Abdullah Avcı: "Saha dışıyla ilgili de çalışmalar yapmak gerekiyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdullah Avcı: "Saha dışıyla ilgili de çalışmalar yapmak gerekiyor"

45716

Spor Toto Süper Lig'in 32. haftasında Başakşehir, Fatih Terim Stadyumu'nda Ankaragücü'nü 2-1 mağlup etti. Başakşehir teknik direktörü Abdullah Avcı karşılaşmanın ardından beIN Sports'a açıklamalarda bulundu.

Abdullah Avcı: "Bizim de planlarımız var. Bugün de var haftaya da var. Haftaya bir final var. Bizim de rakibe göre stratejilerimiz oluyor."

Abdullah Avcı: "Oyunu 2'den sonra 3'ü bulsak rahat bir organizasyona dönebilirdik. Bu haftalar kolay değil. Böyle bir kültüre sahip değiliz. Ama bunu koruyabilmek gerek."

Abdullah Avcı: "33.haftada bir final maçına çıkacağız. Oraya da kazanmak için giden, oyunu düşünen, oyunda kalan bir takım olarak gideceğiz. Bugüne kadar oyun olarak kaybetmedik. Oyunun içinde kalmak ve oyundaki gücümüzle devam edeceğiz."

Abdullah Avcı: "Kazanmak için her yol mübah değildir demiştim önceki sene. Saha dışıyla ilgili de çalışmalar yapmak gerekiyor demek ki. Ama yine iyi oyunun olduğu, hak edenin olduğu bir müsabaka olsun. Biz kazanmak için gideceğiz. "

Abdullah Avcı: "Bu başka bir maç, başka bir hazırlanma. Geriden dönüp kazanabilmek önemliydi. Çok başarılıyız. Şampiyon da olsak 2 gün konuşulacak, olmasak da 2 gün konuşulacak. 3. gün yeni bir sezon başlıyor."

Haftaya rekor sayıda seyirci şampiyonluk için Fatih hocamızdan bir tweet. Sonra kenetlenmeyle beraber kendi seçtikleri hakemlerin bile ayaklarını titreteceğiz.

Ben totemi şimdiden ayarladım arkadaşlar rahat olun

Koridor ve kulube baskisindan da bahsetmis

Zaten en cok bundan cekiniyorlar,iste bu yuzden hasan sas kulubede her daim olmalidir

İlgili resim

Üst Alt