Abdullah Avcı: "Saha dışıyla ilgili de çalışmalar yapmak gerekiyor" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdullah Avcı: "Saha dışıyla ilgili de çalışmalar yapmak gerekiyor"

Saha disi calisma yapmak gerekiyormus
Daha ne yapacaksiniz ulan
her hafta hakemler ittirmesiyle kazaniyorsunuz
Oyuncularin kopek gibi hem olmayan faul aliyor hem kopek gibi itiraz ediyor
Bize dunyanin karti cezasi cikarken size tek kart cikmiyor
Ofsayttan goller beles penaltilar girla gidiyor
Bazi anadolu kulupleri size gevsek gevsek oynarken bize kopek gibi oynuyor, oyuncularimizin ayagini kiriyor, o da yetmiyor aciklamalar beyanatlar

Yikacagiz bu kokusmus duzeninizi, aglak korkaklar

seni saha içinde ayrı saha dışında ayrı hoplatır bu camia. maçını izlemeye 150 kişi geliyor saha dışında çalışma yapacakmış dallama

Hakemleri etkilemeye yönelik açıklamalar yapılıyor, galatasarayın acilen bir açıklama yapması gerekiyor, bu akbilspor masa başında işi bitirmeye çalışıyor, o sahadan çıkamazlar böyle bir şey olduğu takdirde

Başkanları önce; sonra da bu... Kendilerinden çok eminler ve bu beni rahatsız ediyor.

Bence tam tersine kendilerine güvenmedikleri için peş peşe zırvalamaya başladılar. Psikoloji ile ilgilenen arkadaşlar varsa açıklık getirebilir. Daha önce arka planda kalmayı tercih eden adamlar şimdi çokça konuşmaya başladılar.

Onlar Arena'dan galibiyet ile çıkmanın neredeyse imkansız olduğunu biliyorlar. Beraberliğe yatacaklar. 1 puan alıp Sivas'ta puan kaybetmemizi bekleyecekler. İş oraya gelirse çok pis operasyon çekerler. Bu kadar düşmanla mücadelemizi daha önce hatırlamıyor.

Bence tam tersine kendilerine güvenmedikleri için peş peşe zırvalamaya başladılar. Psikoloji ile ilgilenen arkadaşlar varsa açıklık getirebilir. Daha önce arka planda kalmayı tercih eden adamlar şimdi çokça konuşmaya başladılar.

Onlar Arena'dan galibiyet ile çıkmanın neredeyse imkansız olduğunu biliyorlar. Beraberliğe yatacaklar. 1 puan alıp operasyonu Sivas'ta puan kaybetmemizi bekleyecekler. İş oraya gelirse çok pis operasyon çekerler. Bu kadar düşmanla mücadelemizi daha önce hatırlamıyor.

Gerçekten artık sıkılmaya başladım. Hiçkimseye hiçbir kuruma güvenemiyoruz. İşimiz gücümüz komplo teorisi üretmek. Bizi bu hale getirenler kahrolsun.

Ben de hayatım boyunca arkama yaslanıp şampiyonluk beklediğimi hatırlamıyorum. Kahredici iki haftaya girmiş durumdayız. Şiştim!

Haftaya saha içindeki mücadeleyi göreceğiz, her şey orada bitecek. Kim kazanırsa şampiyon olacak, daha ne saha dışı çalışması yahu?!. Şu an başkanının FBJK ile yaptığı işbirliği mi yani 'saha dışı' çalışması?!. Hakkıyla kazanırlarsa BŞ' in şampiyonluğuna laf etmem; bu noktaya getirmişken (Allah korusun) kaybeden bizim Hoca ve takıma ederim...

Arena dan çıkmaları mümkün değil normalde.

Bizim takım eksikleri olsada bunlardandır çok daha iyi bir takım. Özelikle evimizde full seyirci önünde. 2-0 gibi bir galibiyet bekliyorum.

Beraberlik sürpriz olur. Bunların galibiyeti hakem yardımı ile olarak olur veyahut futbolun mucize tarafı devreye girmesi gerekir.

Üst Alt