini öper gelir.

Hahaha super transfer! Cuk oturmus. Kucuk takimin buyuk topcusu! :)

Umarim haber dogrudur.

Biz ve fb bu kafa ile gidersek bjk elini kolunu sallaya sallaya sampiyon olur seneyede! :(

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt